Moyra

Ár:   950 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ad-Namah, Módosítva: 2020. szeptember 8.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mágneses pigmentpor melynek különlegessége, hogy fényzselébe keverve cat eye azaz macskaszem effekttel rendelkező felület és minták kialakításához használható. Ehhez a díszítési módhoz a Moyra mágnest ajánljuk. Használható hagyományos módon pigmentporként nyomdaminták felületi effektezéséhez és körömdíszítéshez.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, Red 6 / CI 15850, CI 42090

Színezék. Piros.