MosóMami

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nap, Módosítva: 2017. augusztus 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás

Bőrkímélő növényi összetevőkkel készült folyékony szappan az egész család számára. Hatékonyan tisztít, nem szárít, és tápláló olajaival ápolja a kezeket. Édesmandula olaj és körömvirág olaj gondolskodik bőrének védelméről. Használata: egy adagolópumpányi mennyiséget oszlasson el megnedvesített kezén, oszlassa el minimum fél percen keresztül, majd öblítse le. Naponta többször alkalmazza!

natasa

2018. november 15.

Fincsi narancsos-vaníliás illata van, nekem ez kicsit téli illat. Egy darabig marad is a bőrön. Jó kis szappan. De próbáltam már habfürdőnek is bevetni, habzott is valamennyire. Na de ez egy kézmosó, tudom. Annak kiváló. (Az én flakonom nem ilyen.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

alexandra326

2018. január 30.

Nagy rajongója vagyok a márkának, így ezt is kipróbáltuk. Azóta már elfogyott pár flakon.:)) Nagyon finom illata van, egyáltalán nem szárít. Kevésbé habzik, mint nem natúr társai, de megfelelően tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Nap

2017. augusztus 13.

Az illata és a szép összetevői miatt vettem meg, és milyen jól tettem! Nagyon kellemes, vaníliás-narancsos illata van, ami engem egy picit emlékeztet gyermekkorom vaníliás rémtúrójának illatára, így kifejezetten nosztalgikus érzésem van a használata közben. Áttetsző, könnyű állagú kézmosó gél, ami még a téli hidegek idején sem szárítja a kezemet, érezhetően kíméletes. Sokadszor veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopherol