Moyra

Ár:   590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicole07, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Illatosított körömbőr ápoló olaj, felszívódva belülről táplálja a körmöket, a műköröm alatt is. Többféle illatban kapható: alma, narancs-mangó, citrom, oliva-grapefruit, tengeri algás, kókusz, vanília, málna, cseresznye.

bernadettu

2021. március 21.

Nekem a banános illatú van meg, szerintem jól eltalált illat.
Könnyen kezelhető pipetta, de az olaj nagyon folyós így gyorsan kell bemaszirozni a bőrbe.
Emiatt inkább este használom csak, legközelebb inkább a köröm ápoló zseléjüket próbálom ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

Nekem a banános illatú van meg, szerintem jól eltalált illat.

Nindzsuuu

2020. július 7.

A körmösöm is moyra olajat (is) használ így én is vettem magamnak itthonra. A Cherry Wine illatú, nekem nagyon tetszik. Rendszeresen kiszárad a körmeimnél a bőr és állandóan beszakadozik, remélem ez segíteni fog rajta! A pipettájával tényleg óvatosan kell az elején bánni. Eddig viszont nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

pont

2020. április 17.

nem rossz, olcsó és jó az illata (rózsaszín - málnás talán?), bár kicsit jobban beszívódhatna.
az üvege viszont KATASZTRÓFA, annyira keskeny és esetlen, hogy 2 használatból 2x sikeresen felborítottam, azóta jobban figyelek, de nagyon gagyi ez a csomagolás így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Dalma027

2020. március 24.

Nekem a kék üvegcse van meg, nagyon fincsi az illata. Én esténként bemszírozva viszem fel, nekem csak jó tapasztalataim vannak. Az adalogálsa szuper, én nagyon szeretem. Finoman kell vele bánni és akkor annyi mennyiség jön ki amennyit szeretnénk. Rendszeres használat megozza a kívánt eredményt. Gyönyörű egységes körömágy pedig nem is járok körmöshöz.
Korábban próbáltam más márkájú ápolókat is (pl. CN) de nálam ár-árték arányban ez tökéletes és drogériában is beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Gabria

2019. október 3.

Én egy kéket vettem belőle, vanília illatút [sky blue vanilla]. Most érkezett meg, szóval még csak egyszer tudtam használni, de a listája miatt, meg úgy az első használat alkalmával jót tapasztaltam róla. Annyira csodás az üvege, olyan luxusérzésem támad, ha csak ránézek, nekem nagyon tetszik. Vannak, akik az adagolót nem szeretik benne, nekem azzal sincs problémám. Igaz, én sem nyomtam, csak jött, de pont annyi jött, amennyi nekem megfelelő. Tetszik.

Ha a napok, hetek folyamán valami nagyon szembetűnően változik, akkor lehet, hogy majd visszajövök átértékelni a véleményemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

vkata96

2019. július 17.

Maga az olaj jó lenne, de az adagolója borzasztó... Nem tudok nem túl sokat kenni vele, egyszerűen kb ömlik a pipettából a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

koosung

2019. március 19.

Cherry wine van meg, az illata nagyon jó, kiszerelése nem valami praktikus. Meg sem nyomom, de ömlik belőle, ha lefordítom. Nekem kicsit a piros befogja a bőröm, de le szoktam törölni, mert nem nagyon szívódik be. De legalább semlegesít és jó az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Vikcsu98

2017. november 7.

A cseresznyéset vettem meg. Az illata valami mennyei. Gél lakkozás után szoktam vele a körömágyamat bekenni, jól táplál, megnyugtatja a körömágyamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

sterlingsilver

2017. szeptember 5.

Az illata és az ára tökéletes. Viszont nem használ semmit. Hiába masszírozom be a körömbőrbe meg a körmöm alá, az hagy egy olajos érzést. Szóval az ára és az illata sajnos nem pótolja a hatását. Ami viszont bevált nekem az a házilag készített körömbőrápoló: jojoba olaj és E vitamin olaj keverve. Napi 6-7 alkalommal bekenve a körömbőrt és a köröm alatt, nagyon hatásos cucc, nem törik a köröm, hanem hajlik, és nem válik fel rétegenként. A Moyrákat eddig szerettem, használtam is, viszont mintha ennek is a hatása lanyhulna sajna. 3 csillag az ára és illata miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

nyinails

2017. április 27.

Én semmi hatását nem vettem észre. a Grapefruitos van meg, az illata tetszik, de ennyi. A bőröm se szívja be, órákig nem nyúlhatok semmihez, anélkül hogy ne hagynék zsíros nyomot mindenhol, így csak lefekvés előtt tudom használni (ahol a párna felissza:D). Se nem lett puhább, de nem kevésbé száraz a bőröm, úgyhogy más terméket kezdtem tesztelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Inositol
Vitaminok: Retinol, Tocopheryl Acetate

Retinol a I v

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.