Montale

Ár:   17 000 Ft és 24 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. december 23.

Ár:   17 000 Ft és 24 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Ha virágokról van szó, a Montale-tól feledhetetlen csokrokat kapunk, melyek pusztán egy szippantásra távoli, egzotikus álomvilágba repítenek. A Velvet Flowers pazar virágok, gyümölcsök kosara, értékes sáfránnyal puha fás-vaníliásnak ható alapon. Mintha csak puha lila plüss ölelne körbe.

Az Aoud Velvet édestestvére.

Illatjegyek: barackvirág, gyümölcsök, ilang-ilang, jázmin, rózsa, sáfrány

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Verona5

2020. január 26.

2020.01.26.
Ma megint a kezembe akadt őkelme. Ujabb induri-pinduri próba és még mindig iszonyú erősnek érzem, csíkhúzós dög. Ráragadt a kezemre, orromra és egyszerűen lemoshatatlan. Aki szereti az ilyeneket, annak jó kis gyilok kerül majd a kezébe! Azért kérem legyen elnéző a környezetével és csak mértékkel használja, ha lehet, inkább szabad téri elfoglaltságokhoz!
A fenti jellemzés szerint "feledhetetlen csokor". Nekem a feledhetetlen virágcsokrokat a Guerlain alkotásai jelentik. Mások meg azt nem bírják.:)

2019.12.14
Szerintem nem véletlenül nem szagolgatok én Montale illatokat - ezek az üvegek, mint valami pucolószerekre, vagy autóhoz való gépolajra kitalált flakonok, semmi nem tetszik rajtuk. Hiába színesek, egyáltalán nem hozzák meg a gusztusomat és parfümre egyáltalán nem asszociálok rájuk nézve.

Naszóval. Mintácska érkezett hozzám, a kiszerelés természetesen így nem oly gyanút keltő, főleg, hogy a cég sincsen ráírva, csak a parfüm neve. Persze, hogy kipróbálom illatmánként! Húúú, egy durr-bele illathoz volt szerencsém már megint. Aztán megnéztem, és Montale a lelkem, ráadásul rózsaszín. Egyértelmű, hogy nem számomra alkották. Túlvirágos, túlhivalkodó pávakisasszony. És így olvasva a lenti véleményeket, van benne valami az Armani Sí-ből, de ő sokkal virágosabb és nem olyan geil édes. Hát ennyi, nem leszünk barátok. És nem is sajnálkozom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 26.

2020.01.26.

2019.12.14

Marcsi66

2017. szeptember 23.

Kicsit hasonlít Armani Sí illathoz,bár nem annyira cukros ,,,,puha virágos csokor,gyümölcsökkel felturbózva,jól fest benne a jázmin,a sáfrányt én már nem érzem ki belőle,A hangsúly a rózsán van,kár h szintetikus,nagyon művi lesz így az egész,,,,egzotikus világot repít felénk ez a parfüm,a leírás szerint,boldognak kéne lenni tőle,nekem nem adatott meg sajna,mint egy ,rózsaszínű krém,nem túl drágán ilyesmi,közepesnél nem rosszabb,de árban már igen

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Eszmeralda

2016. december 6.

Rendeltem 7 db mintát, persze nem tudtam várni... mindet összefújtam :)))))))))) Nyilván nem egy helyre, de a sok illat közül nem úgy kandikált ki , mint egy különleges illat. Eléggé egy virágos mainstreamnek tűnt. De az este eljött az ő ideje! Még mindig nem mondanám, hogy annyira különleges lenne, de nagyon kellemes drága krém illata van. Nagyon igényes illat. Azt gondolnám ha máson megérezném, hogy ez biztos csak egy kedves , aranyos , édes tiszta nő illata lehet. Tényleg boldogságra derít. Kellene :))))))))))))) Szerintem egyszer veszek is ;P Csak nem most, mert most más van soron...

UPDATE: Megváltozott a véleményem róla. Már azt gondolom, hogy idősebb hölgyeknek való... és egy idő után zavaró az illata, le akarom mosni érzésem támad tőle. A férjem szerint borzalmas :) Azt mondta egyszer amikor fürdés után fújtam egy kicsit a csuklómra, hogy majd a jó krémillatban alszom el, hogy:" Pfúúúúúj, mi ez a szag?" Szóval nem egy szexi ágyba csalogató illat :)))))))))))))) (A Mancera Aoud Violetnél hallottam még tőle ezt a reakciót, na de az tényleg borzalmas :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

Purnima

2016. augusztus 16.

Mintát kaptam belőle a Neroliba, és majdnem vissza is adtam a hölgynek, hogy: áááh, én ezt úgy se fogom szeretni. Aztán az ágyam melletti kis asztalon landolt, amikor is pár óra múlva arra lettem figyelmes, hogy egy csodálatos virágos krémillatban olvasgatok épp. Az a titka, hogy NAGYON kevés kell belőle, hogy ezt a balzsamos lágyságot hozza, mert különben vmi sok benne nekem. Így használva viszont csodálatos...nem a legkedvesebb illatom de azért szerelem ez is. Kellemesen felvidít mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

next36

2016. augusztus 11.

Abszolút kedvenc, bár könnyen el tudok telni vele. Ilyenkor pihentetem kicsit, aztán újra előveszem. Szinte bármilyen évszakban szeretem, de mínuszokban és hőségben nem a legszebb arcát mutatja. Intenzív, nagy hatósugarú, extra tartós lötyike. Van benne valami szúrós, nagyon szintetikus, de ezzel együtt szeretem, pontosabban SZERELEM :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool, Coumarin, Citral, Citronellol, Limonene, Benzyl Benzoate, Farnesol, Eugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.