Moyra

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cicatapmancs, Módosítva: 2013. május 2.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Bármilyen besűrűsödött körömlakk hígítására használható, segítségével a sűrű lakk ismét folyékonyabb állagúvá válik. A körömlakkba kell csepegtetni néhány cseppet, majd alaposan összerázni és már használható is újra a lakk.

vador

2019. november 6.

Működik, de relatíve sok kell belőle, ami miatt már romlik a lakkok tartóssága, illetve a cseppentője sem valami precíz; minden alkalommal több többet locsolok az asztalra, mint az üvegbe. Végül is át lehet tölteni más flakonba, de azért mégis, én speciel nem akarok ilyesmivel szórakozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Lina14

2019. szeptember 11.

Pár csepp kell csak, kicsit mehosszabbítja a lakk életét, de nem sok használatra. A glitter lakkokkal nem kezd semmit, a csillámosok pedig oldódnak benne és elvesztik a színüket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Khadris

2018. június 1.

Nekem teljesen bevált, a besűrűsödött lakkokat szépen helyrehozza, kb. egynegyedig lefogyott lakkokkal is jól együttműködik. Fedőlakkot, nyomdalakkot is sikerült már úgy higítanom vele (pár cseppel) hogy utána nem húzta el az alatta levő mintát a lakk, teljesen elégedett vagyok vele, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

Bellala

2013. június 28.

Egyszer vettem ilyet, nem rossz, egyszer lehet vele értékelhetően felhígítani a lakkot (3-4 cseppet használtam egy lakkhoz), másodszorra már nem volt hatása. Nem rossz, bár az eredeti állapotot nem állítja vissza ez sem, a használata után 3-4 alkalommal még rendesen lehet lakkozni a feljavított körömlakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol