MUM

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2011. szeptember 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Bőrbarát tulajdonságú izzadásgátló dezodor. Alkoholmentes összetétel. 48 órás aktív hatás. Fehér foltok elleni védelemmel.

zuzka

2018. február 21.

Ez egy csodadezodor! Nem irritálja a bőröm, nem vagyok büdös, az egész nap folyamán kellemes, friss érzetet ad. És nem hagy foltot a ruháimon. Rengeteg időt kellett rossz dezodoroknál azzal töltenem, hogy kiszedjem felsőről felsőre a lehetetlen és kellemetlen szagú foltokat. Ennél nincs kellemetlen szag, vagy ha van is picit, elég WU2 samponnal bekenni kicsit és be a mosógépbe.
Hálás vagyok ezért a dezodorért a piacon az érzékeny bőrömmel és nem is kell egy vagyont költeni rá, átlagos áron megúszom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

sarkanyoslany

2017. február 3.

Nagyon jó az aloes verzió, nekem illatba is ez tetszik a legjobban, ugyanúgy mint a többiek nem is izzadok tőle, legalábbis amíg hozzá nem szokik a bőröm. Én is a Borotalcoval váltogatom, de nagyon szeretem. Az alu mentes verziója sajnos semmit sem ér :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

pqampuska55

2016. május 10.

Ez egy remekremek deo,de az üvegcse végére rájön a bőröm a turpisságra,hozzászokik,így a Borotalcoval felváltva használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

sritus

2013. március 26.

Nagyon tetszik, elég kellemes illata van, ami hamar semlegessé válik. Nyáron a legnagyobb kánikulában is jól teljesített, nekem a kedvenc deóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

felicitas

2012. március 19.

Szerintem nagyon jó kis termék, nem csomósodik, jó fekete ruhához is. Kevésbé izzadok, szagosodok ettől, pedig izzadós típus vagyok, akinek az alumíniummentes semmit sem ér. És mindezt úgy hogy 1x kenem be magam, pedig más termékkel akár 3x is átkentem a nap során. A többi golyóssal ellentétben nem ragacsos. Müllerben szereztem be kb. 500 Ft-ért.
Megvettem a második üveggel, mert nagyon elégedett vagyok vele. Csak ajánlani tudom.

Update: elhasználtam a másodikat is , de most besokallt tőle a bőröm, estére szagosodom kicsit, bár izzadni nem izzadok, igaz továbbra is csak egyszer kencéztem. Most váltok, de még visszatérek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 19.

Hidratálók: PEG-8, Propylene Glycol, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.