Moyra

Ár:   489 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skorpió, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Szikrázó, fényes felületet képez a körmökön. Kiváló kellék műkörömépítéshez, körömdíszítéshez, manikűrhöz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Trikcee

2022. január 28.

Szeretem az állagát, gyorsan szárad... és nem kell külön előkotornom a körömlakklemosót meg a vattát, mert PATENTRA LE LEHET HÚZNI, AKÁR EGY FÓLIÁT!!! ;o))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 28.

TitaniaBell

2021. november 11.

Előnye, hogy tényleg kőkeményre szárad gyakorlatilag 10 másodperc alatt, de mégsem olyan gyorsan, hogy ne lehetne szépen felkenni. Szép sima fényt ad.
A szaga más, mint általában a körömlakkoknak, de nem mondanám büdösnek, és hamar elillan.

Hátránya viszont egy nagyon furcsa jelenség: van, hogy nem sikerül az egész lakkozott részt átkenni vele, és mondjuk marad oldalt egy hajszálnyi-miliméternyi fedetlen rész alatta a színes lakkozott területből. Ez alapvetően nem lenne probléma egy fedőlakknál sem. De itt száradás után, a rákövetkező napokban, elkezd egy árok kialakulni a színes lakkrészben annál a határnál, ameddig ez a fedőlakk ér. Mintha "összerántaná" a lekent részt, és levágja/leválasztja attól, ami kimaradt. A körmök hegyénél ugyanezt csinálja, akkor is, ha a színes lakkot és a fedőlakkot is úgy kenem, hogy nem állok meg a köröm legvégénél, hanem lemegyek kicsit a köröm alsó részére, hogy az egész hegye be legyen fedve. Itt is egyszerűen mintha elkezdene zsugorodni a fedőlakk, vele együtt alatta a színes lakk is, és 1-2 nap múlva akár 1 mm is szabadon lesz a körmök hegyéből. És egyértelműen nem a normális kopás miatt jelenik ez meg.
Napok múlva pedig könnyen feljön az egész lakkozott rész.

Nekem természetes, hosszú körmeim vannak, nem tudom műkörömmel másképp viselkedik-e. De arra alkalmatlan, hogy szépen megtartson egy 1 hetes manikűrt, amire én általában törekszem. Nyomdához nem való, szétkeni a mintákat, bármennyit várok száradás után, így egy hosszadalmasan készített, szép dizájnt pillanat alatt elronthat.

Arra jó szerintem, ha nincs idő a száradásra várni és sos kell egy gyorsan száradó fedőlakk egy alkalmi, egyszerű manikűrre, amit másnap vagy pár napon belül úgyis lemosunk. Csak emiatt 2 csillag.
Hosszútávra felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 11.

Napok múlva pedig könnyen feljön az egész lakkozott rész.

Hosszútávra felejtős.

fruzskai

2020. január 25.

Ez az igazi nagybetűs KATASZTRÓFA. Konkrétan hosszabb ideig marad fent magában a körömlakk, mint ha ezt rákenem, kb. egy napot se bir ki vele a lakkozás. A "gyémánt" fényből sokat nem láttam, átlag fedőlakk-fény. Ami nekem még fontos, az az, hogy a körömnyomdával hogy viselkedik: megintcsak katasztrófa, a mintát össze-vissza húzza, elkeni. Az ablakon kidobott pénz definíciója ez a fedőlakk. 0 csillag lenne, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Anyics

2019. május 26.

Este kilakkoztam a körmöm és másnap reggelre fóliaként tudtam lehúzni az egészet. A széleknél nagyon feljött, alatta levegő. Sajnos nem vált be. Csak fedőlakként használtam. Akkor volt ilyen régen,amikor alaplakként (más márka) is felkentem,akkor megtanultam,többet nem szabad ilyet csinálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Dea

2019. január 11.

Szép csillogóssá teszi a körmöt,de nagyon büdös, illetve a tartósságot nem hosszabbítja meg, emiatt nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

nellory816

2017. december 19.

Igaz hogy elég büdös, de attól még maximálisan megéri beruházni rá szerintem. Nem is dárga, viszont nagyon szép fényt ad a körömnek. És ami a legjobbm hogy nagyon gyorsan szárad. Régebben lehet, hogy nem volt ennyire jó, de én tényleg csak ajánlani tudom, gondolom valamit változtathattak a formulán, ha azóta ennyire gyorsan szárad. Alaplakként meg nem használjatok fedőlakkot, aztán csodálkoztok hogy lejön... nem véletlenül van ráírva, hogy FEDŐlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Magnolieae

2017. július 9.

A körömlakkok nem kellemes illatúak, ez világos, de ennek olyan erős szaga van, hogy ennél még a parketta lakknak vagy a régi folyékony papírragasztóknak (amiktől egy idő után el is lehet szédülni) is sokkal elviselhetőbb az illata. Száradás után szerencsére ezt már nem lehet érezni és valóban intenzív fényűvé varázsolja a körmöket. A száradása átlagos, kb. 20-30 perc után már nincs vele gond. Jelentős különbséget nem találtam a Moyra gyorsszárító fedőlakkjához képest, így az elviselhetetlen szaga miatt ez bizony alul maradt a versenyben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

doraberta81

2017. május 31.

Már a sokadik üveget használom mert nekem nagyon bevállt. Gyönyörű fényt ad bármely körömlakknak és sokkal tartòsabb tőle a manikűr.
Csak ajánlani tudom. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Csak ajánlani tudom. :-)

Vicus

2016. október 28.

Nem szerettem, mert elég lassan száradt meg. Nem azt mondom, hogy legyen gyorsszárító, de ha már fedőlakk, azért kicsit gyorsíthatná a száradást, mert így sokszor belenyúltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

rebus

2016. szeptember 5.

teljesen mindegy, hogy fedő- vagy alaplakként használom, ha este kifestem a körmöm másnap már hiányos, felválik, le tudom szedni egy rétegben. nem ajánlom (pedig szeretem a Moyra termékeket, de ez nem jó.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Hidratálók: Ethylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.