Moyra

Ár:   370 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

Ár: 300 Ft/ db , Eladó: Zoe444
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Újpesten lehetséges.Postázom is, a postaköltség a vevőt terheli.
Moyra Körömlakk vegyes rózsaszín VÁSÁR
Ár: 1400 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost
noradrenalin

2019. december 24.

Legjobb lakkok. Jól fed, tartós, szép szinek. Ár érték aránya is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

Legjobb lakkok. Jól fed, tartós, szép szinek. Ár érték aránya is jó.

CianKamilla

2019. december 13.

Nagyon rég óta használom ezt a márkát, sok szine megvan és eddig nem volt rossz tapasztalatom vele! Jobb mint egyes dárább körömlakkok és szerintem érdemes megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

lunamoon06

2019. november 21.

Legszuperebb lakkok!😊
Olcsó, rengeteg színű és elég sokáig bírja. Ennél minden eddig drágább lakkom hamarabb lekopott, beszáradt.
Nagyon szeretem, és ajánlom mindenkinek.
Auchanba rengeteg színben lehet kapni.
Fedőlakkal a legtutibb az eredmény.
Nem csíkoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Legszuperebb lakkok!😊
Nagyon szeretem, és ajánlom mindenkinek.
Auchanba rengeteg színben lehet kapni.
Fedőlakkal a legtutibb az eredmény.
Nem csíkoz.

Audry1

2019. szeptember 21.

Én nagyon szeretem a gél lakk és a sima változatokat is, szinte csak ilyen márkájú lakkjaim vannak. Nagyon olcsó - legalább is a többi márkához képest - és emellett elég jól teljesítenek is. A gél lakk verziók gyorsabban száradnak sokkal, de ezek sem rosszak. Rengeteg színben kaphatóak, mindenki tud válogatni és hosszabb távon sem száradnak be könnyen. Nekem a mosogatástól, fürdéstől, kézmosástól és takarítástól (meg körömlemez probléma miatt) hamar lepattog a festék, de ez minden körömlakknál így van, nem a lakk hibája, emiatt nem vonok le csillagot.
Ár/érték arányban verhetetlenek, de amúgy is elég jó márka szerintem! 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Caladrin

2019. szeptember 14.

Nagyon szeretem, több árnyalat is megvan, és jól működnek. A pontos árnyalattól is függ, de többnyire 2 rétegnél nem kell több és elég tartósak.
Az egyetlen problémám, hogy kb. egy-másfél év után elkezdenek beszáradni, és olyankor már nagyon nehezen használhatóak, besűrűsödnek, és a végeredmény se lesz olyan szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

LivErpool

2019. augusztus 24.

Nagyon sokféle szín, jól pigmentáltak, gyorsan szárad, sokáig tart, összetevők is szépek :) mindemellett pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Inez2003

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 1.

Nem drága, jó, szép színei vannak! ❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Nem drága, jó, szép színei vannak! ❤️

sayuri

2019. június 8.

Az egyik százas boltban láttam akciózva, 200 Ft / darab áron. Gondoltam, egy próbát megér. 1 rétegben nagyon csíkoz, halvány a fedése, nem tetszett. Aztán amikor felvittem a 2. réteget, az teljesen befedte, és nagyon szép fényes is lett! Némelyikre 3 réteget is kellett vinnem, de a végén azok is nagyon szépek lettek! 200 Ft-ért pedig nem sajnálom, ha 5 réteget is kell felkennem :D Tartósságát átlagosnak mondanám, fedőlakk nélkül is bírta nekem a 3 napot szépen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Destina

2019. május 9.

Egy csillogós arany színű változat van meg nekem. Nagyon szép a színe, emellett fényes és tartós is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

encikhe

2019. április 30.

Rengeteg színválaszték van, jól szárad, viszont a kiadós mosogatást ez sem tolerálja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

Hidratálók: Ethylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid