Moschino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: myosotis555, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6990 Ft

Megjelenés éve: 2004

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: narancs, grapefruit, ribizli, citrom

Szívjegyek: tearózsa, káka, gyöngyvirág, nádcukor, fahéj

Alapjegyek: pézsma, cédrus, fás jegyek

Ár: 6990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 2000,- 4,9ml+szállítás , Eladó: Tutuj
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Páty, fizetés: Utalás után foxposttal vagy postán maradóval küldöm.
1500. - Válogass ízlésed szerint ❣️
Ár: 1500 , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt az eredeti parfümömből , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost

smariann

2021. március 10.

Örök kedvenc nyári illatom. Az üvege annyira csúnya, hogy már jó. Tipikusan ne ítélj külső alapján :) többen írták, hogy hasonlít a Light blue-ra, nálam az is nyerő, bár az nekem elsőre kesernyés, fanyar. Soha nem gondoltam volna, hogy engem valaha megfog egy citrusos illat, de ez valami más. Könnyed, friss, kellemes, nem tolakodó, tartósságával sincs bajom, mivel inkább nyári azért érdemes újra fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Rumcajsz

2021. március 4.

könnyed, citrusos, kellemes illat. semmi extra, de egy kis vidám illat, nagyon jó áron. nyitása kesernyés grapefruit. üvege annyira harsány és csufi, hogy már jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

Cathi

2020. szeptember 12.

miert adok 5 csillagot?
En nem szeretem a citrusos illatokat.
Kolleganöm hasznalja, es annyira az ö illata, hogy mindig meg kell dicsernem.
Szillazsa nem nagy, viszont tartos.
En magamnak nem vennem meg, de ha a megfelelö szemely 'viseli', akkor nagyon jo parfüm! Ara is nagyon jo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

miert adok 5 csillagot?
En nem szeretem a citrusos illatokat.
Kolleganöm hasznalja, es annyira az ö illata, hogy mindig meg kell dicsernem.
Szillazsa nem nagy, viszont tartos.

tundeilles

2020. szeptember 4.

Annyira friss és üde! Sokan dicsérik rajtam, és tartós is. Nekem hasonlít a Dolce&Gabbana light blue illatára! 😊 Tuti újraveszem! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Vaslady

2020. augusztus 8.

2018. június 19.
Olyan gagyi az üvege,már bocsánat :-D,hogy eddig nem is jutott eszembe kipróbálni :-D.
Pedig már 2004 óta a polcokon található :-D.
Ma is teljesen véletlenül,és csakis azért,mert kaptam egy kis kuponfüzetet még májusban,amiben egy csomó jó akció van,és éppen a moschino illatokra 30%.
Vásároltam egy csomó mindent,rúzst,kontúrt,tusfürdőt,és nagyon ajánlották,hogy bőrön próbáljam,igy az egyik kezemen Ő jött haza a másikon pedig Guerlain Mon florale.
Hazafelé a dög 32 fokban,folyamatosan azt vettem észre,az orrom bizony ezen az illaton van,és ami szuper benne,hogy nem bántott,éppen jó,ebben a hőségben.
Citrusos illat,nagyon nem is tudok mit irni róla,de mégis magával ragadott,hiszen a lényeg,hogy ami jól áll,azt kell viselni.
Éreztem én ezt az illatot,már másokon is.
Ami biztos,hogy bohókás,mint az üvege,jó kedvre derit,és tartós is.
De,mindenképpen csak parfümériában fogom venni,mert sajnos az imént olvastam pár véleményt internetes áruháznál, a notinonál is,hogy sajnos az illat más,és nem is tartós.
Mindenképpen 5 csillag :)
Ja,és már megint tanultam valamit,ne utasitsak el illatot ugy,hogy az üveg nem tetszik :-D.
Update:Jöttem updatet irni,mert ma a Guerlain mellet Ő is hazajött velem,szintén 20% kedvezmény volt rá a héten,és igy az 50ml-s változatot választottam.
Nagyon örülök neki,a napokban meg is kezdem a használatát,ennek a tüneményes nyári illatnak. :-)
2020.nyár
Idén kezdtem el nyár elején használni ezt az illatot, minimális mennyiség hiányzott csak belőle.
Most, augusztus elején az 50ml s üveg felénél tartok, mert egyszerűen locsolom magamra, nem érzem tartósnak (de attól még lehet 🤔) nem lebben körülöttem az illat nap közben, nem érzékelem és még senki nem dicsérte meg rajtam. Szóval nyár végére az üveg aljára érek, de az már biztos, hogy nem fogom újra venni. Csillagjaiból is vissza veszek, mert sajnos már nem 5 pontos illat nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

2018. június 19.
Pedig már 2004 óta a polcokon található :-D.
Éreztem én ezt az illatot,már másokon is.
Ami biztos,hogy bohókás,mint az üvege,jó kedvre derit,és tartós is.
Mindenképpen 5 csillag :)
2020.nyár

Feketebarbi

2020. július 12.

Moschino a kamaszkor önkifejezése, lázadás, színek, társadalomkritika, másság, összetartozás és minden ami a tizenévesekről szól, az igazi teszek rá stílus. Ezeknek a mindenbe belekóstoló, reményekkel teli, sokat csalódó és folyton változó, mini nőknek nem is kell semmi bonyolult illat. Elég lesz a feltűnő grapefruit felhő ami hamar lecsendesedik. Rikkancs antré és angolos távozás.
Na és akkor előkaparom személyiségem prosztó énjét. Mi a túrót jelent az, hogy ne jöjjön szembe az utcán az illatunk? Kérem szépen, ez a mondat az önbecsülés teljes hiányáról árulkodik. Ismételten túl sokat és egyazon időben túl keveset gondolunk magunkról. Keveset, mivel egy illattól várunk csodát és igen sokat ahhoz, h kisajátítsunk bármit is ezen a világon.
3* mivel nekem már nem való, de a lányomnak fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 12.

3* mivel nekem már nem való, de a lányomnak fogok venni.

Brigcsy

2020. június 14.

Nekem nagyon tetszik ez az illat. Egyszerűen imádom, vagyis imádnám, ha tartós lenne 😒
Lehet, hogy az én bőrömmel van "baj", de rajtam egyáltalán nem tartós. Max 1 órát bír ki. Sajnálom, mert azt hittem végre sikerült megtalálnom az illatom... 😓 Nálam nagyon fontos, hogy egy parfüm valamennyire azért tartós legyen, igy csak 2 csillagot adok...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Meszti

2020. május 10.

Nagyon szeretem, könnyű, friss, citrusos, tartós. Igazi tavasz.
Olyan munkába járós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Nagyon szeretem, könnyű, friss, citrusos, tartós. Igazi tavasz.
Olyan munkába járós illat.

Bazsa

2020. március 21.

Illatminta ként került hozzám, majd ajándékba megkaptam a teljes üveget. Hát számomra nagyon olcsó hatású, szúrosan citrusos viszont a tartóssága 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Vix

2019. december 21.

De szeretem ezt a kis kellemes citrusos virágos-fás illatot, nyárra tökéletes!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamal, Citral, Citronellol, Limonene, Linalool

Részletesebb információ a smartskincare-en.