Moyra

Ár:   390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Shiori, Módosítva: 2015. november 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós fedőlakk.

Audry1

2019. szeptember 21.

Vigyázni kell vele, mert ha meg is száradt a felkent szín a körmünkön, akkor is képes elmaszatolni, így igyekszem úgy felkenni belőle, hogy ne érjek a körmömhöz az ecsettel. Viszont, hogy pozitívat is mondjak, sokáig elég, nem szárad be, nagyon olcsó és elég gyorsan megszárad. Elég tartós is, bár nekem sajnos a napi igénybevétel és rossz körömminőség miatt minden körömlakk gyorsan lepattog, de ez független a márkától, így nem vonok le érte csillagot. Nagyon szép csillogós körmöm lesz utána, mintha elmentem volna a körmöshöz!
A kis negatívuma (maszatolás száradt lakkon is) miatt reálisnak kell lennem és le kell vonnom 1 csillagot, de nekem megéri ennek ellenére is újra megvenni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Blr

2019. július 10.

Sajnos nekem nem vált be. Valóban gyorsan szárít és szép a fénye, ezért kap két csillagot, viszont nekem néhány órán belül fellevegősödik és fóliaként válik le a körmömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Anyics

2019. június 16.

Hosszú keresgélés és sok fedőlakk kidobása után végre megtaláltam ezt a lakkot. A fő szempontom,hogy kiegyenlíti a hibákat, a színes lakkom egy gagyi,de szép színű lakk, nem a legszebben sikerül felkenni, de a hibákat kiegyenlítette,sőt még a kezdődő buborékokat is eltüntette. Emellett szép fényt ad és gyorsabban is szárad. Ennél maradok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

random

2019. február 26.

nekem nincs ugyan gyakorlatom a gyorsszárító fedőlakkokkal (ez a második, az első meg már rég beszáradt a készletemben), de ez egész jól működik. tényleg gyorsan megszárad, és az alatta lévő rétegeket is "megkeményíti", plusz valamivel tartósabb is így a körömlakkom, mint enélkül, vagy a másik fedőlakkommal, ami nem gyorsszárítós. sajnos viszont ha lehúzható alaplakkot használok ez meg a színes lakkok alá, akkor egy-másfél nap alatt ledobja a lakkot, pedig zsírtalanítottam is előtte a körmeimet... szóval nem úgy tűnik, mintha barátok lennének. nomindegy, valahol sejtettem hogy ez lesz... tényleg ki kéne már próbálnom a géllakkot valamikor...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

sztich

2018. december 13.

Nekem nem vált be. :( Feloldja az alatta lévő lakkot, pedig nem kevés időt várok a kettő feltevése között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Csajszibarack87

2018. november 25.

Először tök szuper volt. Tényleg pillanatok alatt megszárad,nincs többé párnalenyomat. A felénél besűrűsödött. Ezért másikat próbálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

pilleriin

2018. november 6.

Nem vagyok a márka híve, de gyöngyfűzéshez vettem ezt a lakkot és kipróbáltam fedőlakként körömre, és tök jó. Fura, tömzsi ecsete van de tényleg gyorsan szárad, extra fényt nem ad, de annyi baj legyen...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

szigabika

2018. június 3.

Gyorsan szárította a körömlakkot, viszonylag hamar repedések keletkeztek a felületén, ami eleggé megcsúnyította a manikűrt. Elég olcsó, de nekem a beszerzése nem egyszerű, uh valószinűleg nem fogom újra vásárolni, sajnos nem is tudtam elhasználni teljesen, mert nagyon besűrösödött a végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Franciacsaj

2018. április 19.

Gyorsan szárad, tartós, viszont néha buborékossá válik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Gyorsan szárad, tartós, viszont néha buborékossá válik.

mar

2018. április 5.

Eddig ez a legjobb fedőlakkom, amit használtam. Valóban nagyon gyorsan szárad. Mire végig kenem az összes körmöm, megszilárdul annyira, hogy nem kell nagyon óvatoskodnom vele, nem marad benne az ujjlenyomatom. (Hozzá kell tennem, hogy én tavaly valamikor rendeltem a shopból, és eléggé eltér az INCI a fentitől.)
Nagyon szépen terül a körmökön. Ha valamelyik színes lakkot egyenetlenül sikerül felkennem vagy barázdák látszanak, azt is kiegyenlíti valamennyire.
Annak is nagyon örültem, hogy végre egy lakk, aminek az ecsete leér az üveg aljáig. Azt hittem, így fel tudom használni kb. a teljes mennyiséget, de sajnos nem. Besűrűsödött az utolsó 2-3 ml, így nem igazán használható. Gondolkodtam rajta, hogy érdemes-e lakkhígítóval szórakozni, de igazából annyira jó árban van, hogy talán érdemesebb újat venni. Főleg mert mások véleménye alapján a lakkhígító amúgy is sokat ront a lakk tulajdonságain, tartósságán.
Mindenesetre ez az első lakkom, aminek nagyon fogom sajnálni kidobni a maradékát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Hidratálók: Ethylene Glycol