Morphe Brushes

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   75,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: valamijoonev, Módosítva: 2018. november 27.

Ár:   $39
Kiszerelés:   75,7 g
Lelőhely:   online külföldről

Engedd szabadjára a benned lévő művészt! Nincsenek határok ezzel a 39 komolyan merész, őrült színes szemfestéket tartalmazó palettával.

ppetruc

2019. május 16.

Csodálatosan szép, gyönyörű, pigmentált színek! Nagyon megérte az árát, imádom! A Morphe EU-s oldaláról rendeltem, ingyen házhoz is hozták pár munkanapon belül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

valamijoonev

2019. február 7.

Nagyon jol van pigmentalva, mindegyik szinnel meg vagyok elegedve. Elengedhetetlen hozza primert hasznalni sajnos, de ettol meg nem pontozom le. Elerheto arban sok szint kapsz es jo minosegben. En a morphe oldalarol rendeltem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.