Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Csillogásmentes fedőlakk, mely mattá változtat bármely lakk, zselés vagy porcelán felületet.

Saranhuone

2020. augusztus 24.

Kedvenc mattítóm, gyorsan szárad, mindig szép egyenletesen matt lesz és a lakk tartósságát is növeli. Pár nap után látszik ahogy kopik, fényesebb lesz de ez más, drágább mattító lakkokkal is előfordult. Én már csak ezt veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Zsozsi21

2020. augusztus 24.

Csak ajánlani tudom, mert olcsó és tudja amit kell. Gyorsan szárad, egyenletesen mattít, és tartós is. Több réteges essie lakkozások nekem egy hétig szoktak megmaradni szépen, és ha ezt a mattot teszem rá, mindig a fényes fedőt mattítom vele. Mosogatással is 2-3 napig teljesen matt, utána kicsit fényesedik, de még mindig látszik a többihez képest, hogy matt ( az összeset nem szoktam mattra kenni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

vikimaja

2020. június 21.

Gyorsan szárad és szépen mattít. Igaz, hogy pár nap után elkezd fényesedni, de ennyi pénzért nem lepődök meg rajta, nekem így is ez marad a nyerő mattító lakk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Birs

2020. június 16.

Nekem is pár nap után kicsit fényes lesz a körmöm de olyankor kenek rá még egy réteget és ugyan olyan gyögyörű matt lesz :) Nagyon szeretem ezt a terméket már régóta ezt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

dodoka13

2020. május 24.

Más fajta drágább mattítót is próbáltam, de ez a nyerő. Gyorsan szárad, szépen mattít és olcsó. Pár nap után kifényesedik, olyankor újrakenem, de ennyi belefér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Anyics

2019. június 22.

Most kezdtem el barátkozni a matt körömmel, vettem hát egy Moyra fedőkakkot, mert a lakkjaiban sem kellett még csalódnom. Szépen mattít, tartós és annyira selymes lesz a körmöm felülete, hogy mindig meg kell tapiznom,olyan jó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

Csajszibarack87

2018. november 25.

Tök jól mattít,de pár nap alatt kifényesedik,olyankor újrakenem. Ennyi pénzért belefér szerintem. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Franciacsaj

2018. április 19.

Olcsó, hatékony. Imádom, csak sajnos nagyon lassan szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Olcsó, hatékony. Imádom, csak sajnos nagyon lassan szárad.

Zindi

2017. november 29.

Nevetségesen olcsó, nem csíkoz, gyorsan szárad, igaz 3-4 nap után kezd fényesedni de addigra nekem úgyis újra kell festenem mert lepattog a körmöm végéről a lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Lory

2017. november 25.

Kedvenc lakkjaim a Moyra-éktól vannak,ettől függetlenül elfogultság nélkül értékelem hibátlanra ezt a csodás fedőlakkot.Felkenés után gyorsan megszárad,valóban gyönyörű Matt finist kapunk.Nagyon jó az állaga (Moyra-éktól megszokott módon :))Ami a slussz poén,hogy rendesen meghosszabbítja az alatta lévő színes lakk élettartamát.Olyanra is felkentem amit tudva tudok,hogy nagyon maximum 3 napig bírta fényes fedőlakkal,ezzel a mattal pedig 6 napra kitolódott!!Valóban csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)