Moschino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: myosotis555, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6990 Ft

Megjelenés éve: 2004

Illatcsalád: virágos-fás pézsma

Fejjegyek: narancs, grapefruit, ribizli, citrom

Szívjegyek: tearózsa, káka, gyöngyvirág, nádcukor, fahéj

Alapjegyek: pézsma, cédrus, fás jegyek

Ár: 6990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
5*5 ml fújós LB kedvelőknek
Ár: 3000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 5 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó
Ár: 1500/2500 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó
Babooca

2019. szeptember 27.

Nekem ez az illat egy az egyben Light Blue hasonmás. Mivel az eredeti illat nagyon csúnyán leszerepelt nálam, így ezt sem tudtam megszeretni. Kétségkívül népszerű. Számomra sajnos szúrós, karcol, férfias, a cédrus miatt borotválkozó gél szag terjeng körül. Hozzám nem illik, de emiatt nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Micike68

2019. július 23.

Szerintem ez a parfüm igazán friss, magabiztos érzetet ad az embernek, amikor ezt viseli. Nyáron kifejezetten jólesik az ember lányának ez a friss, kellemesen citrusos finomság, de nem csak nyáron viselhető. Én konkrétan decemberben vásároltam úgy, hogy az üzletben a csuklómra fújtam kíváncsiságból, aztán mentem tovább, mert nem fogott meg. Fél óra elteltével sietve tértem vissza a parfümériába, hogy megvegyem, mert kinn az utcán és az élelmiszerboltban folyamatosan fel-felbukkant, incselkedett az orrommal, és egyszerűen beleszerettem. A citrusos kezdés után egy fantasztikusan kellemes illattá alakul, amiben a fás jegyek és a cédrus dominál. Én a reggeli néhány fújást még este is érzem magamon, tehát szerintem még tartós is. A hatósugara is megfelelő, többször megkérdezik körülöttem, hogy mi ez a kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 23.

mkdorina

2019. július 11.

Rá kellett jönnöm, hogy nem olyan nagy a hasonlóság a Light Blue-val. Nem vagyok egy nagy parfümszakértő, de nekem ez egy kellemesebb kategória, lágyabb, gyümölcsösebb. A LB kissé már erőteljesen savanykás citrusos illat, nekem már sok. Az én bőrömmel nem is harmonizál, ellenben ezzel a csodával.
Megunhatatlan, friss, nem émelyítő, minden évszakban bearanyozza a napomat. Örök darab! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

annajeney

2019. július 11.

Annyiszor de annyiszor mondtam már azt parfümre, hogy megvan a a nagy ő. Mint mikor pasit választ az ember lánya... De most talán tényleg így van. Hiszen ezt a parfümöt - akárcsak életem szerelmét - a hibáival együtt imádom. Fanyar, máson taszít, zavar és túlzottan hivalkodik. Rajtam az elején nagyon is rakoncátlan, vadóc illat, ami úgy higgad le és bontakozik ki, (a hasonlatnal maradva), mint a férfiak a kor előrehaladtával. Tartós? Nem is tudom, sosem várom meg, hogy elmúljon a varázsa ezért többször is újra fújom a nap során. Az biztos, hogy az olyan lázadó, temperamentumos és felnőni nem akaró lányoknak, mint én nem is lehetne ennél jobb parfümöt alkotni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

karakumsivatag

2019. június 21.

LOVE! LOVE! Csillagos ötös. Én szeretem a Light Blue-t meg a koppintásait is. Ez a kis Moschino viszont tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 21.

elina12

2019. június 4.

Nagyon vidám és citrusos illat. Öröm használni. Nagyon tartós, ha a ruhámat fújom be, akkor még akár 2-3 napig lehet rajta érezni. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

rtteszvesz

2019. június 4.

Egy nagyon vidám, friss, citrusos illat. Egyetértek az előttem leírtakkal, szerintem is nagyon nagy a hasonlóság a Light Blue-val. Régebben használtam azt, majd nagy kihagyás után ezt, az olcsóbb verziót. Szerettem, jó illat, de 100ml-st vettem, ami nagyon sokáig elég volt és ...a végére meguntam. Azt hiszem most más illatok következnek, majd eg yidő után egy újabb citrusos illat, amikor megkívánom :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

Klaudia1994

2019. április 3.

Ugyan még nincs a birtokomban, de muszáj megjegyeznem, hátha segít valakinek, hogy egy az egyben D&G Light Blue illata van. Onnan tudom, hogy a Light Blue-val viszont rendelkezem. Ha valaki arra vágyik, amit a Light Blue nyújt, tehát egy friss, citrusos, nyári illatra, viszont nem szeretne több tízezret kiadni rá, akkor próbálja meg ezt. Egy nyarat bizonyosan kiszolgál, és a pénztárcát is kíméli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Nina1205

2019. március 5.

Átszerkesztettem, mert az előző verzió úgy tűnik bántó lett az illat kedvelői számára.
Szóval: valahogy eddig sose jutott eszembe még kipróbálni se, de ma kifejezetten tavaszi-nyári illatot mentem keresni. Eleve fenntartásokkal viseltetek a kék üvegek iránt, mert általában a tartalmuk a citromlé-férfiparfüm tengelyen mozog.
Megdöbbenve tapasztaltam, hogy ezt már ismerem. Az összes magát menőnek és nagggyon felnőttnek képzelő lakótelepi kamaszlány ezzel volt befújva 2005-2006 körül. Vagy valami utánzatával. Vagy már ő maga volt az utánzat (DG Light Blue, ahogy lentebb olvastam). Vagy nemtudom. De társul hozzá egy attitűd, ami nem szimpatikus.
Akkor is csak két csillagot ér, mert látom, hogy sokan szeretik, másrészt meg szerettem a Popeye mesét és az üvege gondolom a Popeyenéről van mintázva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

googles

2019. február 12.

En nem neveznem koppincsnak, ha citrusos, konnyed illatot kreal ket divathaznak ugyanaz a parfumor nehany ev elteressel (Olivier Cresp ebben az esetben a 2000-es evek elejen).

Szeretem ezt a Moschino illatot, nekem jobban bejon, mint mas "kek illatok".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 12.

Szeretem ezt a Moschino illatot, nekem jobban bejon, mint mas "kek illatok".

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamal, Citral, Citronellol, Limonene, Linalool