Moyra

Ár:   790 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doee77, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Lanolint tartalmazó porcelán leoldó folyadék, mely segít eltávolítani a körmön lévő különböző rétegeket (porcelán, tip, ragasztó, lakk) annak károsítása nélkül. Professzionális felhasználók számára.

Csirip74

2014. augusztus 15.

Ezt használom körömlakk lemosásra is, a csillámos, recés homoklakkokat is pikk-pakk leszedi szenvedés nélkül, a ragasztott köveket is gond nélkül leoldja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

doee77

2013. január 8.

Rendkívül aranyos egykori körmösöm ajánlotta, és nemrég kipróbáltam. Nekem otthoni "professzionális" használatra csodásan bevált, gél-lakkot oldottam le vele az ismert módon (vattakorongot felszeletelni,kis párnácskákat átitatni ezzel, körmökre helyezni, alufóliacsíkkal rögzíteni, 10 percig hagyni, majd éles manikűr-szerszámmal letologatni a feloldott réteget). Aki érez hozzá indítattatást, annak bátran ajánlom, tökéletesen működött, én nagyon sokat megspórolok vele, hogy újabb lakkozás előtt magam oldom le otthon. Egy kis parfümériában vettem kb. 800 forintért, ami 100ml-es kiszerelés lévén igen sok leoldásra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

Hidratálók: Lanolin

Acetone 0 0