Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Csillogásmentes fedőlakk, mely mattá változtat bármely lakk, zselés vagy porcelán felületet.

vikimaja

2020. június 21.

Gyorsan szárad és szépen mattít. Igaz, hogy pár nap után elkezd fényesedni, de ennyi pénzért nem lepődök meg rajta, nekem így is ez marad a nyerő mattító lakk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Birs

2020. június 16.

Nekem is pár nap után kicsit fényes lesz a körmöm de olyankor kenek rá még egy réteget és ugyan olyan gyögyörű matt lesz :) Nagyon szeretem ezt a terméket már régóta ezt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

dodoka13

2020. május 24.

Más fajta drágább mattítót is próbáltam, de ez a nyerő. Gyorsan szárad, szépen mattít és olcsó. Pár nap után kifényesedik, olyankor újrakenem, de ennyi belefér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Anyics

2019. június 22.

Most kezdtem el barátkozni a matt körömmel, vettem hát egy Moyra fedőkakkot, mert a lakkjaiban sem kellett még csalódnom. Szépen mattít, tartós és annyira selymes lesz a körmöm felülete, hogy mindig meg kell tapiznom,olyan jó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

Csajszibarack87

2018. november 25.

Tök jól mattít,de pár nap alatt kifényesedik,olyankor újrakenem. Ennyi pénzért belefér szerintem. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Franciacsaj

2018. április 19.

Olcsó, hatékony. Imádom, csak sajnos nagyon lassan szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Olcsó, hatékony. Imádom, csak sajnos nagyon lassan szárad.

Zindi

2017. november 29.

Nevetségesen olcsó, nem csíkoz, gyorsan szárad, igaz 3-4 nap után kezd fényesedni de addigra nekem úgyis újra kell festenem mert lepattog a körmöm végéről a lakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

Lory

2017. november 25.

Kedvenc lakkjaim a Moyra-éktól vannak,ettől függetlenül elfogultság nélkül értékelem hibátlanra ezt a csodás fedőlakkot.Felkenés után gyorsan megszárad,valóban gyönyörű Matt finist kapunk.Nagyon jó az állaga (Moyra-éktól megszokott módon :))Ami a slussz poén,hogy rendesen meghosszabbítja az alatta lévő színes lakk élettartamát.Olyanra is felkentem amit tudva tudok,hogy nagyon maximum 3 napig bírta fényes fedőlakkal,ezzel a mattal pedig 6 napra kitolódott!!Valóban csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

niki123

2017. október 14.

+ Tökéletesen matt végeredmény
+ Gyors száradás
+ Szuper ár-érték arány

- 3 nap alatt átfényesedik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

+ Tökéletesen matt végeredmény
+ Gyors száradás
+ Szuper ár-érték arány

- 3 nap alatt átfényesedik

biusz

2017. június 29.

Nagyon szeretem, teszi a dolgát, bár az oriflames lakkokkal nem jön ki túl jól, oldja őket, de a többit szépen mattítja és egész tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)