Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bekatica, Módosítva: 2012. január 31.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A csillogó UV fedőlakk fantasztikus csillogást kölcsönöz a körmöknek.

Zara1

2018. október 24.

Iszonyat lassan szárad, úgy hogy ha épp randira siet az ember lánya ne ezzel kenje ki a mancsát :D de tényleg szép csillógó hatást ad ami miatt 2 csillaf helyett 3-at kapott . Nekem nem újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

QueenOfDisaster

2018. augusztus 28.

Nem rossz lakk, viszont tényleg elég lassan szárad. Ha viszonylag korán van időm megcsinálni a körmöm, akkor nincs gond vele. Ha este jut rá csak időm, akkor inkább kerülöm, mert nem túl alvásbiztos egy korábbi eset alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Kodi

2017. január 22.

Efelett egész egyszerűen eljárt az idő. Kb. 10 éve volt menő, és a kor színvonalának teljesen megfelelőnek - a többi fedőlakk között pedig egész jónak - számított. Ma már bármelyik Essence fedőlakk lekörözi, sajnos ez lassan szárad, és képes reggelre párnanyomatokat okozni.Száradás közben felrántja a lakkot, így a köröm alján vékony rétegben felsejlik a natúr köröm. A körömlakk színét megváltoztatja, lilás irányba tolja el az árnyalatot, ez még néha előnyös is lehet, de legtöbbször nem. Egyetlen pozitívuma, hogy UV fényben kékesen világít, de az meg minek....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

snowyfairy

2017. január 4.

A legrosszabb fedőlakk, amit valaha használatam. A fő funkcióit nem teljesíti.
-Lassan szárad
-Nem teszi tartóssá a lakkozást
-Gyorsan kopik, a körömélekről pár óra alatt megadja magát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

A legrosszabb fedőlakk, amit valaha használatam. A fő funkcióit nem teljesíti.
-Lassan szárad
-Nem teszi tartóssá a lakkozást
-Gyorsan kopik, a körömélekről pár óra alatt megadja magát.

citronella

2016. június 15.

Nekem bevált,szép fényt ad,tartóssá teszi a lakkot és hamar is szárad. A szoliban pedig cukin világít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

n.tima

2016. április 27.

Favorit. Nagyon szereti, tartós és nem kopik az alatta lévő lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Favorit. Nagyon szereti, tartós és nem kopik az alatta lévő lakk.

lavande

2016. április 8.

Egy jó fedőlakkot kerestem, ami nem oldja a nyomdát. Sajnos ez nem az. Csillogó, meg minden, de konkrétan eltűnik a nyomdaminta alatta. Keresem még az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 8.

szandra0125

2016. március 14.

Én évek óta csak ezt használom! Alá reszelek kicsit bufferral és két vékonyabb rétegben viszem föl - természetes száradás után. Első rétegnél még nem látszik a lilás színe, viszont a második rétegnek egyértelműen lilás beütése van. Próbáltam ugyan ennek a rózsaszín változatát, ott nem volt semmilyen árnyalat. Tartós is, a száradásról pedig csak annyit, hogy több vékony réteg kell és akkor néhány perc és kész!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Sumire

2016. február 28.

Mindig ezt használom fedőlakknak. Gyönyörű szép fényles lesz tőle a körmöm, egyetlen bajom vele az, hogy kicsit sokáig tart míg megszárad. De ettől függetlenül szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

frita

2016. február 13.

Én nagyon szeretem, fedőlakknak mindig ezt használom. A száradási idő lehet tényleg kicsit hosszabb, mint a társainál, de szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 13.

Hidratálók: Ethylene Glycol