Moroccanoil

Ár:   €14-tól   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   25 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Heinemann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2018. május 16.

Ár:   €14-tól
Kiszerelés:   25 ml és 200 ml
Lelőhely:   Heinemann, online
Kategória:   Hajápolás

Hajkondícionáló és hajerősítő olaj szőke, és vékonyszálú hajra.

Staci

2019. október 2.

Imádom az illatát. Tudom, ez még semmit sem mond a minőségéről, de fontosnak tartom megjegyezni - esetleg kihozhatnák testpermetben... A hatása is jó, rendesen beszívódik, nem ragad, de hatalmas csodát nem tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

berenyiagness

2019. június 16.

Miutàn elfogyott az előző hajvégápolóm megfogadtam, hogy kipróbálom a Moroccanoil argánolaját a Light verziót ami kifejezetten világosított, szőke hajra készült. Sikerült egy 125ml-es limitált kiadásra rátalálnom így többet kaptam ugyanazon az áron. Minden hajmosás után száraz hajra használom heti kétszer és ha úgy érzem a hét közepén, hogy száraz a hajvégem még teszek egy kicsit rá. Az illata egyáltalán nem kirívó, sőt talán lehetne kicsit intenzívebb is mert rögtön el is illan így ettől nem fog illatozni amit sajnálom. Egy egy pumpa elég a végekre, gyorsan beszívódik es nem ragacsos. Nem töredezik a hajvég és szép ápolt végeredményt eredményez. Szeretem a Moroccanoil termékeit, a samponjait és balzsamjait is szívből ajánlom, nekem eddig nem okoztak csalódást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

BonnyBunny

2019. március 10.

Külföldi oldalakon láttam, hogy mennyire népszerű, ezért gondoltam kipróbálom. Semmivel se tud többet, mint bármelyik szilikonos hajvégápoló, nem előzte meg a töredezést (pedig frissen vágott hajon kezdtem el használni, és nem használok semmilyen hajformázó eszközt), az Avonos még jobb is ennél. Szerencsére csak az utazó kiszerelést vettem meg, de alig vártam, hogy a végére érjek, és mást használhassak. Ár-érték arányban meg aztán főleg nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

gaz1ra

2018. május 15.

Az eddigi legjobb olaj, amit használtam. Egyenletesen el lehet oszlatni a hajon, nem zsírosít és nagyon-nagyon szép fényt ad. A kiszerelés valóban lehetne praktikusabb és az ára is elég magas, emiatt csak alkalmanként veszek egy-egy üvegcsével.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

blondie95

2018. április 12.

Maga a csoda. Nincs mit hozzafuzni, tökeletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Maga a csoda. Nincs mit hozzafuzni, tökeletes

kolbyzs

2017. június 25.

Nagyon jó termék, csak sajnos itthon nem lehet kapni. Nem zsírosítja a hajamat, de közben óvja a végeken a töredezéstől ès kiszáradástól. Az egyetlen ok, amiért 4 csillagot kap, az a csomagolás. Sokat utazom, és ez az amit útközben mindig kifolyik... Egy ilyen drága terméknél jobban figyelhetnének erre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

cafeconsal

2017. április 19.

Részemről már csak az illata miatt 5 csillag, imádom. Őszintén szólva nem sokat foglalkozom a hajammal, így komolyabb véleményt a hatásáról nem tudok írni. Vizes hajra szoktam felvinni, a könnyebb fésülhetőség miatt, de a kommentek alapján ki fogom próbálni száraz hajon is. Angliai beauty box darabjaként jutottam hozzá, amúgy teljes áron nem hiszem, hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Raffi

2013. december 30.

Lassan 2 hónapja használom már az (évek óta) szőkített és ez által eléggé sérült hajamra és úgy érzem többé nem tudok majd nélküle élni!
Hajszárítás után szoktam felkenni, teljesen száraz hajra (így jobban beszívódik és hidratál, mintha vizesen raknám fel). Puha, fényes, könnyen kezelhető és ragyogó lesz tőle a hajam, de nem csak felszíni hatásai vannak. Amióta használom megerősödtek a hajvégeim, alig töredeznek és hullanak ki a hajszálak...
Egy szóval imádom és csak ajánlani tudom még a magas ár ellenére is!

Én a feeluniqe,com oldalról rendeltem a Tangle Teezer-emmel együtt és kb 1 hét alatt ide is ért (bár a folyadéktartalom miatt átvizsgálták a vámon, mivel a csomagot újraragasztva kaptam meg). Mindenképpen újra fogom venni, talán nagyobb kiszerelésben, plusz szeretném kipróbálni az intenzív pakolásaikat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Egy szóval imádom és csak ajánlani tudom még a magas ár ellenére is!

loraren

2011. november 15.

Nekem bevált, természetesen is világos vagyok, de szőkítem a hajam, a nyári UV károsodást ennek a terméknek köszönhetően idén először szinte teljesen elkerültem. Száraz hajra nekem jobban bevált, de ki tudja, ahány haj, annyi szokás :)
Csak az ára miatt adok 4 csillagot, de az argán olaj amúgy is drága, amiben tényleg van, az márkától függetlenül nem lesz olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 15.

Erzsi73

2011. július 14.

Vélemény update,mikor az előző véleményt írtam én mosás után nedves hajra kentem fel , viszont nemrég száraz hajamra tettem belőle 1 pumpányit és valami földönkívüli fénnyel tette ragyogóvá szőkített hajamat.
A blogomba holnap írok róla fényképpel együtt kárpótlásként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 14.

A blogomba holnap írok róla fényképpel együtt kárpótlásként.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Cyclomethicone