MosóMami

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitti, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

100% ásványi eredetű, mechanikusan kinyert, minőségi francia agyag kozmetikai célra.

Finom szemcséjű, ásványi sötétzöld agyag, mely elsősorban vegyes/zsíros bőrtípusnál ajánlott kozmetikai pakolásba; de kiváló adalékanyag szappanokban is.

Kémiai tényezők: SiO2: 55,47%, AlsO3: 18,64%, MgO: 4,01%, Fe2O3: 6,35%, Na2O: 1,1%, CaO: 1,93%, K2O: 3,66%, MnO: 0,15%

Audry1

2019. szeptember 10.

Teljesen meg vagyok vele elégedve! Én arcpakolásba, illetve lehúzhatós arcmaszkba szoktam keverni belőle. Nem tudom, hogy pontosan ez, vagy a többi bőrápolóm hatása-e, de az arcom szép, pattanásmentes, puha és hidratált. Árban is olcsóbb, mint a társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Picilany26

2019. június 9.

Nagyon szeretem, mióta használom (kb fél éve) sokkal kevesebb probléma van a bőrömmel. Ennél jobb már csak akkor lehetne ha a pórusaimat is összehúzná, de csodát nem várok :-D Ár-érték arányban a legjobb. Zsíros bőröm használata után 2-3 napig sokkal könnyebben kezelhető. Heti egyszer használom, vagy kamillateával, vagy termálvízzel kikeverve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

alexandra326

2018. január 28.

Amikor hisztis a bőröm, akkor szoktam alkalmazni. Kis vízzel elkeverve szuper arcpakolás készíthető, amiben tényleg semmi felesleges adalékanyag nincs, csak az agyag jótékony hatásait élvezhetjük. A pirosságot lehúzza, a felesleges olajat felszívja. Vízzel könnyen és gyorsan lemosható. A 100 grammos kiszerelés nagyon gazdaságos, sokáig elég. Száraz, érzékeny bőrre az agyag rózsaszín változata ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.