MosóMami

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dbeata, Módosítva: 2021. június 1.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Növényi összetevői (kókuszvaj, rizskorpaviasz, kozmetikai rizskeményítő)és természetes ásványai (agyag és zeolit) mind együttműködnek azért, hogy hónalj szagmentes és száraz maradjon akár egész napon át-vagy tovább.
Többféle ásványi anyaggal a hatékony nedvesség megkötésért.  ZEOLIT= különleges agyag, mely súlyának sokszorosát köti meg, ha nedvességről vagy szagokról van szó. FEHÉR AGYAG/KAOLIN= érzékeny bőrre is kitűnő extra finom agyag Ecocert minősítéssel.  RIZSKEMÉNYÍTŐ= púderesen frissíti a bőrt.
Kellemetlen szagok elkerülése a CITROMSAV ÉSZTER segítségével. Ez a speciális anyag nem szárítja a bőrt, nem csípi, és megelőzi a baktériumok szaporodása által kialakult kellemetlen illatok kialakulását.
Ápoló BIO KÓKUSZVAJ, kakaóvaj, rizsviasz és növényi viaszok a megfelelő állagért és kellemes bőrérzetért. A dezodor nyáron sem olvad péppé, de télen is kellemesen kenhető-bár jóval kevesebb szükséges.

dbeata

2022. április 20.

Update: 2022. április 20.

Szép csendben visszamásztam az előzőleg használt Alverde roll-onhoz. (Nem volt elég erős a mami dezodor). Most még elhasználom ami maradt belőle, de nyárra már biztos nem lesz elég. Sajnos.

2021. június 1.

Háztartásom hulladékminimalizálásának jegyében próbáltam ki, és szerintem be is vált nekem. Azt előre leszögezem, hogy eredetileg sem voltak különleges igényeim/problémáim ezen a területen, tehát nem egy óriási feladat elé állítottam a terméket. Ami viszont kellemes meglepetés, hogy rögtön használat kezdete után/óta lecsillapodott a már súlyos állapotú ekcémám (lábszáron), és így megtudtam, hogy az előzőleg használt Nivea deo volt a bűnös. Szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 20.

Update: 2022. április 20.

2021. június 1.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate