Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: AranyAgi, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Zselé hatású fedőlakk gyönyörű fénnyel!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Teokleia

2019. augusztus 11.

Vékony rétegben szép fényes, pár perc után a manikűr védve van alatta, és relatíve tartós is, Moyra alaplakkal 5-6 napig kopásmentes. Hátránya, hogy párnanyomatot hajlamos felvenni, és hogy az üveg kb kétharmadánál/felénél besűrűsödik, nyúlik, innentől hígítózni kell, illetve vastagon kenve buborékos lesz és elveszíti a fényét. Ár-érték arányban kifejezetten jó kategória, azért vonok le egy csillagot, mert elég gyorsan besűrűsödött nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Khadris

2018. június 1.

Tökjó ez a lakk, gyorsan szárít, egyenletes, bevonat-jellegű felszínt ad, és nem is drága. Kb. az üveg feléig használható igazán, ez nálam kb. félévente jön el, utána besűrűsödik, nehezen szárad és nem ér bele az ecset sem. Ilyenkor a márka higítójával jó tulajdonságai egy kivételével visszanyerhetőek: ezután csíkozni fog és csak egyszínű lakkozásra használható fedőlakknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

noemiparducz

2017. január 25.

a she gel re-fill lakkját használom, hogy védve legyen a körmöm, nagyon szeretem, na ez a lakk szinte ugyanolyan hatású, de nem olyan sűrű és sokkal könnyebben lehet vele dolgozni. hamarabb szárad, viszont talán nem keményedik meg annyira, mint a másik. Mindkettőt szeretem, felváltva szoktam használni. A Moyra árban veri a she-t, van ahol feleannyiért is be lehet szerezni. Egyetlen negatívuma, hogy pár nap alatt bemattul

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

rohodi.mariann

2016. november 26.

Abszolút kedvenc!
Előny: Olcsó, Tényleg zselés hatás, nagyon gyorsan szárad. NEM KENI EL A NYOMDÁT!
Hátrány: Hamar besűrűsödik és 2-3 nap múlva berepedezik, de lakkhigítóval teljesen kordában lehet tartani, ami nálam nem ment a tartósság és minőség rovására.
+ TIPP: 1.Ha mégis elkeni a nyomdát akkor öntsd át egy lágyabb sörtéjű lakkos üvegbe (Rimmel, RdL, NYC), megfigyelései alapján a merevebb, keményebb sörtéjű ecsetekkel még a lakkozás is nehezebb. 2. Nem nyomom rá az ecsetet a körmömre, hanem csak terelgetem a lakkot az ecsettel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Abszolút kedvenc!

snowyfairy

2016. augusztus 22.

Egyetlen pozítivuma, hogy nem keni el a mintákat. Sajnos lassan szárad, nem eléggé fényes a finishe és 2 nap után nagyon kopott lesz a felülete. Már-már matt hatású, pedig kesztyűvel mosogatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

petrezselyem

2016. július 13.

Karácsonyra kaptam ezt a fedőlakkot, ennyi idő után kialakult a véleményem róla. Az állaga pont jó, kissé rugalmasabb az átlagnál, ezért több kell belőle, de nagy csodálkozásomra 5 perc után már nem kenődik el a manikűr. A teljes száradás kb. 5 óra, így a lakkozás napján vigyázni kell, mert hajlamos a párnanyomatokra. 2 nap elteltével veszít a fényéből és berepedezik, ilyenkor teszek rá plusz egy réteget, így 5-6 napig szép a manikűr. Tökéletesnek nem nevezném, de ilyen áron ez a legjobb fedőlakk, és sokáig elég is. 4 pontot adok neki. :)

Update: Átlagosan minden 2. héten lakkozom a körmeimet, de ha kedvem támad hozzá, hetente újrafestem. Több mint fél év használat után a harmadrésze fogyott belőle, de már észrevenni hogy nagyon sűrűsödik. A pöttyöket és az alatta lévő rétegeket elkeni, akárhogyan próbálkozok, pedig lazán bánok az ecsettel, és a körömfestésem is szépre szokott sikerülni. Zavaró tényező még, hogy egyre lassabban szárad, és mindig egyre többet kell használjak belőle, hogy az egész körmöt befedje. Nagyon küzdöttem azért, hogy kihozzam belőle a legjobbat, de sajnos csalódás lett a vége. Az ára baráti, de ennek ellenére le kell vonjak egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 13.

keettee

2016. április 5.

Nah ez a fedőlakk úgy ahogy van tökéletes. Nyomdázás lezárához használom, nagyon szép fényes géles, hamar megszárad és brutál tartós vele a manikűr. A fényéből pár nap után veszít, én 4 nap után kentem még egy réteget a körmeimre, amiken semmi kopás nem látható pedig volt hétvégén takarítás :) engem meggyőzött, az ára pedig több mint baráti, 330 Ft ért vettem. Ha nem szárad be és válik nyúlóssá idő előtt akkor ő az igazi, bár ennyi pénzért havonta újraveszem ha kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 5.

Anett0707

2015. november 18.

Az ára tényleg jó, gyorsan szárad, szép fényes. Viszont a -1* azért kapja, mert 3 nap után már berepedezik, sajnos nem bírja addig ameddig én szerettem volna. Az essence-hez hasonlítva, fele annyi árért fele annyi tartosságot kapsz. Nem mondom, hogy nem használom el, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Audrey80

2015. november 4.

Bandita már mindent elmondott előttem! Szuper áron kapunk egy remek fedőlakkot, ami nem keni el a mintát!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

bandita

2015. október 13.

Nagyon, nagyon szuper ez az új fedőlakk!
Piszkosul izgultam, mivel eddig egyik Moyrás fedőlakkal sem voltam maradéktalanul elégedett. Állagát tekintve a Moyra Gyémánt Fedőlakkhoz tudom hasonlítani, lapított, keskeny, hosszú ecsetével nagyon szépen lehet fölvinni a felületre, és érdemes óvatosnak lenni, könnyedén, de határozottan lehúzni a felesleget az üveg nyakán, mert bizony hajlamos megfolyni az oldalsó bőrredők irányába.
Eddig ez a leggyorsabban száradó Moyrás fedőlakkom, erőteljes, csillogó, masszív felszínt csinál, valóban gélhatású, és a manikűr gyorsan válik érintésbiztossá.

Imádom, hogy még párszori áthúzást követően (azaz nem terítve) SEM mászik bele az alant lévő rétegekbe!
Nem maszatol sem nyomdamintát, sem kézzel festett mintákat, először nem mertem hinni a szememnek, nagyító alatt vizslattam az eredményt, a legapróbb maszat után kutatva, de semmi.

Több különböző márkájú körömlakk borítására még tesztelem, mert az egyik Catrice Ultimate fölött keletkezett pár mikrobubi a felületben, egy másik lakk esetében nem tapasztaltam ezt, illetve ez a Catrice már nélküle is produkált nekem ilyet, így nem aggódom túlzottan emiatt.

Kipróbáltam ún. dupla- rétegezett minták esetében, amikor a minták felvitele közben az alsó réteg mintáinak fixálására használom, azt követően újra mintázok, majd lezárom vele a végeredményt.
Nos, ha nem lenne tökéletes a gélhatás, akkor ezt nem tudtam volna végrehajtani a minták egymásba olvadása nélkül, de szívdobogva vettem tudomásul, hogy ez egy "mesterlakk" és tudja, és tudja és tudja!

Legutóbb China Glaze Everglaze kapott tőlem öt csillagot, de ez a Moyra ugyanúgy megérdemli, sőt.

Ó, Kedves Moyra!

Kíváncsian várom, ezek után, ebben a szezonban vajon mivel rukkolsz majd elő a klasszikus lakkozás szerelmeseinek! :D

Update:
Szerelmem töretlen, olthatatlan, ez az a fedőlakk, ami minden élethelyzetben a tökéleteset nyújtja számomra. Ő az, aki miatt simán lemondok arról, hogy kipróbáljam a Seche Vite fedőlakkot, és ő az, aki ledöntötte a China Glaze Everglaze lakkomat is a trónjáról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 13.

Nagyon, nagyon szuper ez az új fedőlakk!

Ó, Kedves Moyra!

Update:

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Styrene, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)