Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: csaxi13, az összetevőket feltöltötte: Nera, Módosítva: 2014. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszan tartó, könnyed homokhatás, finom üde színek.

Alsace

2019. szeptember 20.

Csodaszép jégkék színben vettem, nagyon jól nézett ki, de engem nagyon irritált ez a sand look. Mintha smirgli lenne a körmömön, azonnal lemostam és elajándékoztam. Nekem nagyon nem jött be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Ad-Namah

2019. szeptember 14.

3 réteg kell belőle, nehezen szárad, de nagyon szép színei vannak és lehet más lakk tetejére is kenni. Könnyű lemosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Bellita

2019. január 28.

Moyra lakkok közül ezek a legjobbak, amiknek ilyen csillámos hatásuk van, nagyon jól fed, átlagosan 4-5 napot nálam simán kibír, nehezebb leszedni ugyan de a tartóssága miatt megéri. A színek is szépek. Ára pedig ahhoz képest egyáltalán nem drága.
szóval megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

szóval megéri megvenni.

Milli006

2018. október 31.

Szuper, a Brown sugar színből már a másodikat használom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 31.

Szuper, a Brown sugar színből már a másodikat használom! :)

niki123

2017. október 14.

Körülbelül egy hétig bírja 2 rétegben, fedőlakkal. Gyorsan szárad, jól fed és tartós is. Attól féltem, hogy a lemosás lesz nyűgös, de szerencsére csak egy picit nehezebb leszedni, mint egy rendes lakkot. Szerintem ár-érték arányban abszolút megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

LillaM

2017. október 12.

Imádom, a Wishing well és a Brown sugar árnyalat van meg, a Wishing well egy nagyon visszafogott, szerintem mindenhez passzoló árnyalat, a másikat kicsit szokni kell, de rájöttem, hogy ez a sand-típus az én világom! Sokkal ellenállóbb szerintem, mint a nem-szemcsés körömlakkok, csillog-villog, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Ciklon3

2017. augusztus 29.

A Daydream rózsaszínt próbáltam ki eddig. A Vivid Sand lakkoknál egy kicsivel lassabban szárad. De gyorsan száradónak mondanám. Házimunkának annyira nem barátja :-) , de mivel szép világos rózsaszín, ezért nem annyira feltűnő. A lakk textúrája miatt bármikor könnyen korrigálható. Én az 5. napon mostam le.
A Dolphin kéket és a Closer pezsgő színűt is ki fogom próbálni.
Fedőlakkot nem igényel, mert azzal elveszhet a cuki cukros végeredmény.
Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

A Dolphin kéket és a Closer pezsgő színűt is ki fogom próbálni.
Fedőlakkot nem igényel, mert azzal elveszhet a cuki cukros végeredmény.
Csak ajánlani tudom

eventually

2017. április 6.

Nagyon-nagyon cuki ez a lakk, fehérben van meg. 3 réteg kell a tökéletes fedéshez, akkor az igazi. Olyan hatást kelt felkenve, mint tudjátok, amikor a téli tájban, az érintetlen hótakaróban a lehullott, megfagyott hópelyhek egyesével megcsillannak a napfényben. :D A 3 réteg miatt nem panaszkodok, hiszen hogyan is lehetne megcsinálni úgy a lakkokat, hogy min. 1 évig kenhető legyen, de megfelelő sűrűségű ahhoz, hogy fedjen? Ha egy réteg elég lenne a tökéletes fedéshez, akkor 2 hét alatt be is száradna. Na szóval nekem 5* és még fogok is venni több színben, meg a sima homoklakkokat is ki akarom próbálni. Az a baj, hogy nem bírok leállni és már majdnem egy élet kevés lenne rá, hogy az összes megvásárolt körömlakkomat elhasználjam xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

kinga221

2017. március 28.

nekem a Cinema árnyalat van meg, 2 rétegben jól fed, és gyönyörű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

nekem a Cinema árnyalat van meg, 2 rétegben jól fed, és gyönyörű :)

b5bea

2017. január 22.

Angel dust, a fehér szín van meg. Nagyon gyorsan szárad, két réteg azért kell belőle, és sajna nekem sikerült a két réteg miatt belenyúlnom :P és elkenődött. A szín nagyon szép, visszafogott, de mégis egy plusszt ad a normál lakkokhoz lépest. Ha kopik is, könnyű korrigálni, nem kell az egészet újra festeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 22.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol