Müller

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2012. november 7.

Lelőhely:   Müller

powderwoman

tonic

2020. április 13.

2015.ápr.26.
Nekem csak most tűnt fel a Müllerben, aztán elolvastam itt a véleményeket, és megvettem. Olyan jellegtelen a doboz,hogy ha nem olvasok jókat,talán el is megyek mellette,de szerencsére megvásároltam, imádom a hatását az illatát egyaránt. Nagyon jót tesz a bőrömnek. Azért a kis kiszerelést is beszerzem majd táskába,már ha még létezik.
Na és persze a normális összetevők sem utolsó szempont.
Up
Azóta is rendszeresen vesszük,most is,az immár sötét színű új csomagolásban . Továbbra is szeretjük,éjszakára arcra,ha bőrpír van,arra is,mikor mire,az illatát jobban szeretem mint a Zelka vagy egyéb körömvirágosoknak. Ez egy kifejezetten hatásos termék nálunk,remélem jó ideig forgalomban lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 13.

2015.ápr.26.
Na és persze a normális összetevők sem utolsó szempont.
Up

Zood

2019. szeptember 10.

Mindenre is. Kézre, lábra és ami a legjobb hogy a tág pórusos arca is. Puhit, hidratál, kellemes illata van. Éjjelre kenegetem hogy reggelre beszívódjon. Sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

doraspill

2019. május 15.

A tàskàmban tartom mini kiszerelesben ès nagyon jol jon ha baj van. Teli idoszakban kèzkiszàradàsra kivàlo, de peldàul sminktetovàlàsra is ot hasznàltam. Az illata kellemes, nagyon gyorsan beszivodik.

Update: Csodaszer! Rossz szokàsom tepegetni a komomàgybort, ami olyan jol sikeredett hogy veresre sikerult a kapargatàs, gondoltam teszek rà picit hàtha jobban enyhul...egy ora utàn ELTUNT a seb! Ilyet mèg soha nem tapasztaltam, fantasztikus! Hiàba azert a nèmet minoseg nem vàlik vizzè!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

juditkaa70

2018. január 5.

Sebre használtam,és nagyon hatásos krém. Nyugtató és gyógyító hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 5.

Sebre használtam,és nagyon hatásos krém. Nyugtató és gyógyító hatású.

francais

2017. október 5.

Zsíros krém, én bizony főleg arcra használom lefekvés előtt, mitesszerek csökkentésére, hatásos is. Aki már szagolt körömvirág teát, azt tudja, hogy a körömvirágnak pontosan ilyen az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Bendora

2016. május 6.

Mindig a pici kiszerelésűt veszem meg. A táskámban hordom és szeretem. Mindenre jó, kézszáradás, pici seb stb....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 6.

stenonis

2016. április 15.

Pici kiszerelésem van belőle. Levonok egy csillagot az alkohol és a parfüm miatt, de amúgy nagyon jó kis krém, allergiás, kiütéses bőrre jó hatással van. Az állagával nem vagyok kibékülve, olajos érzetű felkenve, ezért hosszú távon nem lettünk jóban, de egyáltalán nem rossz kence, gyorsan lehúzza az enyhébb, nem tartós irritációt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

Bonnieoo7

2015. december 14.

Jó minőségű, sűrű állagú krém.
Mint mindíg, most is a mini terméket vásároltam meg, hiszen ha van lehetőség akkor miért ne? Egy időben nagyon kikezdte az államat a kedvesem növekvő arcszőrzete, iszonyatosan hámlott az érzékeny felület a gyógyulás közben. Ez a krém csodákat művelt és szépen rendbehozta a sérült bőrfelület. Kézkrémnek is jól bevált, így valószínűleg vásárolni fogok belőle akkor is, ha épp nem hámlik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Jó minőségű, sűrű állagú krém.

Scara

2015. szeptember 16.

Nagyon jó hatás, viszont borzalmas illat, ami - naná- ez esetben tartós is :)
Szerencsére tegnap találtam Propoliszos kiadást is, ami vízhiányos bőrre való és isteni mézes illata van! :)
(Feltöltöttem az összetevőivel együtt, de még jóváhagyás alatt áll.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Nagyon jó hatás, viszont borzalmas illat, ami - naná- ez esetben tartós is :)
(Feltöltöttem az összetevőivel együtt, de még jóváhagyás alatt áll.)

mango

2015. szeptember 15.

Egyszerűen csodás! Próbálja ki mindenki :) Nekem egy allergiás csúnya hámlást múlasztott el 1 nap alatt, ami más krém esetében kb. legalább 3x ennyi idő...megmentette a nyaralásom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Magnesium Stearate, Propylene Glycol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.