Moyra

Ár:   370 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

Ár: 300 Ft/ db , Eladó: Zoe444
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Újpesten lehetséges.Postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.
Körömlakk csomag
Ár: 1700ft+posta , Eladó: Danina9592
Állapot: 5 db sosem használt körömlakk, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

vikimaja

2020. június 21.

Egy világos rózsaszín csillogós árnyalat van meg belőle, amit már évek óta használok, és még mindig tökéletes. Az eddigi legjobb csillogó lakkom! Annyi hátránya van csak, hogy lemosásnál nehezen akar elválni tőlem:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Csillag11223344

2020. június 1.

Nem szeretem a moyras lakkokat.
Nem lehet szèpen egyenletesen felvinni őket, nehezen szàradnak, nem tartòs.na de ennyi pènzèrt nem is vàrtam csodàkat.
kap tőlem kèt csillagot.
Egyet az àra miatt
A màsodikat a szìne miatt olyan szèp szinei vannak :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Nem szeretem a moyras lakkokat.
kap tőlem kèt csillagot.
Egyet az àra miatt
A màsodikat a szìne miatt olyan szèp szinei vannak :D

Nymphea

2020. május 3.

Nekem is sok Moyra lakkom van. Szerintem árban és tartósságban verhetetlenek, csodás színekben kaphatóak. Mi kell még? Hatalmas kiszerelésűek, és én mádom, hogy állandóan van limitált kollekciójuk, igazodva a trendekhez, évszakokhoz.
Szinte csak Moyra lakkjaim vannak, imádom, hogy egyszeree 5-6 színt is hazavihetek szezonfrissítéskor, és nem különösebben vág haza anyagilag, cserébe nagyon szép színű és tartós, ár-érték arányban tökéletes lakkokat kapok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Lina14

2020. április 24.

nekem túlságosan híg, mindig szerte-szét folyik, és iszonyat nehezen szárad, az aplikátora kezelhetetlen a számomra. kifogtam pár jobb színt, de nem lopták be magukat a szívembe, ennél jobbat is lehet kapni, jobb áron

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

bibike2000

2020. április 21.

Ahogy láttam, Rossmannban is lehet beszerezni pár árnyalatot. Kaptam is az alkalmon, rögtön vettem is egyet. KB. 500 forintért lehet kapni. Jó minőségű,kicsit vaskosabb lakk, nehezen kopik,még acetonnal is nehézkes a leszedése. Szépek,pigmentáltak. Sokkal jobban megéri, mint sok más lakk 2-3000 forintért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

abodri

2020. április 21.

Jó minőség, jó áron. Tartós. Több színben is vettem, mindegyikkel elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 21.

Tejeskávé

2020. április 3.

A legjobb! Egyenletes fedés, ár-érték arányban a többihez képest ez a legtartósabb! Kár, hogy pl. Rossmannban csak az alap színeket lehet kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

noradrenalin

2019. december 24.

Legjobb lakkok. Jól fed, tartós, szép szinek. Ár érték aránya is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

Legjobb lakkok. Jól fed, tartós, szép szinek. Ár érték aránya is jó.

CianKamilla

2019. december 13.

Nagyon rég óta használom ezt a márkát, sok szine megvan és eddig nem volt rossz tapasztalatom vele! Jobb mint egyes dárább körömlakkok és szerintem érdemes megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

lunamoon06

2019. november 21.

Legszuperebb lakkok!😊
Olcsó, rengeteg színű és elég sokáig bírja. Ennél minden eddig drágább lakkom hamarabb lekopott, beszáradt.
Nagyon szeretem, és ajánlom mindenkinek.
Auchanba rengeteg színben lehet kapni.
Fedőlakkal a legtutibb az eredmény.
Nem csíkoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Legszuperebb lakkok!😊
Nagyon szeretem, és ajánlom mindenkinek.
Auchanba rengeteg színben lehet kapni.
Fedőlakkal a legtutibb az eredmény.
Nem csíkoz.

Hidratálók: Ethylene Glycol