Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: AranyAgi, az összetevőket feltöltötte: orsolyanovak, Módosítva: 2016. december 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mélyen regenerálja a körmöt, pajzsként óvja a mindennapos ártó behatásoktól. Klinikailag bizonyítottan erősíti és javítja a körmök állagát, használatával sugárzóan egészségesek és fényesek lesznek. Alaplakként használva egy rétegben kell a körömlakk alá kenni, vagy önmagában a körmökre festve két rétegben ajánlatos kétnaponta alkalmazni.

nadalandy

2017. március 5.

Sima alaplakk. Nem igazán körömerősítő, de jó kis alaplakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Sima alaplakk. Nem igazán körömerősítő, de jó kis alaplakk.

orsolyanovak

2017. február 7.

390 Ft-ért vettem a fodrászkellékesben, szóval az árra egyértelműen pipa.
Első benyomás 1 rétegben használva:
A lakk nagyon híg, így nagyon vékonyan lehet vele dolgozni és mire az utolsó körmödhöz érsz, az első meg is szárad. Ez alaplakként használva elég előnyös tulajdonság. Szép, egészséges, viaszos fényt ad a körmöknek. Szóval, aki a nagyon csillogót szereti, és önmagában szeretné használni, annak nem biztos, hogy fog tetszeni. Ad egy kellemes merevséget a körmöknek, valamint a vékonysága miatt nagyon jól "együtt mozog" a körömmel. Hát nem tudom ez így mennyire érthető, de szerintem ez jobban védi majd a lakkot a lepattogástól.
Az én körmeim egy kicsit barázdásak, ami 1 réteg után ugyanúgy látszik, de érezhetően simább felületet biztosít a lakkoknak.
Az erősítést nem igazán vettem észre, alaplakknak ilyen céllal a Moyra 5:1 ápolója jobban bevált, fedőlakknak viszont egész jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

390 Ft-ért vettem a fodrászkellékesben, szóval az árra egyértelműen pipa.
Első benyomás 1 rétegben használva:

Audrey80

2016. november 25.

Szerintem ez egy sima alaplakk, de annak jó, nem is drága. Mivel rövid körmeim vannak, nagyon nem kell rajta semmit építeni, erősek is, csak megszokásból használok alapot, könnyebb rá lakkozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)