Mossa

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 2 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 2 990 Ft

"Növeld a bőr energiáját és ragyogását a kék áfonya antioxidánsaival, melyek hatékonyan védik a bőrt a szabad gyökök okozta károktól, valamint a törpemálna vitaminjai segítenek megőrizni a bőr fiatalos ragyogását."

Ár: 2 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Constantina88

2021. augusztus 25.

Azért választottam, mert az összetevői ígéretesnek tűntek. Az illata nagyon jó de nekem olyan mintha illatos vízzel törölgettem volna az arcom. Nekem semleges a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

fagas

2021. január 26.

Imádat termék lett nálam.:-) Nagyon klasszul működik együtt szérumokkal, krémekkel, nem irritál és meglepően addiktív számomra az iszonyat finom, gyümölcsös illata.:-)) Kevés is elég belőle, szóval még "spórolós" is. 5 csillag, vitathatatlanul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 26.

Boriskajuliska

2020. szeptember 4.

Átöntöttem egy régi mist flakonjába és úgy használom, valahogy jobban szeretem permetezni mint vattakoronggal simogatni az arcomat természetesen csakis tökéletesen megtisztított bőrre. Az illata isten finom gyümölcsös de semmikképpen sem tolakodó. Legtöbbször nem várom meg a felszívódását hanem rögtön folytatom szérummal, fluiddal stb. a rutinomat. Nem tudom mennyit tesz hozzá a bőröm jó állapotához de hiányzik ha valamiért kimarad, ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

bugeyes

2020. augusztus 29.

Jól tisztít, tonizál, tényleg ragyogóbb kicsit a bőröm tőle, gondolom az antioxidánsoknak köszönhetően, nem szárít, nem csíp, nem irritál, szépen beszívódik és nem csücsül a bőrömön. A teljes illatmentességet itt is el bírnám viselni, de tényleg szuper kis termék és szerencsére van jótékony, látványos hatása. Annak is külön örülök, hogy nincs benne alkohol, mert eredetileg a mitesszeres, problémás bőrre valót szerettem volna, de abban sajnos van alkohol, így emellett döntöttem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

kissagi19

2020. július 4.

A Körúton egy Rossmannban találtam rá. Annyira megtetszett, hogy megvettem egy arckrémmel együtt.
Remek választás volt! Az arcomat szépen tonizálja, tisztítja, nem szárít, nem zsírosít. Nem vagyok rá érzékeny, ami nálam nagy szó! Remélem a kis vidéki Rossmannomban is fogok kapni, ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

GeMaZsu

2020. május 11.

Nagyon szeretem. Kellemes illatú és a bőröm igazán megkedvelte. Nem szárít, viszont mégis csak tisztít és ápol. Számomra ez az ideális tonik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

cbf91XD

2020. március 26.

Maximálisan elégedett vagyok vele. Az illata kellemes, kicsit olyan, mintha valamilyen bogyósgyümölcs ízű pezsgőtabletta lenne. A bőröm sokkal szebb, mióta ezt a tonikot használom, viszont picit gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Dudoka77

2019. augusztus 24.

Hirtelen jött felindulásból esett a választásom drogériabeli kutakodásaim közepette erre a tonikra, elsősorban a C-vitamin összetevő miatt, amiről sok jót olvastam, noha kétlem, hogy egy megbontott flakon, amely hónapokig elegendő mennyiségű folyadékot tartalmaz, ilyen sok időn át képes lenne a könnyen bomló C-vitamin előnyös tulajdonságait érvényesíteni. Nos, ha az ember többféle kozmetikumot használ, nehezen lehet behatárolni, hogy egész pontosan melyik terméknek tudható be a bőre állapota, így igazából fogalmam sincs, mennyi érdeme van ennek a toniknak abban, hogy éppenséggel nincs okom különösebb panaszra. Reggel és este jól esik átdörzsölni vele az arcomat tisztítás után. Nem hagy maga után kellemetlen utóérzetet, minden bizonnyal kifejt valamiféle ápoló hatást, bár valószínűleg az egyszerű rózsavíz is megfelelne a célnak. Megért egy próbát, nem okozott csalódást, de olyan átütő hatással sem rendelkezik, hogy a kísérletező hajlamomat félredobva ne nézzek más termék után, ha elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Antioxidánsok: Rubus Chamaemorus Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid