Best of Beauty 2019

Mossa

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bgabriella, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Bőrmegújító arcápoló olaj - vitamin koktél fakó, fáradt bőrre

Aktív bőrmegújító koncentrátum 10 hatékony növényi olajjal, tápláló málnával és homoktövis vitaminkoktéllal. Feltölti a bőr nedvességgel ezáltal puhává és ragyogóvá varázsolja. Bio málna-, és homoktövis- , jojoba mag-, mandula-, avokádó-, olíva-, sárgabarack-, szilva-, parlagi ligetszépe-, zab-, paradicsom-, és csipkebogyó olaj egyedülálló keveréke.

Eredmény: Élettel teli, selymesen puha, ragyogó arcbőr.

Az összetevők 100%-a természetes eredetű. Az összetevől 62%-a biogazdálkodásból származik.

Odri

2019. július 7.

Még csak egy hete használom, de látvanyosan szebb a bőröm összképe. Most a melegben zsírosabb és pattanásos néha, de ez az olaj valahogy kiegyenlíti ezt. Éjszaka használom krém alá, de néha nappal is jól esik egy csepp. Az illata natúr kissé citromos füves illat, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

AmiraNayati

2019. április 27.

Nagyon szeretem, puha és telt, selymes lesz tőle az arcom, előtte száraz, fakó volt. Az illata nagyon finom, nekem bevált arra amire vettem, megy az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Ancsuk

2019. április 15.

Nagy olaj rajongó lettem. Számomra az illata savanyú gumicukorra emlékeztet. Én estére szoktam felkenni enyhén nedves arcbőrre, reggel pihe puha lesz a bőröm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

senskin

2019. március 2.

Nagyon véletlen találtam a Rossmannban. Láttam, hogy , hogy a Madara minőség. Szóval, a Lettek tudnak valamit. :) Csak magában próbáltam ki az olajat, arcra és szem alá is, száj köré. Egyszerűen lenyűgöző termék. A börőm enyhén problémás, mert hajlamos a mitesszerekre, hámlasztás ide vagy oda. Zsíros is, szóval nem ijedtem meg tőle, nagyon nagyon helyreteszi a bőr egyensúlyát. Reggelre az arcomat letisztítottam, mert azért kicsit zsíros tőle, de annyira élénk, puha és sima volt, hogy el sem hittem. A benne levő jojoba olaj még jó is a problémás bőrre, szóval nagyon ajánlom a készítményt, mert jó termék. Az illata az egyetlen ami miatt másra kell váltsak! Egyszerűen nem bírom elviselni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

natulcien

2018. május 29.

Imádom az olajokat, így tudtam, hogy ezt a kombinációt is ki kell próbálnom. A kedvenc olajaimat tartalmazza ez a termék és nagyon elégedett vagyok vele. Finom az illata, és egyben vásároltam meg az éjszakai pakolásával, mivel úgy olcsóbb, mint külön-külön. Az esti rutin része: olajos sminklemosás, Mossa arctisztító, Mossa Micellás, és Mossa tonik, majd először az olajat, majd az éjszakai pakolást használom kis menyiségben éjjeli arckrémként. Nagyon szereti a bőröm, mint a többi Mossa terméket is. Gyönyörű a kiszerelés is, én beleszerettem ebbe a márkába. Biztos ki fogok próbálni tőlük mást is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

BarabasEdina

2018. február 14.

Először féltem tőle, hogy olaj, bár inkább száraz a bőröm de abszolút kellemes csalódás volt, mert nem egy nehéz olaj és az illata valami szuper. Eleinte magában használtam, de nem volt az igazi, így jelenleg GIGI E vitaminos arckrémmel használom együtt és nekem csodát tesz ha nagyon száraznak érzem a bőröm. Biztos más hidratálóval is kombinálható. A tenyeremben lévő kis krémbe szoktam csöppenteni 2-3 cseppet és együtt viszem fel, nekem így még jobb, mint magában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

bgabriella

2016. április 22.

Kellemes citrusos illata van. Mindenképpen azt javaslom, hogy utána használjunk valami gyorsan beszívódó hidratálókrémet, például a Helia-D Aquaboom-ot. Főleg ha éjszakára kenjük be az arcunkat. Nem a párnánkat akarjuk vele táplálni, hanem a bőrünket. Csak pár napja használom, kiütést/ pattanást, egyéb kellemetlenséget nem okozott. Egyelőre más pozitívumot nem tudok felhozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil