Morphe Brushes

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   75,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: valamijoonev, az összetevőket feltöltötte: vzsofi11, Módosítva: 2021. január 11.

Ár:   $39
Kiszerelés:   75,7 g

Engedd szabadjára a benned lévő művészt! Nincsenek határok ezzel a 39 komolyan merész, őrült színes szemfestéket tartalmazó palettával.

picitina

2020. október 10.

Szerintem a színek elrendezése nagyon megkönnyíti a paletta használatát. A színek amúgy szépek, tartósak, de a mini verziója állítólag sokkal erősebb színű és jobb vásár mint az eredeti nagy változat. Őszintén szólva nekem a nagy változat van meg, szeretem, de nem nyúlok hozzá gyakran, mert hatalmas a paletta, kényelmetlen tartani, nehéz tárolni, és a Bperfect palettámban sokkal rikítóbbak a színek. Ettől függetlenül senkit nem akarok lebeszélni róla, az eu.morphe.com oldalán szinte havonta van 30-40%os leárazás, szóval egy próbát megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Lizz07

2020. július 14.

Ez egy jó paletta. Nem vagyok gyűjtő, de szeretek a színekkel kísérletezni és próbáltam olyan palettát választani, ami mellé nem kell még 100 másik is (ennek a pénztárcám örült a legjobban).
Ki lehet vele élni a kreativitást, határ a csillagos ég kb. Az egészen extrém szemsmink mellett azért visszafogottat is simán lehet vele készíteni. Primer vagy korrektor, amit alapként használunk, mindenképp kell hozzá. Nekem nem okoz nehézséget a színek eldolgozása (Zoeva ecseteket használok). Maga a paletta kialakítása, csomagolása is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

Vivus94

2020. május 5.

Számomra szerelem ez a paletta. Gyönyörűek a szinek, a világos árnyalatok valóban lehetnének picit pigmentáltabbak, de ennél több hibát nem tudok mondani róla. Nagyon könnyen eldolgozhatóak a szinek, ezzel a palettával szinte bármilyen sminket el lehet késziteni. Nagyon örülök, hogy megrendeltem, azóta más palettámhoz szinte hozzá se nyúltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

muszika

2020. április 11.

A Morphe oldaláról rendeltem, féláron volt. Mostanában egyébként nagyon érdemes nézegetni, mindennap más kollaborációs palettát akcióznak. Teljes áron azt hiszem, nem vettem volna meg, így hogy már kipróbáltam pedig végképp nem. Szerintem a színek több, mint fele nagyon kemény, nem a legegyszerűbb dolgozni velük. Nem arról van szó, hogy béna vagyok, csak van viszonyítási alapom, mondjuk egy ABH, Nabla, de az olcsóbbak közül a colourpop festékei is puhábbak, könnyebbek eldolgozhatók. Ettől függetlenül szerintem a színek összeállítása jó, tetszik az ötlet, ami szerint bizonyos színek nagyobbak, valóban praktikusan van kigondolva. Így 6500 forint körüli áron tőlem 4 csillagot kap, de ha kétszer ennyiért vettem volna, akkor biztosan 3 csillagot adnék neki. Még adni fogok egy esélyt a márkának az egyik Jaclyn Hill palettával, de még nem tudom melyikkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Martika98

2019. május 23.

Én a Cult Beauty oldaláról rendeltem, ahol 8 nap alatt ki is szállították. A külseje gyönyörű, olyan mint egy könyv, a kialakítása is nagyon profi szerintem, de hiányolom belőle az ezüstszínt, valamint a sima matt szürkét, ami a JH társában. Sajnos nem vagyok tőle elragadtatva, pedig a Jaclyn Hill paletta után nagyon pozitívan álltam a dologhoz. A világos színek nem működnek a legszebben, ilyenek pl a fehér, illetve a világos rózsaszín, ezeknek nem jó a pigmentáltsága sem. Lehetne az egész egy kicsit krémesebb, mert nem mindegyiket könnyű elsatírozni. Nagyon szeretek sminkelni, és sokféle palettát kipróbáltam már, de talán egy fokkal jobb csak, mint a Revolution szerzeményei. Valamiért nagyok az elvárásaim sminkek terén, és ennyi pénzért már sokfélét lehet venni, ami ezt simán lekörözi, még ha nem is ekkora kiszerelés. Többet vártam volna tőle, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

ppetruc

2019. május 16.

Csodálatosan szép, gyönyörű, pigmentált színek! Nagyon megérte az árát, imádom! A Morphe EU-s oldaláról rendeltem, ingyen házhoz is hozták pár munkanapon belül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

valamijoonev

2019. február 7.

Nagyon jol van pigmentalva, mindegyik szinnel meg vagyok elegedve. Elengedhetetlen hozza primert hasznalni sajnos, de ettol meg nem pontozom le. Elerheto arban sok szint kapsz es jo minosegben. En a morphe oldalarol rendeltem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.