Morphe Brushes

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisbobitas, Módosítva: 2020. november 25.

Ár:   $25

Engedje szabadjára fantáziáját ezzel a 20 elpiruló, bronzos és élénk árnyalatú palettával. A mattoktól, a metáloktól kezdve a csillogásig ez a paletta egy igazi kreatív színvilág.

13 matt, és 7 csillámos árnyalatot tartalmaz

Ár: 7500 Ft (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: Újszerű, kép szerint (2X nyúltam bele), Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Posta vagy Foxpost, személyes átvétel leírás szerint
Morphe Brushes x Maddie Ziegler The Imagination Palette (Foglalt!)
Ár: 5000 Ft , Eladó: hartkitti
Állapot: Swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost

Sushi

2022. május 31.

Nemrég jutottam a palettához és egyszerűen imádom. Valahogy mindig újra és újra ezt veszem elő, pedig aztán van miből gazdálkodni...
Álomszép színek, szuper színösszeállítás. Picit egyik másik porol, de nem a szemen, hanem még a palettából kitapizva, de mondjuk ez egyáltalán nem zavar ennél a palettánál. Meg nem minden színt próbáltam ki, de hamarosan sor kerül azokra is. Mindenkeppen ajánlom, mert élmény vele dolgozni, jól pigmentált, szépen satírozható, van benne fantázia.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 31.

kisbobitas

2020. december 27.

Ez a paletta egy álom! A matt színek nagyon pigmentáltak és könnyen eldolgozhatóak, a csillámos színek nagyon szépek.
Nekem a 'Godfather' névre hallgató csillámos árnyalat az egyik kedvencem, ilyen halvány arany színe van rózsaszín csillámokkal.
A 'To the moon' nevű árnyalat egy arany szín sok csillámmal, amit ujjal érdemesebb felvinni, mert ecsettel kicsit potyog. A pasztell színek porolnak, de cserébe jól látszódnak a szemen.
Minden esetre ez tényleg nem egy unalmas nude paletta, lehet vele vadulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 27.

Minden esetre ez tényleg nem egy unalmas nude paletta, lehet vele vadulni.

candices

2020. december 7.

Első Morphe pallettám. Nem szerettem volna egy tucat neutrális palettára beruházni, megfogtak az izgalmas színek. Szuper pigmentált, könnyű vele dolgozni. A csillámos színek ultra csillogósak, de egy picit peregnek is emiatt szóval óvatosan kell vele dolgozni. Alkalmas mindennapi használatra és drámai makeup-hoz is. Az ára fantasztikus, akcióban 14€ volt. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol