Moyra

Ár:   489 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skorpió, Módosítva: 2018. március 6.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Szikrázó, fényes felületet képez a körmökön. Kiváló kellék műkörömépítéshez, körömdíszítéshez, manikűrhöz.

fruzskai

2020. január 25.

Ez az igazi nagybetűs KATASZTRÓFA. Konkrétan hosszabb ideig marad fent magában a körömlakk, mint ha ezt rákenem, kb. egy napot se bir ki vele a lakkozás. A "gyémánt" fényből sokat nem láttam, átlag fedőlakk-fény. Ami nekem még fontos, az az, hogy a körömnyomdával hogy viselkedik: megintcsak katasztrófa, a mintát össze-vissza húzza, elkeni. Az ablakon kidobott pénz definíciója ez a fedőlakk. 0 csillag lenne, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Anyics

2019. május 26.

Este kilakkoztam a körmöm és másnap reggelre fóliaként tudtam lehúzni az egészet. A széleknél nagyon feljött, alatta levegő. Sajnos nem vált be. Csak fedőlakként használtam. Akkor volt ilyen régen,amikor alaplakként (más márka) is felkentem,akkor megtanultam,többet nem szabad ilyet csinálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Dea

2019. január 11.

Szép csillogóssá teszi a körmöt,de nagyon büdös, illetve a tartósságot nem hosszabbítja meg, emiatt nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

nellory816

2017. december 19.

Igaz hogy elég büdös, de attól még maximálisan megéri beruházni rá szerintem. Nem is dárga, viszont nagyon szép fényt ad a körömnek. És ami a legjobbm hogy nagyon gyorsan szárad. Régebben lehet, hogy nem volt ennyire jó, de én tényleg csak ajánlani tudom, gondolom valamit változtathattak a formulán, ha azóta ennyire gyorsan szárad. Alaplakként meg nem használjatok fedőlakkot, aztán csodálkoztok hogy lejön... nem véletlenül van ráírva, hogy FEDŐlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Magnolieae

2017. július 9.

A körömlakkok nem kellemes illatúak, ez világos, de ennek olyan erős szaga van, hogy ennél még a parketta lakknak vagy a régi folyékony papírragasztóknak (amiktől egy idő után el is lehet szédülni) is sokkal elviselhetőbb az illata. Száradás után szerencsére ezt már nem lehet érezni és valóban intenzív fényűvé varázsolja a körmöket. A száradása átlagos, kb. 20-30 perc után már nincs vele gond. Jelentős különbséget nem találtam a Moyra gyorsszárító fedőlakkjához képest, így az elviselhetetlen szaga miatt ez bizony alul maradt a versenyben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

doraberta81

2017. május 31.

Már a sokadik üveget használom mert nekem nagyon bevállt. Gyönyörű fényt ad bármely körömlakknak és sokkal tartòsabb tőle a manikűr.
Csak ajánlani tudom. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Csak ajánlani tudom. :-)

Vicus

2016. október 28.

Nem szerettem, mert elég lassan száradt meg. Nem azt mondom, hogy legyen gyorsszárító, de ha már fedőlakk, azért kicsit gyorsíthatná a száradást, mert így sokszor belenyúltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

rebus

2016. szeptember 5.

teljesen mindegy, hogy fedő- vagy alaplakként használom, ha este kifestem a körmöm másnap már hiányos, felválik, le tudom szedni egy rétegben. nem ajánlom (pedig szeretem a Moyra termékeket, de ez nem jó.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

-.Nikii.-

2016. július 22.

Szörnyű.
Hülye voltam és nem néztem utána mielőtt megvettem volna. Úgy voltam vele, hogy Moyra az jó és egy alaplakkot annyira csak nem lehet elrontani. Tévedtem. Egyszerűen szörnyű. Reggel próbáltam a telefonom hátlapját leszedni, feljött a lakk, a felét egyben lehúztam. Festettem rá még egy réteget, magától feljött a körmöm végén és egyben lejött a háromnegyede.
Ja, és még rondán is fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 22.

Szörnyű.
Ja, és még rondán is fed.

Vki001

2016. május 27.

Imádom a Moyra lakkokat, de szerintem ez az egy katasztrófa... Próbáltam fedőlakként és alaplakként is, de mindkét esetben megrövidítette a lakkom élettartamát, mivel magától fóliaként leválik a körömről már közvetlenül száradás után. Hatalmas csalódás. Pénzkidobás volt, nem venném újra. Ettől függetlenül a Moyra többi lakkját továbbra is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Hidratálók: Ethylene Glycol