Moschino

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2018. május 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-ben kiadott friss, virágos-gyümölcsös-fás illat.

Fejjegyek: keserű narancs, mandarin, sorbet, málna, fekete ribizli

Szívjegyek: bazsarózsa, jázmin, magnólia

Alapjegyek: tölgyfazuzmó, pézsma, cédrus, ambroxan

Moschino So Real Cheap & Chic EDT 30 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Erika80

2020. október 18.

Könnyed, friss, citrusos. Semmi különlegesség nincs benne számomra. Haloványan ott van benne némi fásság, de túlharsogja a citrus és így valóban egysíkúvá válik, no és némiképp légfrissítő hatása lesz. Nem tart túl sokáig, legalábbis rajtam nem. Azoknak egész biztos tetszik, akik a légies, citrusos és a nem erőteljes vonalat kedvelik jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.

csill87

2019. június 29.

Én még csak most láttam meg a DMben, és rögtön magamra is fújtam, pedig emlékeztem, hogy megjelenésekor milyen rossz vélemények voltak róla. Bátor voltam :D napközben szaladgáltam, és meg-megcsapott valami finom illat, amit nem tudtam honnan jön, aztán rájöttem,hogy én vagyok meg ez a parfüm :) Ha nem lenne most annyira rengeteg tele üveg nyári parfümök, megvenném. Jah mert hogy egyértelműen nyári, friss illat, de nem annyira citrusos mint a funny. Szerintem egyedi, én nem ismerek ehhez hasonló parfümöt, és rajtam tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 29.

Nenuka

2019. május 12.

Nem az én illatom, de magamra fújtam a DMben és teljesen elrepít... totál olasz tengerparton érzem magam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

ftbnny

2019. április 25.

Hát, hmmm... Ha az eredetije, a basic Cheap and Chic öt csillag, ez max kettő, a perfümőrök ennél nagyon eltévelyedtek a fast fashion gyárak kilószámra tömeggyártott párezres tucatillatjai felé, de azért érezni benne az eredeti esszenciáját, szóval jóindulattal mégis három csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 25.

mafalda

2019. március 16.

Igazi tavaszi citrus bomba, citrus citrus citrus!!!! 🍋🍋🍋🍋🍋
Tartós és nem zavaróan fanyar. 😉
Jah és az üvege igazán egyedi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Igazi tavaszi citrus bomba, citrus citrus citrus!!!! 🍋🍋🍋🍋🍋
Tartós és nem zavaróan fanyar. 😉
Jah és az üvege igazán egyedi.

Nikk89

2019. január 29.

Véleményem szerint ez egy abszolút komfortillat. Igazat adok az egyik előttem szólónak, hogy a leszáradása tényleg olyan dezodoros.(adidas dezodoros)
Az elején nagyon megcsap hirtelen az a citromos/narancsos illat, de hamar lecseng és nekem a leszáradása igazából tetszik. És én tartósnak is mondanám.
Az üvege....nekem nagyon nem jön be, szerintem tök gyerekes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Az üvege....nekem nagyon nem jön be, szerintem tök gyerekes.

Luiselotte

2019. január 19.

Soha semmilyen parfümtől nem volt még hányingerem. Megtetszett az üveg és egyből a csuklómra fújtam belőle az illatot. Sajnos nem tudom megmondani, hogy mi az ami nem tetszik belőle , mert akárhányszor próbáltam megszagolni annyiszor kavarodott fel a gyomrom.
A tartósságára nincs panaszom, mert túlélt sok kézmosást és egy fürdést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

A tartósságára nincs panaszom, mert túlélt sok kézmosást és egy fürdést is.

szanii

2018. december 29.

Termékmintákat kaptam ajándékba. Az elején még nagyon tetszett, de nekem is annyira a mandarinos légfrissítő jut róla eszembe, hogy már nem gondolkozok azon, hogy megvegyem nagy kiszerelésbe. A tartóssága sem túl jó, kifújom, érzem magamon de aztán elillan. Az üveg nekem kifejezetten tetszik, dizájnos és nem unalmas, mint sok másik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Asianlover

2018. június 24.

Update: szuper árat találtam rá, ezért ma visszamentem magamra fújni. Hát, valami szörnyű lett bőrön! Adom a mandarinos légfrissítő hasonlatot :(

Nagyon kellemes mandarinos illat, olyan igazi nyári, könnyű kis illat, amitől rögtön jókedved lesz. Fiatal lányokon - főleg szőkéken - tudom leginkább elképzelni. Irtóra emlékeztet ez is valamire még tinédzser koromból, az első parfümök idejéből, talán Clinique Happy (bár azt most kifújtam, és jóval fanyarabb volt) vagy egy régi Lancome... A dizájn vicces és igényes, tök jó. Egy komoly bajom viszont akad vele, és az az ára. Én ezért adnék vagy 5000 Ft-ot, de nem 13-at! Lehet, inkább megvárom, míg megjelenik hamisítványban, és megkockáztatom azt :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Cathi

2018. május 20.

Egyetértek Buryàval. Olyan az illata, mint egy légfrissitöé

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Egyetértek Buryàval. Olyan az illata, mint egy légfrissitöé

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Geraniol

Részletesebb információ a smartskincare-en.