Muelhens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve : 1999

Illatjellemzők: friss illat.

Összetétel: gyümölcsös, orientalis jegyzetek

szabokrisztina7

2017. október 11.

első parfümöm volt, fantasztikus dzsungelillat, nagyon örülnék, ha lenne valakinek eladó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

Vaslady

2014. március 7.

Őt nagyon ,de nagyon szerettem,2002-ben vettem és a magam akkori 23 évével,oda voltam érte.Abban az évben nyáron voltunk spanyolországban nyaralni,az akkori párommal,aki azóta a férjem,Barcelonában.Finom kis nyári illat maradt meg róla,gyümölcsös beütéssel,sajnos kidobtam az üres üvegét,amit már bánok,igy már szagolgatni se tudom.De az emlékek megmaradtak ,arról a nyárrol,spanyolországról,tengerparti sétákról,kár hogy már nem lehet kapni,mert niztos hogy ujra venném ! Mindenképpen 5 csillagot érdemel,az emlékek,nosztalgia és magában az illat miatt is :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance