Mossa

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 4 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bgabriella, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 4 990 Ft

Bőrmegújító arcápoló olaj - vitamin koktél fakó, fáradt bőrre

Aktív bőrmegújító koncentrátum 10 hatékony növényi olajjal, tápláló málnával és homoktövis vitaminkoktéllal. Feltölti a bőr nedvességgel ezáltal puhává és ragyogóvá varázsolja. Bio málna-, és homoktövis- , jojoba mag-, mandula-, avokádó-, olíva-, sárgabarack-, szilva-, parlagi ligetszépe-, zab-, paradicsom-, és csipkebogyó olaj egyedülálló keveréke.

Eredmény: Élettel teli, selymesen puha, ragyogó arcbőr.

Az összetevők 100%-a természetes eredetű. Az összetevől 62%-a biogazdálkodásból származik.

Ár: 4 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Ár: 3000 , Eladó: Blenheim
Állapot: 4-5x probalt 1-2 cseppnyi, Helyszín: Bp, fizetés: Bp vagy posta, foxpost

Miskulancia

2021. január 4.

Kissé olajos ugyan, de valamilyen (lehetőleg téliesített) arckrémmel vegyítve nagyon élvezetes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

Lolychan

2020. november 27.

Hát ez valami csodacucc. Az illata mint a friss gyümölcskosár. Könnyed olaj, ami viszonylag gyorsan és jól beszívódik, nem irritál. Reggelre a száraz, fáradt bőrömet feltölti élettel. Egészen látványos. :) Télen alapkellék lesz a rutinomban. Egyszerűen imádom. :) <3 Fontos viszont, hogy csak éjszaka használom a zsíros bőröm miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Honeyhair

2020. szeptember 30.
Sajnos, hosszú távon mégsem vált be. Nagyon "száraz", ha értitek, mire gondolok, nem olyan selymesen simulós, mint pl. a Pixi. Nem tudtam megkedvelni az erős illatát sem.

2020. március 24.
Rendkívül jó termék, én is nagyon megkedveltem. Felváltva használom a Pixi Jasmine Oil Blend arcolajával. Ahhoz képest a Mossa könnyebben beszívódik, picit "szárazabb", viszont más termékekkel rétegezve hajlamosabb a "kukacosodásra". Ezért reggelente, a sminkelés előtti rutinomban a Pixi kapott helyet (ami bármely, fölé kent krémmel kiválóan együttműködik), a Mossát pedig este használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

mazsola

2020. július 8.

Sajnos nekem nagyon nem jött be!! Száraz, vízhiányos bőröm van, azt hittem "inni" fogja a bőröm, de nem így lett. Akármennyire próbáltam minimalizálni a mennyiséget, maradt egy olajos réteg az arcomon. Ezzel nem is törődtem volna, mivel éjszakára használtam, csakhogy gondolom az olajos réteg miatt valószínűleg eltömítette a pórusaimat, úgyhogy tiszta ragya lett a fejem... 40-en túl úgy nézek ki, mint egy kamasz! Nagyon csalódtam!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

Liara0826

2020. június 23.

Én is az éjszakai maszkkal vettem meg csomagban, talán 1200 forintért a dm-ben kiárusításon. Nagyon örültem neki, már régóta néztem a Mossa termékeket, főleg ezt a tagját így egyből lecsaptam rá. Használtam már pipettás kiszerelést de azok nem voltak ilyen hatékonyak és könnyen kezelhetőek mint ez! Az összetevők nagyon jók, nagyon jól hidratálnak és az érzékeny bőrt sem irritálják.
Az éjszakai krémmel együtt használom ami magában is nagyon jó, de együtt a kettő nagyon szép végeredményt ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Boriskajuliska

2020. április 29.

Az éjszakai maszkkal össze csomagolva kuponnal vettem elég kedvező áron. Szép aranyszínű nem túl sűrű olaj, tömény homoktövis illattal ami picit szokatlan volt de idővel megszerettem. Mivel zsíros bőrű vagyok pár csepp is bőven elég a puha táplált bőrhöz. Az éjszakai krém-maszkjával használom és jól teljesít. Csodák 50 felett nincsenek, de kellemes drogériás meglepetések még érhetnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

CeCeDrake

2020. március 24.

December végén vásároltam, ott árválkodott néhány csomag szemmagasságban a dm-ben külön középre helyezett állványon, kb kiabált, hogy “gyere, vegyél meg”.
Mi baj lehet...megvettem.
Az ára rendkívül baráti volt, 3500 Ft talán, olaj+éjszakai arckrém/maszk.
Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem!
Nagyon kevés is elég belőle, kb 3 hónapja használom és még mindig van az alján egy pici.
A csomagolás rendben van, nem ment tönkre az adagoló, tehát ezen sem spóroltak.
Eleinte óvatosan bántam vele, mert az ilyen natúr cuccokat nem mindig tolerálja a bőröm, de ezzel nem volt semmi probléma, aminek örülök.
Most újra lehet kapni csomagban, lehet, hogy ismét beruházok egyre, de lehet, hogy csak ősszel, tél elején ismét, ha akkor még kapható lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Mi baj lehet...megvettem.
Az ára rendkívül baráti volt, 3500 Ft talán, olaj+éjszakai arckrém/maszk.
Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem!
A csomagolás rendben van, nem ment tönkre az adagoló, tehát ezen sem spóroltak.

csill87

2020. február 8.

Imádom! Télre a száraz bőr megmentője. Mielőtt felkenem az arcomra fújok egy kis uriage termálvizet alá, így együtt szuper! Nagyon jók az összetevők, sokféle olaj van benne, az érzékeny bőrömet semm irritálja, kentem már arcra, ahová való :D de testápoló a, hajrá is és nagyon jó! Én is akciós csomagban vettem, ilyen áron ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Saranhuone

2020. január 24.

Éjszakára használom. Remekül hidratál és maradéktalanul becuppantja a bőröm. Reggel mindig puha és feltöltött arccal ébredek, pedig elég keveset alszom. Ha megint lesz egyben a krémmel, újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Zsuzsi216

2020. január 17.

A dm-ben az éjszakai krémmel/pakolással csomagban akciósan vásároltam. Komolyan nem hittem a szememnek. (A kettő együtt emlékeim szerint 3500 forint volt.)
Régi vágyam volt már a Mossa termékek kipróbálása. Ez az olaj kifejezettem izgatta a fantáziámat.
Az éjszakai krém mellé használok lefekvés előtt pár cseppet. Majd kipróbálom magában is, mert érzéseim szerint az olaj kiadósabb lesz.
Kicsit citromos az illata, engem mondjuk nem zavar.
Szuper termék. Az arcom üdébb, szebb…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Kicsit citromos az illata, engem mondjuk nem zavar.
Szuper termék. Az arcom üdébb, szebb…

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil