MosóMami

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pansy, Módosítva: 2019. június 24.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megbízható UVA+UVB  védelmet és ápolást nyújtó napkrém kifejezetten babáknak és érzékeny bőrű felnőtteknek.

Ecocert minősítésű fizikai fényszűrűvel, kémiai szűrő és illatanyag nélkül!

bogarka

2020. július 15.

Csodálkozom, hogy nincsen több vélemény itt. Tavaly vettem, még idén is teszi a dolgát, és el is fogy. Kicsit nehezen kenhető, sűrű, de pikk pakk beszívódó napkrém. Tényleg annyira véd, amennyit írnak rajta, (mérsékelt óvatos napozashoz, rövid időre 20 faktor szerintem elég "csúcsidőn kívül". Ami tetszik benne még, hogy nem okoz aknét, sőt, lemosáskor szuperpuha a bőröm tőle. Az arcomon van pár pattanás utáni vörös folt, pirosság, tök jó, hogy a cink oxidos állaga ezeket picit fedi is, plusz leszárítja az aknét. Smink nélküli napozáshoz szuper. Városba, smink alá még nem próbáltam, de lehet fogom ezek után. Ar-ertek arányban tökéletes :) Csodaszer, remélem sokáig kapható lesz és sokan megismerik. Ja, es de jó, vegre egy naptej ami nincs agyon illatosítva semmivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

sztikke

2020. július 9.

Nem tudom más is járt-e így, de nekem sajnos nem volt szerencsém vele. Egyszerűen sehogy nem tudtam kinyomni a krémet a tubusból, és mikor erősebben megnyomtam, hallottam egy pukkanást a tetején. Aztán észrevettem, hogy nemcsak kilyukadt a tubus teteje (!!), de a ruhámra repült egy diónyi nagyságú fehér gombóc belőle. Teljesen be volt száradva a krém, így nem is tudtam kipróbálni sem, úgyhogy visszavittem a bioboltba, ahol vettem, szerencsére megértőek voltak az eladók és visszaadták az árát, azt mondták ilyet még ők sem láttak... Azt hiszem maradok a drágább Uriage mineral fizikai fényvédőmnél, abban még nem csalódtam eddig, bár örülnék már egy hasonló hatású vízálló fizikai fényvédőnek, amitől nem pattogok ki és kicsit könnyedebb állagú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

halakviz

2020. április 24.

nekem nagyon bejött, kicsit nehezen kenhető, de kiválóan teszi a dolgát

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 24.

nekem nagyon bejött, kicsit nehezen kenhető, de kiválóan teszi a dolgát

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.