Moyra

Ár:   400 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: Ágic@, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A gyorsszárító fedőlakk átlátszó védőréteget biztosít a körmöknek, fixálja a színezőlakkot és megőrzi a csillogást.

Saranhuone

2019. február 10.

Ezt miért nem találtam meg hamarabb? :D Nagyon jó cucc, a lakkok azonnal száradnak és plusz pont, hogy sokkal tartósabbak is lesznek. Tízest neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Khadris

2018. június 1.

Ezt használtam a Gel Coat előtt, a rózsaszín volt az igazi, azt többször újravettem, a sima átlátszó kicsit lassabban száradt. Nekem nagyon híg állagú, már legalább két éve áll az utolsó üveg polcon és még mindig nem száradt be. A vastagabb, még nem megszáradt mintát nekem feloldja, elhúzza, a nyomdához nagyjából jó, de mivel rózsaszínessé teszi az alatta lévő lakkozást, így nem minden színhez jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

Lisa100

2017. november 12.

Az àtlàtszót vettem meg, àlmaim terméke! Azonnal megszàrit minden lakkot, nincs több karcolàs meg àgynemű nyom :D
Bàrcsak hamarabb megtalàltam volna! Max 5 percet kell vàrni a teljes szàradàssal.6 napig birja igy a lakkozàs, akkor is csak azért mosom le, mert megunom a mintàt. Ugyanis mióta ezt hasznàlom tudok diszitő mintàkat késziteni,nincs az az idegesség, h kész a minta és megsérül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Judy1

2017. augusztus 15.

Az egyik legjobb termék, amit valaha használtam! :) A felkent lakkra szoktam szinte azonnal felvinni. Valóban gyorsjtja a lakk száradását, mire az utolsó körömre is felkenem, a másik kezemen lévők már szárazak. Gyönyörű, gél lakk-szerű egységes felszínt biztosít és jelentősen meghosszabbítja a lakk tatósságát. Egy jobb lakkot 6 nap után mosok le, de általában még akkor is alig pattogott le belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Nittuska

2017. május 11.

Nekem átlátszó színben van meg.
Valóban gyorsabban szárad a lakk.
Viszont egyáltalán nem lesz tartósabb, ugyan úgy 2-3 nap múlva lekopik
Es ez is feloldja a lakkot, pedig a másnapi megszáradt lakkra vittem fel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Nekem átlátszó színben van meg.
Valóban gyorsabban szárad a lakk.
Viszont egyáltalán nem lesz tartósabb, ugyan úgy 2-3 nap múlva lekopik
Es ez is feloldja a lakkot, pedig a másnapi megszáradt lakkra vittem fel...

egetoerika

2017. április 9.

Minden lakjon remekül működik. Amikor nem kaptam ilyet próbálkoztam mással. Nem érdemes. Most világoskék színe van, de az is szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

Shama

2017. április 4.

Imádom! Sok fajta lakkal próbáltam és mindegyiknél tökéletesen működik. Nem értem miért álltak le a gyártásával :( A színtelen társa semmit sem ér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

rekuska

2017. január 2.

350 Ft-ért szereztem be fodrászkellékesben az itteni vélemények alapján. Ez az átlátszós verzió ugyan, de nagyon jól teljesít. Pillanatok alatt megszárad, magas fényű, kicsit gél lakkos hatású és tartóssá teszi a manikűrt. Nekem nem csíkoz, csak nem szabad sokat felvinni az ecsettel mert könnyen kifolyik a széleken az állaga miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Adri198527

2016. december 18.

Ma próbáltam ki először, ugyhogy a tartósságáról még nem tudok írni, de eddig nagyon elégedett vagyok. Nekem a színtelen van meg, ár/érték arányban tökéletes! Elképesztően gyorsan szárad, magas fénye van, nekem nem csíkozódik. Maximálisan elégedett vagyok, ezután csak ezt fogom használni fedőlakknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

zorica85

2016. december 14.

Abszolút hihetetlen, de tényleg működik. Villámgyorsan szárad és géles hatást kelt, gyönyörű fényes lesz a végeredmény. Saját gél hatású lakk fölé használom, nekem bevált, biztosan nem is próbálkozom más fedőlakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Hidratálók: Ethylene Glycol