Moyra

Ár:   320 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikita, Módosítva: 2012. november 6.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Moyra acetonmentes körömlakklemosó, vaníliaillatú.

adra

2019. augusztus 22.

Nekem is az epres változat van meg és hát mit mondjak. Brutális... Lehozza úgy ahogy a körömlakkot, de nagyon gyorsan elpárolog és 3 óráig éreztem még a kidobott vatták utáni bődületes szagot. Mióta kivonták a zöld Isanát nem találom a megfelelő utódját :( Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Zindi

2017. november 29.

Egy picit nehezebben szedi le mint a Cien lemosóm viszont nincs olyan fojtogató lemosó szag, persze ha beleszagolsz orrbavág a lemosó és műanyag vanília de használat után nekem vaníliás fánk illatúak voltak a körmeim :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

PaNel95

2017. február 6.

Nekem a zöld almás változata van meg.
Szerintem még az acetonmentes lemosókhoz képest is sokáig tart ezzel leszedni a lakkot, és iszonyatosan kiszárítja a körmeimet. Két rétegben szoktam kezet mosni, főleg a körmeimet, miután lemosóval mosom le a lakkot. Tisztán látszódik, hogy a körmöm felső rétege darabokban van már annyi idő elteltével, mire végzek az egyik kezemmel teljesen.
Hidratáló krém már a kezem ügyébe is van, ha ezt kell elővennem, illetve a körmömre olajat használok utána.
Más lemosóknál egyáltalán nem, vagy csak éppen hogy észrevehető szárítást tapasztaltam eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Nekem a zöld almás változata van meg.

Nyuszoka

2016. július 24.

Nagyon könnyen eltávolítja még a sötét színű lakkokat is és használat után sokáig lehet még érezni a vanília illatot, viszont nekem brutál módon szárított amit nagyon sajnálok, mert amúgy tényleg baromi jó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

AranyAgi

2016. február 28.

Nagyon szeretem, az intenzívebb színű körömlakkokat is szépen el tudom vele távolítani. Nekem epres illatú van, elégedett vagyok vele. Az illata jó, már amennyire egy lakklemosó lehet illatos. Bőrirritációt nem tapasztaltam, nem szárítja a bőröm, bár én a használat után alaposan kezet mosok. Továbbra is ezt fogom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 28.

anikaa96

2015. április 29.

Nekem a kókuszos van most. Nincs vele gond, leszedi szépen a lakkot, nem szárít nagyon. A kókusz illatot csak egy kicsit lehet érezni de legalább nem olyan büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 29.

profectuscat

2014. március 8.

leszedi a lakkot, de: borzasztóan szárít, de annyira, hogy kirepedezett véresre a bőrömön.
illetve ráírnak mindent: epres, kókuszos, citromos, DE MINEK, nem tudom, mert lemosó az lemosó. büdös, erős, ezvan.
nemfogom újra venni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

nemfogom újra venni

Ágic@

2013. május 6.

Ezen kívül még kétféle változata van: a citromos (sárga) és a kókuszos (piros). Szeretem ezt a lemosót, semmiféle bőrirritációt nem tapasztaltam, és nem is szárítja ki a bőrt. Most is ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Alkoholok: Ethyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol