Müller

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: belluuus, Módosítva: 2017. augusztus 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás

Bőrvédő testápolás - elsősegély és gondoskodás a bőrnek napozás után. Intenzíven hidratál, lehűti és felfrissíti a bőrt. Több mint 97%-os tisztaságú. Regeneráló tulajdonságai révén ideális napozás vagy borotválkozás után.

Szilikont, paraffint és szintetikus színezékeket nem tartalmaz.

Musil

2020. július 15.

Rendszeresen járok futni, és a pulzusmérő mellkaspánt elég sokszor kidörzsölte a bőrömet, így kerestem egy színtelen, gél vagy zselé állagú krémet, ami megvéd ettől, és mellékesen még a kontaktot is javítja a bőröm és a pánt között. Erre a célra megfelelt, bár hosszabb távokon már teljesen felszívódik. Azt nem tudom, mi a fenének illatosítják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice