Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Shiori, Módosítva: 2020. május 20.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A gyorsszárító fedőlakk átlátszó védőréteget biztosít a körmöknek, fixálja a színezőlakkot és megőrzi a csillogást.

Audrey80

2021. június 5.

Mostanában ezt használom, bevált. A felétől persze hígítani kell, de jó az ecsete, nem oldja az alatta lévő lakkot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 5.

noricza

2021. február 26.

Jó kis fedőlakk, tényleg gyorsan szárad. Színeken tökéletesen működik de! ha francia lakkozásról van szó a fehér végét összehúzza vagy elfolyik vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg....olyan mintha feloldaná. Más is tapasztalt már hasonló jelenséget vagy csak én lennék ilyen szerencsétlen? Pedig a fehér véget is márkaazonos lakkal készítem. Dühítő.... Az ára jó, általánosságban szeretem a moyra lakkokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

AnnaR

2020. december 5.

A félig száraz lakkra szoktam kenni, és hagyom, hogy megszáradjon, ami nagyon gyors. Tényleg gyorsszárító, azt csinálja, amit ígért.Nem buborékos a végeredmény, a lakk tartós... Nem is tudom, egy ideje már használom, de nem látok benne hibát. Talán csak a szaga az, amit nem kedvelek benne.
500 forintért vettem a Rossmanban és amíg beszerezhető lesz, addig fogom is venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

agi.greendaygirl

2020. november 19.

Későn kapcsoltam, hogy az évek (legalább 6-7) óta hűségesen használt, ámde hosszú időn kersztül külföldről érkező Seche Vite-em aggasztóan a végét járja. Hiába kerestem hazai üzletekben, webshopon, nem találtam, hiánytermék volt stb., külföldről 2-3 hét, mire megérkezik. Addig mégse várhat.

Végső elkeseredésemben itt néztem utána, milyen gyorsszárító fedőlakkok vannak itthon. Mert hogy nekem az elsődleges szempont a fedőlakknál, hogy szempillantás alatt megszárítsa a karmokat, és esélyem se legyen belekaparni/tapicskolni/feküdni.
Így hát mivel itt sok dicsérő kommentet láttam, és tudtam, hogy az egy percre levő körúti kínaiban árulnak moyrát, meg is indultam beszerezni.
Nem mondom, hogy egyszerű, mert vagy ötféle fedőlakkja+1 átlátszó körömlakkja van a márkának, mind pontosan ugyanolyan csomagolásban.
Végül megtaláltam, és tényleg nevetséges, 450 Ft-ba kerül. Szerintem húsz éve nem vettem ennyi pénzért körömlakkot, utoljára kislányként az anyukámtól kapott zsebpénzből.

Az a helyzet, hogy teljesen meg vagyok elégedve. Na, nem azt mondom, hogy pontosan olyan, mint a Seche Vite, mert az egy szebb, vastagabb (plump) réteget ad, de ahhoz képest, hogy ez ötödannyiba kerül és a sarkon beszerezhető, le vagyok nyűgözve.

Büdös. A Seche Vite is, de azt már megszoktam. Ez másként büdös. Ugyanolyan tökéletesen gyorsan szárít, ez viszont nem húzza össze a lakkot mint a SV. Tökéletesen tartós, másfél hetes manikűröm alig kopott, teljesen vállalható.

Legközelebb két rétegben kenem szerintem a vastagság miatt, és lehet, hogy nem is fogok visszatérni a SV-hez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Szaffi

2020. október 30.

Ahhoz képest, hogy kb 500 forint szerintem nagyon jó fedőlakk. Gyorsszárító spray-vel tényleg pár perc alatt keményre száraz a 3 réteg lakk és már óvatosan lehet fogni. Másik nagy kedvencem a Douglas-ban kapható fedőlakk, viszont az 3x annyiba kerül. Míg a moyrával 5 nap után kezd néha lekopni, addig a douglas-s bírja a hét napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

Provence

2020. szeptember 19.

Az én körmeim 0-24-ben lakkozva vannak, így bőven van tapasztalatom a fedőlakkok terén. :D Miután az imádott Astor zöld fedőlakkját kivonták, gyorsan új fedőlakk után kellett néznem. Többfélét is próbáltam, de ár-érték arányban ez győzött meg a legjobban. Kovatsdorahoz hasonlóan én is a sok pozitív visszajelzés miatt választottam ez a lakkot, amit még a pesti márkaboltban vettem meg. Híg állaga van, így vékony rétegben vihető fel és 1 gyors húzással ki tudom festeni vele a körmöm (1 réteg alaplakk és 2 réteg színes van alatta), nem csíkoz, nem maszatolódik, és nagyon gyorsan kopogósra szárad. Kb. 5 napig bírja a körmömön, +/-1 nap, mert attól is függ, hogy milyen színes lakk van alatta. Jó hír, hogy már a Rossmannban is kapható, így nem kell messzire mennem érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

kovatsdora

2020. június 25.

Nagyon meg vagyok lepodve a kommenteken, mert ugy emlekszem, hogy a sok jo visszajelzes alapjan vettem meg. Lehet rosszul emlekszem :D
Mindenesetre eddig egy bo fel uveggel hasznaltam el es maximalisan elegedett vagyok. Igaz viszonyitasi alapom nincs, ez az elso ilyen termekem. Evek ota gellakkit hasxnaltam, amire sajnos allergias lettem, de gyakorlatilag ez a szaritolakk hozza a gellakk elonyeit.
Meg ket reteg lakkot is pikk-pakk megszarit es en jo vastagon haexnalom, hogy legyen a paprivekony kormeimnek tartasa - ezt is megoldja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 25.

BlindedByLipstick

2020. február 11.

Gyorsan szárad, de hajlamos felcsíkozni az alatta lévő színes lakkot. Nem buborékosodik, viszonylag szép fényt ad. Nem rossz, de nem is jó, nekem közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Audry1

2019. szeptember 21.

Vigyázni kell vele, mert ha meg is száradt a felkent szín a körmünkön, akkor is képes elmaszatolni, így igyekszem úgy felkenni belőle, hogy ne érjek a körmömhöz az ecsettel. Viszont, hogy pozitívat is mondjak, sokáig elég, nem szárad be, nagyon olcsó és elég gyorsan megszárad. Elég tartós is, bár nekem sajnos a napi igénybevétel és rossz körömminőség miatt minden körömlakk gyorsan lepattog, de ez független a márkától, így nem vonok le érte csillagot. Nagyon szép csillogós körmöm lesz utána, mintha elmentem volna a körmöshöz!
A kis negatívuma (maszatolás száradt lakkon is) miatt reálisnak kell lennem és le kell vonnom 1 csillagot, de nekem megéri ennek ellenére is újra megvenni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Blr

2019. július 10.

Sajnos nekem nem vált be. Valóban gyorsan szárít és szép a fénye, ezért kap két csillagot, viszont nekem néhány órán belül fellevegősödik és fóliaként válik le a körmömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Hidratálók: Ethylene Glycol