Moschino

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: málnamánia, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7990 Ft

Megjelenés éve: 2007

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: vörös bors, ribizli, keserű narancs

Szívjegyek: bazsarózsa, ibolya, zöld tea, jázmin

Alapjegyek: ámbra, tölgyfazuzmó, cédrus, pézsma

Ár: 7990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.

vgeorgina

2020. március 4.

16 éves korom kedvence volt, bár már rég volt, de néha most is használom, kellemes nosztalgia, a top3 kedvencemben benne van :) Nagyon finom, tavaszias, inkább kislányos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

MissKenedy

2020. február 26.

Nekem az egyik kedvenc tavasz nyári parfümöm. A bvlgari Crystelline mellett a tökéletes friss, tisztaság illat egy picit gyümölcsösebb citrusosabb változata.
Tényleg jó kedve lesz tőle az embernek, mint egy hűsítő zuhany a melegben. Ahogy lekerül a téli kabát és a csizma, újra beszerzem, mert szeretem ahogy ez az illat összefonódott már a fejemben a napsütéssel és a reggeli madárcsicsergéssel. Néha mikor a hidegben a rossmannba járok befújom magam vele és azonnal érzem azt a kellemes érzést:) És már csak párat kell aludni és újra itt a tavasz :)

És hát ez az illat annyira friss, hogy még a 40 fokban sem irritáló, sőt, picit még enyhíti is a meleg érzését:) Rajtam a férfiak is kedvelik, ismételten jobban, mint a tömény édes illatokat. A tartóssága is érdekes, mert én sem érzem pár óra után már olyan erősen, de pl ha ruhára is megy, akkor másnap nagyon erősen érezni még a ruhán...Lehet csak hamar hozzászokik az orr, de nem olyan gyenge ő szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

catacidus

2020. január 30.

Évek óta használom ezt a parfümöt, nagyon szeretem a friss, citrusos illatokat. Hétköznapokra, irodába tökéletes, mert nem tömény, tolakodó illat, viszont sajnos nem túl tartós (ezt megbocsájtom neki, mert a munkahelyen nem szeretek egész teret betöltő, folyamatosan érezhető parfümöket hordani). Csak a tartóssága miatt vonok le egy csillagot, egyébként nagyon szeretem, hétköznapra tényleg jó, bulikra/eseményekre meg erősebb, különlegesebb parfümöt szoktam magamra fújni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

silence

2020. január 17.
Az előző véleményem megírása után pár nappal olvastam az aktuális Joy magazinban, hogy a Barátok közti egykori Zsófijának, Lékai-Kiss Ramónának is évek óta ez a kedvenc illata. Ismét kedvet kaptam én is ehhez a régi nagy kedvencemhez, így rendeltem is gyors egy 50ml-s üvegcsével nosztalgia gyanánt.
Óóóóó, ez még mindig fantasztikus!!!
Hihetetlen, de tizen-pár év elteltével is ugyanolyan élvezettel használom, gondtalannak érzem magam tőle, és vidámabbá teszi a napomat.
Kifújáskor a friss, citrusos jegyek dominálnak, ekkor még olyan igazi “frissen tusolt, tisztaság-illat” érzetet ad, majd egy fél óra - óra múlva a fejjegyek csendesedésével párhuzamosan előbújnak a finom, teás jegyek, amik rendkívül hosszan tartóan meg is maradnak, és szinte mindvégig ez a teás illat marad rajtam.
Meglepődtem én is ezen, mert emlékeim szerint, amikor 10 -13 éve használtam, akkor a citrusok domináltak inkább - lehet, hogy sokat változott a bőrkémiám is azóta, de az is elképzelhető, hogy ez az illat együtt változik viselőjével.
Huszonéves éveim végén a fiatalos, citrusosabb oldalát mutatta, most 40 évesen pedig egy felnőtt, laza stílusú nőhöz illő mennyei teás illattá alakul rajtam.
Szintén meglepő a tartóssága is; az én bőrömön a reggeli fújás még az esti tusolásnál is érezhető.
Tévedtem, amikor azt hittem, már “kiöregedtem” belőle, mert most az újbóli használatával bebizonyosodott, hogy ez még mindig jól áll, kimondottan “jól érzem magam benne”, abszolút nem korfüggő!!!!!
A Párom is imádja rajtam és a környezetem több tagja is dicsérte...!
Szívesen használom, bárhol - bármikor (nem csak “nyári flangalós napokon”!) 😃

2019. december 26.
Egyik kedvenc hétköznap használatos parfümöm volt kb. 10 évvel ezelőtt, nagyon szerettem.
Még a megjelenés évében, 2007-ben sikerült megismerkednem vele, aztán éveken keresztül egyik állandó illatom volt, amit többször is újravásároltam.
Jól összerakott illat, nekem nem hasonlít kimondottan semmire.... légiesen körbevevő, fiatalos, friss-gyümis illat.
A mai napig szeretettel gondolok rá és szívesen használnám nyári flangálós napokon, de azt hiszem kiöregedtem belőle :-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

2020. január 17.
Óóóóó, ez még mindig fantasztikus!!!
A Párom is imádja rajtam és a környezetem több tagja is dicsérte...!
Szívesen használom, bárhol - bármikor (nem csak “nyári flangalós napokon”!) 😃

2019. december 26.

Enne

2020. január 14.

Bementem kipróbálni, mert azt olvastam itt, hogy hasonlít az avon perceive dew-jára, amit imádok. Örültem volna, ha megtalálom a tartósabb verzióját, de sajnos nem. :/ Elsőre fűre hasonlított... nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

i.napcsi

2019. november 24.

szerintem ez egy örök megunhatatlan inkább uniszex friss de még sem olcsó hatású és tartós illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 24.

detti23

2019. november 24.

Nagyon egyszerű, gyengéd, citrusos illat, semmi különleges. Én magamon nem szeretem a citrusos illatokat, de máson el tudom képzelni, főleg inkább tiniken, fiatalabb lányokon tavasszal, nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

BFB

2019. november 16.

Nekem ahogy kezdődik a jó kis meleg idő, úgy cserélem le a télit erre az illatra, mindig kérdezik hogy mi van rajtam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

LoRs

2019. október 4.

Évek óta a kedvenc nyári parfümöm, próbáltam már más hasonló jellegű illatokat is, de végül mindig visszatérek ehhez. Szerintem egy picit hasonlít a Dolce and Gabbana Light Blue illatára, de rajtam valahogy ez az parfüm sokkal jobb, így jobban is szeretem. Nagyon tartós, friss, hűsítő illat de mégsem túl fanyar. Az üvegét szintén imádom, szerintem gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Ylion

2019. szeptember 6.

Kellemes nyári, friss, citrusos illata van. Ha reggel használom, a nap végére már nem érzem magamon. Ajándékba kaptam, nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cinnamal, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool