Mossa

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petoandika, Módosítva: 2016. január 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Tisztítja és tonizálja a bőrt, összehúzza a pórusokat. Az áfonyában rejlő vitaminokkal és mikroelemekkel gazdagítja, hidratálja a bőrt, segít megőrizni annak természetes PH egyensúlyát.

zsizi

2018. május 7.

Nagyon jó illata van, kellemes és édeskés. A bőrömet nekem nem szárította ki, pont hogy az járt a fejemben, hogy milyen kíméletes, ennél a Clinique tonikok sokkal brutálisabban ették a bőrömet. Mivel semmi negatívumot nem tudok ellene felhozni, megelőlegzem a max. pontszámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Eszter88

2018. március 1.

Átlagos hatású tonik. Nem fogom újravenni, mert találtam sokkal jobbat, de attól még nem rossz. Vannak előnyei, például nagyon szép a színe, az illata gyümölcsös, nekem tetszik és nincs tele mesterséges dolgokkal, bár talán alkoholosabb a kelleténél. Az is benne van a pakliban, hogy más típusú bőrön esetleg jobb hatást ér el, nem tudom. A leírása alapján az én bőrtípusomhoz való, de mégsincs semmi hatása, pedig már alig egy ujjnyi van a flakonban. És talán egy cseppet mintha szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Gina77

2018. február 15.

Sajnos az inciben második helyen szereplő alkohol úgy kiszárította a bőröm, mint talán még soha semmi. Az illata sem tetszett túlságosan, áfonyára semmiképpen sem hasonlított, de más gyümölcsre sem, inkább szúrós kellemetlen szaga van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

marlu

2016. október 5.

A márkához tartozó micellás arctisztítóval felváltva használom, attól függően, hogy épp melyikhez van kedvem. Nagyon kellemes illata van, nem irritálja vagy szárítja a bőrömet. Kifejezetten azért választottam ezt a tonikot, mert a 25-35 év közötti korosztálynak ajánlják és fiatalság megőrző hatással bír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Copper PCA