Mossa

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bgabriella, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Bőrmegújító arcápoló olaj - vitamin koktél fakó, fáradt bőrre

Aktív bőrmegújító koncentrátum 10 hatékony növényi olajjal, tápláló málnával és homoktövis vitaminkoktéllal. Feltölti a bőr nedvességgel ezáltal puhává és ragyogóvá varázsolja. Bio málna-, és homoktövis- , jojoba mag-, mandula-, avokádó-, olíva-, sárgabarack-, szilva-, parlagi ligetszépe-, zab-, paradicsom-, és csipkebogyó olaj egyedülálló keveréke.

Eredmény: Élettel teli, selymesen puha, ragyogó arcbőr.

Az összetevők 100%-a természetes eredetű. Az összetevől 62%-a biogazdálkodásból származik.

Ár: 3700 Ft , Eladó: dnkinga
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás+postán maradó levél vagy személyes (Gellért tér/ Móricz)
csill87

2020. február 8.

Imádom! Télre a száraz bőr megmentője. Mielőtt felkenem az arcomra fújok egy kis uriage termálvizet alá, így együtt szuper! Nagyon jók az összetevők, sokféle olaj van benne, az érzékeny bőrömet semm irritálja, kentem már arcra, ahová való :D de testápoló a, hajrá is és nagyon jó! Én is akciós csomagban vettem, ilyen áron ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Saranhuone

2020. január 24.

Éjszakára használom. Remekül hidratál és maradéktalanul becuppantja a bőröm. Reggel mindig puha és feltöltött arccal ébredek, pedig elég keveset alszom. Ha megint lesz egyben a krémmel, újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Zsuzsi216

2020. január 17.

A dm-ben az éjszakai krémmel/pakolással csomagban akciósan vásároltam. Komolyan nem hittem a szememnek. (A kettő együtt emlékeim szerint 3500 forint volt.)
Régi vágyam volt már a Mossa termékek kipróbálása. Ez az olaj kifejezettem izgatta a fantáziámat.
Az éjszakai krém mellé használok lefekvés előtt pár cseppet. Majd kipróbálom magában is, mert érzéseim szerint az olaj kiadósabb lesz.
Kicsit citromos az illata, engem mondjuk nem zavar.
Szuper termék. Az arcom üdébb, szebb…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Kicsit citromos az illata, engem mondjuk nem zavar.
Szuper termék. Az arcom üdébb, szebb…

VickyV

2020. január 9.

Ez maga a mennyország😍
Szintén Dm-ben vettem kedvezményesen, mert nagyon tetszettek az összetevői, és nem szeretek akármit az arcomra kenni.
Arra viszont nem számítottam, hogy ódákat zengek majd róla. Én mindig fenntartásokkal kezelem az olajokat, mert nehéz eltalálni, hogy hasson is, de ne fulladjon meg a bőröm.
Ez ilyen. Álompuhi arcot varázsol, de beszívódik iszonyat gyorsan. Az illat nekem isteni!!:)) az éjszakai krémmel mesés párosítás☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Ez maga a mennyország😍

kisko

2020. január 6.

Ha valaki érzékeny az illatokra, semmiképpen ne vegye meg, nekem a kezdeti citromszag hamar elillan, nem zavar. Ebben a hideg télben az arckrémembe teszek belőle nappalra és fantasztikusan puha marad az arcom egész nap. Magában nem használtam (nem is tervezek semmilyen olajat) szérumos-nedves arcbőrbe, más krémmel elkeverve merem csak, nehogy túlzásba essek. Éjjelre és nappalra is nagyon szeretem, nyáron nem hiszem, hogy használom majd, ezért igyekszerm elkenni még a hideg időben. Azért gondolom hatékonynak, mert az első néhány éjszakai használat után tényleg újjászületett az arcom, mintha 12 órát aludtam volna. Meglátom, hogy jövőre újraveszem-e, mindenesetre nagyon eltalált olaj, szerintem a legtöbb bőrtípussal kompatibilis lehet. Én hajlamos vagyok pattanásra, de semmi gondot nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

ST

2019. december 21.

DM-ben most akciós az éjszakai maszkkal, 2 napja használom, nagyon meg vagyok elégedve, és így együtt nagyon megéri, téli éjszakai hidratálás megoldva. Intenzív limonádés illata van, ami hamar elillan. Én szeretem, de talán egy kicsit kevesebb is elég lett volna belőle. Aki nem érzékeny az illatokra, annak Karácsonyra is tökéletes ajándék lehet szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

Odri

2019. július 7.

Még csak egy hete használom, de látvanyosan szebb a bőröm összképe. Most a melegben zsírosabb és pattanásos néha, de ez az olaj valahogy kiegyenlíti ezt. Éjszaka használom krém alá, de néha nappal is jól esik egy csepp. Az illata natúr kissé citromos füves illat, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

AmiraNayati

2019. április 27.

Nagyon szeretem, puha és telt, selymes lesz tőle az arcom, előtte száraz, fakó volt. Az illata nagyon finom, nekem bevált arra amire vettem, megy az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Ancsuk

2019. április 15.

Nagy olaj rajongó lettem. Számomra az illata savanyú gumicukorra emlékeztet. Én estére szoktam felkenni enyhén nedves arcbőrre, reggel pihe puha lesz a bőröm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

senskin

2019. március 2.

Nagyon véletlen találtam a Rossmannban. Láttam, hogy , hogy a Madara minőség. Szóval, a Lettek tudnak valamit. :) Csak magában próbáltam ki az olajat, arcra és szem alá is, száj köré. Egyszerűen lenyűgöző termék. A börőm enyhén problémás, mert hajlamos a mitesszerekre, hámlasztás ide vagy oda. Zsíros is, szóval nem ijedtem meg tőle, nagyon nagyon helyreteszi a bőr egyensúlyát. Reggelre az arcomat letisztítottam, mert azért kicsit zsíros tőle, de annyira élénk, puha és sima volt, hogy el sem hittem. A benne levő jojoba olaj még jó is a problémás bőrre, szóval nagyon ajánlom a készítményt, mert jó termék. Az illata az egyetlen ami miatt másra kell váltsak! Egyszerűen nem bírom elviselni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil