Moresque

Ár:   79 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxus Parfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, az összetevőket feltöltötte: egyboszorka, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   79 500 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxus Parfüméria

​A Diadema nevének eredete a diadém: az arisztokrácia és nemesség női szimbóluma. Egy illatos fejdísz, mely édes és elbűvölő. Cseresznyével, bergamottal és naranccsal indít, majd kibomlik a lelke: káprázatos virágok buja karamellel meghintve. A Diadema tényleg olyan mint egy bájos koronaékszer, viselőjéről nehéz lesz levennünk a szemünket.

Illatösszetevők: bergamott, cseresznye, narancs, ilang-ilang, jázmin, rózsa, benzoé, karamell, pacsuli, vanília

laracroft

2018. szeptember 29.

Felfújáskor rajtam az a tipikus Pink Sugar szerű émelyítő édességbomba, de hamar előtör a háttérből egy nagyon finom, kesernyés , kissé bőrös füstösség. Innentől kezdve ez a két oldal harcol egymással. Amikor a füstös jelleg kerekedik felül, akkor eszméletlen finom, de annyira, hogy szívem szerint üvegestől megvenném, de mire kettőt kattintok a laptopomon, már újra a nyakam köré tekeredik a karamell. Érdekes, hogy az előttem szólónak túl sok a füstösség, nekem pedig meg túl kevés. :) Vagy legalább ez a vaníliás-karamellás édes oldal lenne kicsit csillapítva, mert bár gyanakszom rá, hogy sok esetben a kémiám a ludas, de rajtam ez egy vaníliás autóillatosító szintjét hozza. Kár, mert a füstös rész eszméletlen jó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

melwin

2018. március 24.

2018.03.24 Update: Mivel egyre jobban tetszenek a füstös illatok magával ragadott a Diadema. Tetszik, hogy a karamell ellenére nem émelyítően édes. Ára még mindig iszonyat, de egyszer talán egyém lesz. :)

A benzoé nagyon domináns ebben az illatban, amitől olyan füstös vanília-karamellbe fordul a bőrömön és a virágok illetve a gyümölcsök keveset törnek ezen. A karamell miatt enyén S&B Salt Caramel-jére emlékeztet.
A füstös illatok, ha jól vannak kombinálva a többi összetevővel nagyon szexi kombinációt tudnak alkotni, de itt a füst valahogy túl sok. Lehet csak az én kémiámmal nem működik, úgy ahogy kellene. Szép illat, de nem illünk össze.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance