Moyra

Ár:   590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicole07, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Illatosított körömbőr ápoló olaj, felszívódva belülről táplálja a körmöket, a műköröm alatt is. Többféle illatban kapható: alma, narancs-mangó, citrom, oliva-grapefruit, tengeri algás, kókusz, vanília, málna, cseresznye.

Gabria

2019. október 3.

Én egy kéket vettem belőle, vanília illatút [sky blue vanilla]. Most érkezett meg, szóval még csak egyszer tudtam használni, de a listája miatt, meg úgy az első használat alkalmával jót tapasztaltam róla. Annyira csodás az üvege, olyan luxusérzésem támad, ha csak ránézek, nekem nagyon tetszik. Vannak, akik az adagolót nem szeretik benne, nekem azzal sincs problémám. Igaz, én sem nyomtam, csak jött, de pont annyi jött, amennyi nekem megfelelő. Tetszik.

Ha a napok, hetek folyamán valami nagyon szembetűnően változik, akkor lehet, hogy majd visszajövök átértékelni a véleményemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

vkata96

2019. július 17.

Maga az olaj jó lenne, de az adagolója borzasztó... Nem tudok nem túl sokat kenni vele, egyszerűen kb ömlik a pipettából a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

koosung

2019. március 19.

Cherry wine van meg, az illata nagyon jó, kiszerelése nem valami praktikus. Meg sem nyomom, de ömlik belőle, ha lefordítom. Nekem kicsit a piros befogja a bőröm, de le szoktam törölni, mert nem nagyon szívódik be. De legalább semlegesít és jó az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Vikcsu98

2017. november 7.

A cseresznyéset vettem meg. Az illata valami mennyei. Gél lakkozás után szoktam vele a körömágyamat bekenni, jól táplál, megnyugtatja a körömágyamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

sterlingsilver

2017. szeptember 5.

Az illata és az ára tökéletes. Viszont nem használ semmit. Hiába masszírozom be a körömbőrbe meg a körmöm alá, az hagy egy olajos érzést. Szóval az ára és az illata sajnos nem pótolja a hatását. Ami viszont bevált nekem az a házilag készített körömbőrápoló: jojoba olaj és E vitamin olaj keverve. Napi 6-7 alkalommal bekenve a körömbőrt és a köröm alatt, nagyon hatásos cucc, nem törik a köröm, hanem hajlik, és nem válik fel rétegenként. A Moyrákat eddig szerettem, használtam is, viszont mintha ennek is a hatása lanyhulna sajna. 3 csillag az ára és illata miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

nyinails

2017. április 27.

Én semmi hatását nem vettem észre. a Grapefruitos van meg, az illata tetszik, de ennyi. A bőröm se szívja be, órákig nem nyúlhatok semmihez, anélkül hogy ne hagynék zsíros nyomot mindenhol, így csak lefekvés előtt tudom használni (ahol a párna felissza:D). Se nem lett puhább, de nem kevésbé száraz a bőröm, úgyhogy más terméket kezdtem tesztelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Elinor95

2017. január 4.

Istenien jó! Nekem az orange mango illatban van meg(narancssárga),egyszerűen fantasztikus. Imádom az illatát, a hatásával is nagyon meg vagyok elégedve! Bár sokáig elég lesz, de mindenképpen be fogom szerezni újra, ha elfogy! :) Megéri nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

queenofhearts

2017. január 3.

Pirosat használtam, finom illatú volt és szerettem is nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Pirosat használtam, finom illatú volt és szerettem is nagyon.

AkInImOd

2016. március 30.

2015.12.02.
Ez tényleg egy csodaszérum. A piros színű van meg itthon. Nagyon finom illata van és nemcsak a kézfejemre, hanem a lábujjaimon is használom. Szépen ápol, hidratál és kellemesen olajos érzetet hagy, még a bőrön is egészen gyorsan beszívódik. Használata után jó érzés rápillantani a festetlen körmeimre. A rendszeres körömápolási rutinom részévé vált.

Update: Még január vége felé véletlenül leejtettem a pirosat, és széttört a üvege. Egy kék színűt vásároltam helyette, mert nem volt piros a boltban. Amilyen jó volt a piros, olyan botrány rossz a kék - kiderült, hogy ez szárítja ki a körömlemezeimet. :( Ha egyszer találok egy pirosat, azt szívesen újraveszem, de a kéket nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

2015.12.02.

farkaskitcso

2016. március 30.

Szerethető, az amit csinál és az illata is, bár utána mindig szükségesnek érzem, hogy kezet mossak, annyira zavar, amit a kezemen hagy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

Antioxidánsok: Retinol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Inositol
Vitaminok: Retinol, Tocopheryl Acetate

Retinol a I v

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.