Montblanc

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krémparádé, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. május 12.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Fejjegy: klementin

Szívjegyek: magnólia, pünkösdi rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: vanília, benzoé, fehér pézsma

Ár: 2500 ft +posta , Eladó: riatai
Állapot: 10 ml parfümszóróban, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel/posta/fox
Ár: 2000 Ft , Eladó: Lanzarote
Állapot: Használt / fújós, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyesen, fox (699 Ft v. 1099 Ft) vagy postán maradó (630 Ft)

zsokaw

2021. október 23.

Régi "motoros" vagyok, de ez engem most megvett kilóra. Egész nap körbe leng, folyamatosan a csuklómon az orrom. Jó, jó, picit édes, de hihetetlenül különleges. Klementint ide! 😄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 23.

Vaslady

2021. július 23.

2021.06.30
Ma ajánlotta az eladó lány.
Papircsikon és bőrön is haza hoztam.
Egész délután a csuklómon volt az orrom, az 1 fújás elég bőrközeli lett.
Puha édes illat, illik neki ez a fehér üveg.
Én a virágokat nem érzem ki belőle, nekem édes tejes vanília illata van.
Mintha egy puha felhőn ülnék lábat lógatva 😊.
Nincs benne semmi zavaró, kedves illat ♥️
2021. 07.23
Update. Megvettem ❤️.
Az egyik netes áruház jó áron kínálta, így a legnagyobb 90mls kiszerelést választottam.
Világos szürke doboz, fehér csíkkal arany írással.
Az üveg nehéz, a forma pedig tinta tartóra emlékeztet.
Nagyon jó társitás hozzá a fehér szín, egy negatívum, hogy nem fogom látni mennyi parfüm van még az üvegben.
Az illat ugyanaz, amit már teszteltem.
Édes, tejes vaníliás pézsma.
Ősszel tudom elképzelni magamon, már most tudom szeretni fogom.
Ez a hőség nem kedvez neki, de nem bírtam ki, hogy ne fújjak belőle.
Még nem volt hasonló illatom.
Napközben frissíteni kell, de meglátom mit fog mutatni majd ősszel.
Felpontozom, és megadom az 5 csillagot ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 23.

2021.06.30
Ma ajánlotta az eladó lány.
Papircsikon és bőrön is haza hoztam.
Egész délután a csuklómon volt az orrom, az 1 fújás elég bőrközeli lett.
Puha édes illat, illik neki ez a fehér üveg.
Én a virágokat nem érzem ki belőle, nekem édes tejes vanília illata van.
Mintha egy puha felhőn ülnék lábat lógatva 😊.
Nincs benne semmi zavaró, kedves illat ♥️
2021. 07.23
Update. Megvettem ❤️.
Világos szürke doboz, fehér csíkkal arany írással.
Az üveg nehéz, a forma pedig tinta tartóra emlékeztet.
Az illat ugyanaz, amit már teszteltem.
Édes, tejes vaníliás pézsma.
Ősszel tudom elképzelni magamon, már most tudom szeretni fogom.
Ez a hőség nem kedvez neki, de nem bírtam ki, hogy ne fújjak belőle.
Még nem volt hasonló illatom.
Napközben frissíteni kell, de meglátom mit fog mutatni majd ősszel.
Felpontozom, és megadom az 5 csillagot ❤️

sammy

2021. július 22.

Vonzó, bújós illat hűvösebb időre, édes, tejes, vaníliás, olyasmi, mint a H&M Cashmere volt. Jóval drágább annál, de nem tud többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 22.

riatai

2021. május 22.

Nagyon szép fehér virágos, pézsmás illat. Nekem kicsit tejesnek, krémesnek tűnik. A klementin viszonylag hamar elillan. Azután a vaníliát és a pézsmát érezni, viszonlag sokáig. Kis fini. Nem egy Díva és nem is egy szignatúra - legalábbis nekem nem - de hangulattól függően jó őt viselni. Initio Musk therapy dupe-ot kerestem és egy videóban vele hasonlították őt össze. Nyilván at Initio összetettebb és mélyértelműbb, sokoldalúbb. És kevésbé édes, mint a Montblanc. Talán ha nem volna ennyire édes, egy fokkal jobban tetszene. Használgatom majd egy darabig. Tartóssága 4-5 óra egyébként. Rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 22.

szeliger

2020. december 22.

Az egyik parfüméria most nagyon kínálgatja, így került a szemem elé, egyébként azt hiszem, hogy elmentem volna mellette. Az üveg élőben nem olyan elegantos, mint a fotón, kell hozzá a profi megvilágítás, hogy ilyen szépen csillogjon. Az illat sem egy nagy durranás, kezdetben túlnyomórészt a citrusokat érezni, rajtam a virágos rész gyakorlatilag kimarad, annyira háttérbe szorul, hogy alig veszem észre. Pár óra múlva marad egy vaníliás, pézsmás illat, a benzoin kevés, inkább savanykás, semmint édes jellegű. Ott is hagytam, nem tudtam lelkesedni érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 22.

nyarigabi

2020. december 21.

Amennyire jó illatokat gyárt a Montblanc férfiaknak, annyira semmitmondóak a női illatai. Az üveg fehér színe kétségtelenül illik a beltartalomhoz: valamelyik katalóguscég (Avon, vagy Oriflame) árult hatalmas kiszerelésben tejszínes-vaníliás, émelyítő habfürdőt, egy az egyben az az illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

krémparádé

2020. május 28.

Két dologhoz tudnám hasonlítani ezt a kis tüneményt. Előszöris olyan, mintha egy puha fehér felhőn napozva, láblógatva ülnénk a napsütésben és klementin eszegetnénk. Másodszor az jut eszembe, hogy bemegyek egy cukrászdába, de nem egy csömörédes csokitortát rendelek, hanem valami könnyű, habos-babos gyümölcsös finomságot. Ez ilyen, könnyű, picit édes, friss, enyhén gyümis, nőies, tiszta, elegáns, mégis játékos illat. Megmozgatta a fantáziámat, de nem érzem 100%-ig a magaménak, ezért csak 4 csillag. Az üvege is tetszetős, hófehér jéghegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Citral