Moyra

Ár:   370 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 26.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

1000- Moyra Körömlakk
Ár: 1000 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: párszor használtak, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy Foxpost előre utalással
Ár: 1000 , Eladó: Lilc
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta

L1ll4

2021. január 4.

Az első körömlakkjaim voltak, akkor rendben volt, de mostanra ez a legrosszab amit használtam. A száradása átlagos, de bármit csinálok (alapos előkészítés, több réteg, alap, fedő, és ezek bármilyen kombinációja) 1-2 nap alatt csúnyán lepattog. Olcsó, de van ami sokkal többet kibír nagyjából ugyanennyirért. Szépek a színei, de ez ma már minden márkáról elmondható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 4.

JoyBlond

2020. december 9.

Botrányos. 1 napot kibírt, alapozó lakkal, 2 rétegben és fedőlakkal, természetes körmön aminek van hossza, és nem puha, elég erős körmöm van szerencsére. Senkinek sem ajánlom, pénzkidobás sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

Stella1993

2020. december 8.

Iskolás koromban szerettem őket, mert árban elég kedvezőek és ahhoz képest jó minőségűek. Még most is van 1-2 üvegcse a szekrényemben. Ha nem csinálok semmit ami tönkretehetné, akkor 2-3 napig is kibírja a körmömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

kisbobitas

2020. december 7.

Régen szó szerint gyűjtöttem őket :D Gyorsan szárad és aránylag tartós. A színskála nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 7.

anreni9

2020. szeptember 25.

Sajnos nekem sem váltak be a Moyra körömlakkok, már-már vízszerű az állaga, egy rétegben konkrétan átlátszódik alóla a köröm, legalább 3-4 réteg kell, hogy fedjen. Éppen ezért előfordult már, hogy reggel mikor felkeltem még nem volt megszáradva és konkrétan felgyűrődött az éjszaka folyamán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

evasimonyi

2020. szeptember 6.

Tobbfele szinben is megvan (mind a gel look tipusbol), ket reteggel kenem fel oket, elotte egy reteg koromerosito alap, utana egy reteg gyorsszarito fedolakk, mindegyikkel meg vagyok elegedve, a legtartosabb koromlakkom, ami valaha volt, gepeles, takaritas, mosogatas mellett is minimum 5 nap amig semmi baja, de neha tobb, mint egy hetig is birja. A mester utcai uzletben szerzem be oket, de tobb helyen is kaphato. Szuper aron van, rengeteg szinben. Kerdes nelkul a kedvenc koromlakkmarkam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 6.

vikimaja

2020. június 21.

Egy világos rózsaszín csillogós árnyalat van meg belőle, amit már évek óta használok, és még mindig tökéletes. Az eddigi legjobb csillogó lakkom! Annyi hátránya van csak, hogy lemosásnál nehezen akar elválni tőlem:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Csillag11223344

2020. június 1.

Nem szeretem a moyras lakkokat.
Nem lehet szèpen egyenletesen felvinni őket, nehezen szàradnak, nem tartòs.na de ennyi pènzèrt nem is vàrtam csodàkat.
kap tőlem kèt csillagot.
Egyet az àra miatt
A màsodikat a szìne miatt olyan szèp szinei vannak :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Nem szeretem a moyras lakkokat.
kap tőlem kèt csillagot.
Egyet az àra miatt
A màsodikat a szìne miatt olyan szèp szinei vannak :D

Nymphea

2020. május 3.

Nekem is sok Moyra lakkom van. Szerintem árban és tartósságban verhetetlenek, csodás színekben kaphatóak. Mi kell még? Hatalmas kiszerelésűek, és én mádom, hogy állandóan van limitált kollekciójuk, igazodva a trendekhez, évszakokhoz.
Szinte csak Moyra lakkjaim vannak, imádom, hogy egyszeree 5-6 színt is hazavihetek szezonfrissítéskor, és nem különösebben vág haza anyagilag, cserébe nagyon szép színű és tartós, ár-érték arányban tökéletes lakkokat kapok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Lina14

2020. április 24.

nekem túlságosan híg, mindig szerte-szét folyik, és iszonyat nehezen szárad, az aplikátora kezelhetetlen a számomra. kifogtam pár jobb színt, de nem lopták be magukat a szívembe, ennél jobbat is lehet kapni, jobb áron

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Hidratálók: Ethylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid