Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: zsofifi95, Módosítva: 2014. július 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Timi01

2018. június 1.

A fehér kivételével az összes megvan, igaz, hogy szinte csak a bordót és a pirosat használom. Tegnap reggel a pirosat kentem fel, szerintem van már 3 éves és fedőlakkot sem volt időm tenni rá. Többször mosogattam, ragasztócsíkot kapargattam (kézzel ahogy illik :P), hajat mostam, edzésen voltam, szóval gyilkoltam rendesen. Ma reggel meglepődve konstatáltam, hogy az ég világon semmi baja. Sehol nem pattant le, még csak meg sem kopott. Hamar megszáradt, kb. 15 perc alatt a 2 réteg. Megint meg kell állapítanom, hogy szeretem a Moyrat :). Azt már megfigyeltem, hogy ha megbízható lakkozást szeretnék automatikusan a Moyrák vagy az ILNP-k után nyúlok. Lemosni viszont nem a legjobb de nem is túl nagy macera. (Vagyis de, de velük elnézőbb vagyok. Igazából a kis fehér glitterek bosszantóak, hogy mindenhova ragadnak, nem csak a körömre de a bőrre is. Na jó, abbahagyom mert mindjárt levonok egy csillagot 😂. Persze nem, ettől a lakk még tökéletes.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

Fairy0124

2018. május 9.

Nekem egy halvány rózsaszín árnyalatom van, fehér kis szemcsékkel, nagyon szeretem, visszafogott szín, de feldobja ez a sok kis pötty... Ajándékba kaptam, először nem tetszett, de miután kipróbáltam, rájöttem, hogy tök jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Ciklon3

2017. augusztus 28.

2 éve vettem meg a 882 Octopus árnyalatot. Lassan száradt és kellett 2-3réteg belőle. Majd több óra várakozás után az egészet rágógumi-szerűen le lehetett tolni a körmeimről.
Az itteni jó vélemények alapján beszereztem a 884 Calypso árnyalatot.
Kb. 3 réteget kellett kenni belőle, hogy látszon is valami. Rétegenként több, mint fél órát vártam. A végeredmény: kb. 4 óra lakkozgatás és várakozás után ugyanaz történt, mint 2 éve.
Egyben lejöttek a ragacsok.
Szerintetek én fogtam ki 2 hibás darabot? Vagy más is tapasztalt ilyet?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Az itteni jó vélemények alapján beszereztem a 884 Calypso árnyalatot.
Egyben lejöttek a ragacsok.
Szerintetek én fogtam ki 2 hibás darabot? Vagy más is tapasztalt ilyet?

jooildi

2017. május 11.

Nekem ez a dizájn sajnos nem jött be. A fehér pöttyök nagyon bizarrul néznek ki a lakkban, és úgy vettem észre, hogy hamarabb is lepattog, mint ami a Moyrától megszokott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

egetoerika

2017. április 9.

Egyedi színek, nagy választék, változatos textúrák, tartós, elérhető ár... Bár minden cucc amire vágyom ilyen lenne! Abszolút kedvenc ez a márka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

zorica85

2016. december 23.

Ariel és summer storm beszerezve, kipróbálva. A színük nagyon tetszik, a sóhatás egyelőre nem győzött meg teljesen, bár most homokhatás lázban égek, úgyhogy lehet emiatt eleve hátrányból indultak. :) Egyébként gyorsan száradnak, a lemosás tényleg nehézkes, de majd kipróbálom az áztatós, alufóliás technikát. Egyelőre négy csillag, mert van ami jobban bevált a márkától, de ha újra próbálkozom velük és változik a véleményem majd feljavítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

csill87

2016. november 15.

Nekem a fehér alapon fehér "pöttyös"? van meg és imádom! Még anno mikor megjelentek láttam róluk neten képeket és annyira nem, fogott meg ez a finish, úgy nem tűnt annyira mutatósnak, így nem is vettem meg. Most ajándékba kaptam és nagyon meglepődtem, mert ez a finish élőben nagyon bejön, főleg most, hogy jön a tél, meg a hó, valahogy engem a hóesésre emlékeztet. Ráadásul miközben különleges, a világos színei miatt egyben visszafogott is.

A minősége teljesen átlagos, a jó értelemben véve, nekem 3 réteget kellett felkennem, hogy elég is pehely kerüljön a körmömre. A száradása nem gyors, inkább csak átlagos. Viszont rajtam tartós volt, 5 napig hibátlan maradt fedőlakkal, a lemosása pedig nem volt annyira nehéz, mint amire számítottam. Könnyebben lejön, mint egy sima csillámos lakk.

Összességében véve, az hogy MAGYAR márka, nagyon olcsó ár, plusz különleges finishek, nagyon alábecsült ez a márka szerintem. Ha ezt is elkezdenénk importálni Ausztráliába, tutira ennek is olyan 4000ft körül jönne ki az ára, és simán olyan minőség mint a Picture Polish, én pedig ilyen finisht még nem láttam máshol, mint ez a kis Moyra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Ennie86

2016. augusztus 18.

A lilás és a barack (nude) árnyalat van meg belőlük. Teljesen meg vagyok elégedve. :) Szerintem nagyon feldobják ezek a fehér szemcsék, bár tényleg nehéz lemosni. Nálam a tartósságával se volt baj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

citronella

2016. április 10.

A Calypso árnyalat van meg nekem. Imádom a Moyra lakkokat,de ezek a fehér szemcsék... hát ez nálam most nagyon nem volt nyerő... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

petrezselyem

2016. április 9.

A summer storm (bordó) és a seahorse (lila) boldog tulajdonosa vagyok. Alap és fedőlakkal használom, így 2-3 napig sértetlen marad. A summer storm nagyon jól pigmentált, így elég 2 réteg, ám a lila igényel egy harmadikat is. Viszont engem nem zavar, mert 5 perc múlva már vihetem is fel a következő réteget. Fedőlakk használata viszont ajánlott a kiálló kis flitterek miatt. Általában az 5. napon szoktam lemosni, ami elég macerás, úgyhogy előtte pár perccel felviszek az egészre egy lassabban száradó lakkot, ami megpuhítván az alsóbb rétegeket megkönnyíti a lemosást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol