MosóMami

Ár:   1885 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsesz, Módosítva: 2020. május 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Szűz kókuszvaj, kakóvaj és ricinus olaj gondoskodik a hajszálak táplálásáról. A repceolaj alapú kondicionáló anyag selymes tapintást, könnyű kifésülhetőséget kölcsönöz minden hajtípusnak. Illata kizárólag a simogató kókusz,-és kakaóvajat tükrözi.Színét pedig a modern zöldkozmetikai alapanyagok és a természet maga adták: fehér, törtfehér. Minden hajszínhez, és natúr,-illetve festett hajhoz is gyengéd. Köszönhetően a kókusz alapú habzó anyagnak, könnyen kiöblíthető-így ez a szilárd kozmetikum duplán is vizet spórol bolygónknak. A papírcsomagolás csökkenti a vizeinket nyomasztó, szó szerint tengernyi műanyag szemét mennyiségét, és mikroműanyag szenyezést.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol