Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Shiori, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A gyorsszárító fedőlakk átlátszó védőréteget biztosít a körmöknek, fixálja a színezőlakkot és megőrzi a csillogást.

agi.greendaygirl

2020. november 19.

Későn kapcsoltam, hogy az évek (legalább 6-7) óta hűségesen használt, ámde hosszú időn kersztül külföldről érkező Seche Vite-em aggasztóan a végét járja. Hiába kerestem hazai üzletekben, webshopon, nem találtam, hiánytermék volt stb., külföldről 2-3 hét, mire megérkezik. Addig mégse várhat.

Végső elkeseredésemben itt néztem utána, milyen gyorsszárító fedőlakkok vannak itthon. Mert hogy nekem az elsődleges szempont a fedőlakknál, hogy szempillantás alatt megszárítsa a karmokat, és esélyem se legyen belekaparni/tapicskolni/feküdni.
Így hát mivel itt sok dicsérő kommentet láttam, és tudtam, hogy az egy percre levő körúti kínaiban árulnak moyrát, meg is indultam beszerezni.
Nem mondom, hogy egyszerű, mert vagy ötféle fedőlakkja+1 átlátszó körömlakkja van a márkának, mind pontosan ugyanolyan csomagolásban.
Végül megtaláltam, és tényleg nevetséges, 450 Ft-ba kerül. Szerintem húsz éve nem vettem ennyi pénzért körömlakkot, utoljára kislányként az anyukámtól kapott zsebpénzből.

Az a helyzet, hogy teljesen meg vagyok elégedve. Na, nem azt mondom, hogy pontosan olyan, mint a Seche Vite, mert az egy szebb, vastagabb (plump) réteget ad, de ahhoz képest, hogy ez ötödannyiba kerül és a sarkon beszerezhető, le vagyok nyűgözve.

Büdös. A Seche Vite is, de azt már megszoktam. Ez másként büdös. Ugyanolyan tökéletesen gyorsan szárít, ez viszont nem húzza össze a lakkot mint a SV. Tökéletesen tartós, másfél hetes manikűröm alig kopott, teljesen vállalható.

Legközelebb két rétegben kenem szerintem a vastagság miatt, és lehet, hogy nem is fogok visszatérni a SV-hez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Szaffi

2020. október 30.

Ahhoz képest, hogy kb 500 forint szerintem nagyon jó fedőlakk. Gyorsszárító spray-vel tényleg pár perc alatt keményre száraz a 3 réteg lakk és már óvatosan lehet fogni. Másik nagy kedvencem a Douglas-ban kapható fedőlakk, viszont az 3x annyiba kerül. Míg a moyrával 5 nap után kezd néha lekopni, addig a douglas-s bírja a hét napot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

Provence

2020. szeptember 19.

Az én körmeim 0-24-ben lakkozva vannak, így bőven van tapasztalatom a fedőlakkok terén. :D Miután az imádott Astor zöld fedőlakkját kivonták, gyorsan új fedőlakk után kellett néznem. Többfélét is próbáltam, de ár-érték arányban ez győzött meg a legjobban. Kovatsdorahoz hasonlóan én is a sok pozitív visszajelzés miatt választottam ez a lakkot, amit még a pesti márkaboltban vettem meg. Híg állaga van, így vékony rétegben vihető fel és 1 gyors húzással ki tudom festeni vele a körmöm (1 réteg alaplakk és 2 réteg színes van alatta), nem csíkoz, nem maszatolódik, és nagyon gyorsan kopogósra szárad. Kb. 5 napig bírja a körmömön, +/-1 nap, mert attól is függ, hogy milyen színes lakk van alatta. Jó hír, hogy már a Rossmannban is kapható, így nem kell messzire mennem érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

kovatsdora

2020. június 25.

Nagyon meg vagyok lepodve a kommenteken, mert ugy emlekszem, hogy a sok jo visszajelzes alapjan vettem meg. Lehet rosszul emlekszem :D
Mindenesetre eddig egy bo fel uveggel hasznaltam el es maximalisan elegedett vagyok. Igaz viszonyitasi alapom nincs, ez az elso ilyen termekem. Evek ota gellakkit hasxnaltam, amire sajnos allergias lettem, de gyakorlatilag ez a szaritolakk hozza a gellakk elonyeit.
Meg ket reteg lakkot is pikk-pakk megszarit es en jo vastagon haexnalom, hogy legyen a paprivekony kormeimnek tartasa - ezt is megoldja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 25.

BlindedByLipstick

2020. február 11.

Gyorsan szárad, de hajlamos felcsíkozni az alatta lévő színes lakkot. Nem buborékosodik, viszonylag szép fényt ad. Nem rossz, de nem is jó, nekem közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Audry1

2019. szeptember 21.

Vigyázni kell vele, mert ha meg is száradt a felkent szín a körmünkön, akkor is képes elmaszatolni, így igyekszem úgy felkenni belőle, hogy ne érjek a körmömhöz az ecsettel. Viszont, hogy pozitívat is mondjak, sokáig elég, nem szárad be, nagyon olcsó és elég gyorsan megszárad. Elég tartós is, bár nekem sajnos a napi igénybevétel és rossz körömminőség miatt minden körömlakk gyorsan lepattog, de ez független a márkától, így nem vonok le érte csillagot. Nagyon szép csillogós körmöm lesz utána, mintha elmentem volna a körmöshöz!
A kis negatívuma (maszatolás száradt lakkon is) miatt reálisnak kell lennem és le kell vonnom 1 csillagot, de nekem megéri ennek ellenére is újra megvenni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Blr

2019. július 10.

Sajnos nekem nem vált be. Valóban gyorsan szárít és szép a fénye, ezért kap két csillagot, viszont nekem néhány órán belül fellevegősödik és fóliaként válik le a körmömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Anyics

2019. június 16.

Hosszú keresgélés és sok fedőlakk kidobása után végre megtaláltam ezt a lakkot. A fő szempontom,hogy kiegyenlíti a hibákat, a színes lakkom egy gagyi,de szép színű lakk, nem a legszebben sikerül felkenni, de a hibákat kiegyenlítette,sőt még a kezdődő buborékokat is eltüntette. Emellett szép fényt ad és gyorsabban is szárad. Ennél maradok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

random

2019. február 26.

nekem nincs ugyan gyakorlatom a gyorsszárító fedőlakkokkal (ez a második, az első meg már rég beszáradt a készletemben), de ez egész jól működik. tényleg gyorsan megszárad, és az alatta lévő rétegeket is "megkeményíti", plusz valamivel tartósabb is így a körömlakkom, mint enélkül, vagy a másik fedőlakkommal, ami nem gyorsszárítós. sajnos viszont ha lehúzható alaplakkot használok ez meg a színes lakkok alá, akkor egy-másfél nap alatt ledobja a lakkot, pedig zsírtalanítottam is előtte a körmeimet... szóval nem úgy tűnik, mintha barátok lennének. nomindegy, valahol sejtettem hogy ez lesz... tényleg ki kéne már próbálnom a géllakkot valamikor...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

sztich

2018. december 13.

Nekem nem vált be. :( Feloldja az alatta lévő lakkot, pedig nem kevés időt várok a kettő feltevése között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Hidratálók: Ethylene Glycol