Moyra

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 13.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A zselés lakkok új generációja: nem szükséges sem alap, sem fedőréteg, használata könnyű és gyors, egy max. két réteg szín, tökéletes fedés, tartós végeredmény!
Használata kíméletes a körömhöz, a művelet végén fixálás szükséges.
Tartósság: 7-10 nap, Moyra Fuse Top Gel Lac használatával 3 hét.

Kiszerelés: 10 ml

horsy

2017. március 7.

A 034es árnyalatot vettem meg,a tartósságig el sem jutottam...Sajnos nagyon gyengén fed 2 rétegben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

v92

2016. június 18.

Egy rétegben annyira nem fed, hogy látszik alatta a körmöm, két rétegben meg túl sok. Két különböző árnyalatot vettem, de mindkettőt másnap egyben le tudtam húzni a körmömről. Lehet, hogy kéne hozzá alap és/vagy fedőlakk, de direkt azért vettem one-stepet, hogy azokra ne legyen szükségem. Így viszont totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

Detti

2016. április 21.

Nekem egy púderrózsaszínt sikerült beszereznem belőle, de sajnos rajtam nem bír ki 24 órát sem. :( Egyben esik le a körmömről, így ha lenne otthon körömragasztóm, talán még vissza is tudnám ragasztani. :) Valószínűleg az lehet a titka, hogy használni kell alá base lakkot, de pont azért vettem egyfázisút, hogy valóban csak annyit kelljen vele foglalkoznom. Nekem a CN One Step lakkjai sokkal jobban beváltak és simán kibírnak 2,5 hetet a körmeimen. Ha lesz türelmem, lehet hogy kipróbálom felépítve, mint a normál gél lakkot. Mivel egyfázisú gél lakként nem működik, így tőlem csak egy pont jár, az is a színe miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

Annie4

2015. november 8.

Nagyon jó! Én használok alá base lakkot és felé top-ot, de kb 2 rétegben szépen fed. Nem csíkoz, szépen, egyenletesen terül a köröm felületén. Sajnos csak 2 színt szereztem be eddig, de biztos, hogy venni fogok még! A Crystal nails gèl lakkjainál sokkal jobb a fedése. Az egyetlen negatívum amit mondani tudok róla, az üvege. Kár, hogy fekete, és nem látni épp melyik színhez nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Antioxidánsok: p-Hydroxyanisole

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.