Moschino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: myosotis555, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6990 Ft

Megjelenés éve: 2004

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: narancs, grapefruit, ribizli, citrom

Szívjegyek: tearózsa, káka, gyöngyvirág, nádcukor, fahéj

Alapjegyek: pézsma, cédrus, fás jegyek

Ár: 6990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1500/2500 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó
Ár: 8000 ft , Eladó: bernikrém
Állapot: 100 ml/fehér vonal aljáig ér a tartalma, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, előreutalás esetén postázom,foxpost (csomag méretét vedd figyelembe)

Meszti

2020. május 10.

Nagyon szeretem, könnyű, friss, citrusos, tartós. Igazi tavasz.
Olyan munkába járós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Nagyon szeretem, könnyű, friss, citrusos, tartós. Igazi tavasz.
Olyan munkába járós illat.

Bazsa

2020. március 21.

Illatminta ként került hozzám, majd ajándékba megkaptam a teljes üveget. Hát számomra nagyon olcsó hatású, szúrosan citrusos viszont a tartóssága 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Vix

2019. december 21.

De szeretem ezt a kis kellemes citrusos virágos-fás illatot, nyárra tökéletes!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

fokyandi

2019. december 1.

Nagy litániát, alapos elemzést nem írnék róla, megtették már sokan. Egyszerűen imádnivaló. Nagyon passzol hozzám, tartós, kellemes illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 1.

Babooca

2019. szeptember 27.

Nekem ez az illat egy az egyben Light Blue hasonmás. Mivel az eredeti illat nagyon csúnyán leszerepelt nálam, így ezt sem tudtam megszeretni. Kétségkívül népszerű. Számomra sajnos szúrós, karcol, férfias, a cédrus miatt borotválkozó gél szag terjeng körül. Hozzám nem illik, de emiatt nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Micike68

2019. július 23.

Szerintem ez a parfüm igazán friss, magabiztos érzetet ad az embernek, amikor ezt viseli. Nyáron kifejezetten jólesik az ember lányának ez a friss, kellemesen citrusos finomság, de nem csak nyáron viselhető. Én konkrétan decemberben vásároltam úgy, hogy az üzletben a csuklómra fújtam kíváncsiságból, aztán mentem tovább, mert nem fogott meg. Fél óra elteltével sietve tértem vissza a parfümériába, hogy megvegyem, mert kinn az utcán és az élelmiszerboltban folyamatosan fel-felbukkant, incselkedett az orrommal, és egyszerűen beleszerettem. A citrusos kezdés után egy fantasztikusan kellemes illattá alakul, amiben a fás jegyek és a cédrus dominál. Én a reggeli néhány fújást még este is érzem magamon, tehát szerintem még tartós is. A hatósugara is megfelelő, többször megkérdezik körülöttem, hogy mi ez a kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 23.

mkdorina

2019. július 11.

Rá kellett jönnöm, hogy nem olyan nagy a hasonlóság a Light Blue-val. Nem vagyok egy nagy parfümszakértő, de nekem ez egy kellemesebb kategória, lágyabb, gyümölcsösebb. A LB kissé már erőteljesen savanykás citrusos illat, nekem már sok. Az én bőrömmel nem is harmonizál, ellenben ezzel a csodával.
Megunhatatlan, friss, nem émelyítő, minden évszakban bearanyozza a napomat. Örök darab! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

annajeney

2019. július 11.

Annyiszor de annyiszor mondtam már azt parfümre, hogy megvan a a nagy ő. Mint mikor pasit választ az ember lánya... De most talán tényleg így van. Hiszen ezt a parfümöt - akárcsak életem szerelmét - a hibáival együtt imádom. Fanyar, máson taszít, zavar és túlzottan hivalkodik. Rajtam az elején nagyon is rakoncátlan, vadóc illat, ami úgy higgad le és bontakozik ki, (a hasonlatnal maradva), mint a férfiak a kor előrehaladtával. Tartós? Nem is tudom, sosem várom meg, hogy elmúljon a varázsa ezért többször is újra fújom a nap során. Az biztos, hogy az olyan lázadó, temperamentumos és felnőni nem akaró lányoknak, mint én nem is lehetne ennél jobb parfümöt alkotni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

karakumsivatag

2019. június 21.

LOVE! LOVE! Csillagos ötös. Én szeretem a Light Blue-t meg a koppintásait is. Ez a kis Moschino viszont tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 21.

elina12

2019. június 4.

Nagyon vidám és citrusos illat. Öröm használni. Nagyon tartós, ha a ruhámat fújom be, akkor még akár 2-3 napig lehet rajta érezni. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamal, Citral, Citronellol, Limonene, Linalool