Moroccanoil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Heinemann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2017. december 12.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Heinemann
Kategória:   Hajápolás

Hajkondícionáló és hajerősítő olaj minden hajtípusra.

Ár: 4.500ft postával , Eladó: RoodGirl
Állapot: Uj 50ml , Helyszín: --, fizetés: --
Moroccanoil Oil Treatment 25ml
Ár: 4000 , Eladó: peppi
Állapot: 1x kiprobalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
tonic

2019. május 3.

Drága,és ezek az összetevők?!? Nem tudom mit sztárolnak rajta... jóindulattal hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 3.

Cseniko

2018. július 14.

2018.04. Samponjával és balzsamjával együttesen használom már 2 hónapja.
Hosszú, vékonyszálú, kissé szőkített, töredező végű hajamra a Hydrating sampon és balzsam változat jól teljesít, de ezzel az olajjal vigyáznom kell, mert ha túl sokat teszek lelapítja a hajam.
Ha elfogy beruházok a light változatára.
A csomagolása nem a legszerencsésebb, üvegből tenyérbe öntögetve nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget, de eperneten láttam pumpás változatot!

Update: Hát-hát... nagyobb a füstje mint a lángja, visszatértem az ez előtt használt olajamra. El fogom használni, de újravenni nem fogom. Ez egy gyengébben sikerült, kevésbé hatásos terméke a márkának.

07.14- öt hónap próbálgatás után végképp lemondok róla, amilyen jól teljesít nálam a márka többi terméke, olyan nagy csalódás ez az olaj. Közepes, semmi több, lehet el se használom😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

2018.04. Samponjával és balzsamjával együttesen használom már 2 hónapja.
Ha elfogy beruházok a light változatára.

puszedli0218

2015. december 11.

A nagy hype miatt vettem meg. Ennyi pénzért semmi különös, van ennél sokkal jobb, olcsóbban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

claudia.nyilas

2015. május 16.

Elég sokféle argán olajas hajápolót kipróbáltam már, de eddig ez tetszik a legjobban. Nagyon jó az illata, és én maximálisan elégedett vagyok a hatásával is. Pár alkalom után megváltoztatta a hajam állagát, hajvégeket. Újrafogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Agnessa

2015. március 31.

Vékonyszálú, göndör hajam van, amelyre már sokféle olajat kipróbáltam. Ami megfogott ennél, hogy nem éreztem elnehezítettnek a hajam, szépen beivódott a hajszálakba, vizes és száraz hajon is nyugodtan használhattam, nem vált ragacsossá, olajossá; selymessé tette a hajam és könnyen kifésülhetővé. A bibi csak ott van, hogy nem hiszem el, hogy nincs ennél olcsóbb ami ugyanezt tudná :D Tapasztalatok alapján az Avon hajvégápolója szinte ugyanezt produkálta, a töredezett hajvégeken meg úgyis csak az olló segít! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

poppy

2013. december 30.

Az illata valami fantasztikus, de borzalmasan lelapítja a hajat, ami félhosszú hajnál nem előnyös. Annyit nem ér amennyibe kerül sajnos, a kókuszolaj ugyanezt tudja szerintem. Ettől függetlenül nem rossz cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Keesia

2013. október 4.

ISTENI illata van, viszont a hatása nem jobb bármely másik harmadannyiba kerülő hajolajnál.
Mivel 10000 forint felett van 100 ml, ezen az áron valahogy többet vártam volna tőle hajápolási téren, de az illata maga a luxus. Majd ha egyszer nem tudom hova tenni a pénzem..... ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

ur.isten.ne.mar

2013. május 15.

Iparfümériáról rendeltem, egyelőre csak a 25 ml-es kiszerelést, de még így is elkerekedett a szemem, hogy mennyibe kerül.
Még csak egyszer használtam, de már úgy érzem, hogy megérte az árát. Nagyon roncsolt, száraz, töredezett végű a hajam, és bár ezt nem hozta rendbe, de puhává és egészséges kinézetűvé tette a hajvégeimet. Most fogok vágatni a hajamból, kíváncsi vagyok, hogy így és tartós használat mellett milyen eredményt fog hozni, de az illata és a rövid távú hatása miatt megelőlegezem neki az 5-öst.

Update: Sajnos le kell pontoznom :( pedig olyan nagy reményeim voltak. De az a helyzet, hogy hosszú távon (valamivel több, mint egy hónap) nem javított semmit a hajam állapotán, inkább csak átmenetileg tette széppé (ez viszont vitathatatlan), de például a töredezést nem állította meg, sőt, nem is lassította.
Nem hinném, hogy újra fogom venni, pedig isteni az illata (úgyhogy az a következő küldetésem, hogy lőjek egy ilyen illatú parfümöt), de pl a Matrix Exquisite Oil sokkal többet használ és ötödennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

beautygeek

2012. november 26.

Ez a kedvenc hajápoló termékem. Egyszerűen imádom! Én úgy vagyok vele, hogy alig várom, hogy megszárítsam a hajam és kivasaljam, mert ez a hajápolási rutinom legjobb része. Samponnal megmosom a hajam, megszárítom, kivasalom, és ezt eloszlatom a hajamon. Semmi mást nem használok a hajamra és mindenki dícséri, hogy milyen selymes és fénylő a hajam. :)
Én Amerikában vettem, de láttam, hogy az iparfümérián is árulják.
Az állaga olyan mint az olívaolajé. Az illatta isteni, olyan "szexis". Másfél nyomásnyit szoktam a tenyerembe pumpálni és az elég a majdnem fenékig érő hajamra. Szépen eloszlatom és a hajam kb. egy perc alatt magábaszívja. Szép táplált, puha és fénylő lesz tőle. Igaz hogy drága (én kb 40 dollárért vettem), de megéri mert nagyon lassan fogy és kevés is elég belőle. Arról nem is beszélve, hogy amióta ezt használom nem töredezik a hajam!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Én Amerikában vettem, de láttam, hogy az iparfümérián is árulják.

Josie

2011. október 21.

Én szerettem! Simán lepipálja a Kérastase-t és társait. Ha a mosás utáni nekdves hajamra kentem, a szárítást követően valami hihetetlenül fényes és puha lett tőle a hajam. Korábban egyetlen terméktől sem lett ilyen szép, pedig már elég sok mindent kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Cyclomethicone

Sárga színezék.