Moyra

Ár:   370 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

Ajándék 😊 Moyra Körömlakk
Ár: Vásárlás mellé ajándék , Eladó: Diana82
Állapot: Kiprobált, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint
Moyra Körömlakkok
Ár: 2000 , Eladó: mmartina97
Állapot: 1-2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Destina

2019. május 9.

Egy csillogós arany színű változat van meg nekem. Nagyon szép a színe, emellett fényes és tartós is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

encikhe

2019. április 30.

Rengeteg színválaszték van, jól szárad, viszont a kiadós mosogatást ez sem tolerálja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

pinkyy

2019. február 1.

Rengetegféle szép szín, jó ár. 2rétegben szoktam használni, végül fedőlakkal szoktam még tartósabbá tenni. A kezemen 3-4napig szokott megmaradni, a lábamon bármeddig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

nyiffi

2019. január 27.

Nagyon sok szín van meg, nagyon szeretem. Általában minden körömlakkból 2-3 réteget kell felvigyek a szép hatás érdekében, ezzel sincs másképp. Viszonylag gyorsan szárad, egyenletes, ára kiváló. Ritkábban, de sajnos ki szoktam fogni olyan darabokat, amelyek lepattognak, töredeznek 1-2 nap után, emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

random

2018. december 13.

a No. 65 neonsárga van meg. egy az egyben ugyanolyan a teljesítménye, mint a RdeL Young neonsárgájának, de ez valamivel kevésbé "kiemelőfilc-színű", közelebb áll a sárgához. egyelőre magában csak papíron teszteltem, de nem tökéletes: ez nem egy egyréteges lakk, az tuti. viszont fehér lakkon egy-két rétegben irtó feltűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Diamondbaby

2018. november 11.

Moyra család a kedvenc körömlakkmárkám. Nagyon szép élénk színekben lehet kapni.
Tartós, nehezen pattogzik. 1hetet kibír.
Jobb hatás érdekében vékonyan 2 réteg körömlakkot kell felvinni. a körömre.
Gyorsan szárad. Árban is elfogadható, vagyis jó árban kapható.
Egyik legnagyobb körömlakkgyártó cég termékei.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Tartós, nehezen pattogzik. 1hetet kibír.
Jobb hatás érdekében vékonyan 2 réteg körömlakkot kell felvinni. a körömre.
Gyorsan szárad. Árban is elfogadható, vagyis jó árban kapható.
Egyik legnagyobb körömlakkgyártó cég termékei.

Rozi1207

2018. november 5.

Vegyes tapasztalatok. Némelyik 1 rétegben is tökéletesen fed. Az ecset kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Vegyes tapasztalatok. Némelyik 1 rétegben is tökéletesen fed. Az ecset kiváló.

javi

2018. november 2.

Kedvező árú, 4-5 napig tartós körömlakkok, rengeteg színben kaphatók. Az ecsetük jó, a hosszabb kupak miatt jól lehet rajtuk fogást találni.
No.16 piros
Nagyon szép piros szín, sokáig ez volt nálam a "true red" körömlakk, azóta már más márkáktól is próbáltam pirosakat így már nem csak ez az egy létezik számomra, de még mindig szeretem.
No.12 halvány rózsaszín
Mivel nagyon világos, két réteg mindenféleképpen kell belőle, de nekem párszor a második réteg a körmeim szélénél már buborékos lett.
No.105 lilás-szürkés
Érdekes szín, nem sűrűn szoktam használni, mert ehhez nekem kell egy hangulat. Tartóssága 4-5 napig oké, és még nem száradt be pedig van legalább 2 éves.
No.28 átlátszó csillámos
Fedőlakként és magában is szoktam használni, party körmökhöz tökéletes. :D Mivel csillámos, sokáig fent marad, emiatt viszont leszedni is elég nehéz, én peel-off base coat-ot használok az ilyen lakkokhoz, de amúgy dörzsöléssel le lehet szedni.
No.89 sötétkék csillogó
Ritkán festem zöldre vagy kékre a körmeimet, de ez a kék elég jó, szép mély színe van és csillog. A körmöket sajnos elszínezi és amikor leszedem akkor a bőrömet is megfogja.
Átlagban nálam ez nem a csodaszer kategória, mert használtam már tartósabb lakkokat, de ezért az árért jó minőségűek a lakkok.
Elmondásuk szerint állatkísérlet-mentesek, aminek külön örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

No.16 piros
No.12 halvány rózsaszín
No.105 lilás-szürkés
No.28 átlátszó csillámos
No.89 sötétkék csillogó
Elmondásuk szerint állatkísérlet-mentesek, aminek külön örülök.

doradora8998

2018. október 30.

Bordó és sötétkék színeket szereztem be kedvező ára és a gyönyörű intenzív színek miatt. Általában a drogériában kapható, hasonló árkategóriájú lakkok (pl. Essence, Catrice stb.) 2 napig sem bírják a körmömön, ellenben a Moyra lakkjaim 3-4 napig is kitartanak - ez nálam nagy szó! Fedőlakkal 7 napig simán bírja mindkét szín. ezek a kedvenc lakkjaim és lehet, hogy nem egy csúcskategóriás termékről van szó és persze vannak 2-3000 Ft-ért lakkok, amik lehet még nekem is két hetet kibírnának fedőlakk nélkül, de valószínű azok is előbb száradnak ki/sűrűsödnek be, minthogy elhasználnám őket és megérjék az árukat. ;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Helga28

2018. október 25.

Kipróbáltam az itteni sok jó vélemény miatt, de itt sajnos tényleg bevált a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve. Egy rózsaszínes árnyalatot próbáltam. Nehezen terült és irtó lassan száradt, ráadásul egy napig tartott.Többet nem próbálkozom vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Hidratálók: Ethylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid