Murnauers

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. május 8.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Természetes védelem ásványi kristályokkal 24 órán keresztül. Színező- és tartósítószer-mentes.

hajnivasko

2019. augusztus 25.

Én tényleg erősen izzadós típus vagyok, sokáig próbálkoztam ezzel a termékkel. Furcsa érzések vannak bennem, néha olyan volt mintha hatna néha meg semmi, hát nem tudom.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

jibjab

2013. május 8.

Most töltöttem fel az összetevőket, amint jóváhagyják látható lesz. Van benne Aluminium Chlorohydrate. Nekem elég hatékony. Nekem majdnem 24 óra a hatékonysága, ami kifejezetten jó, tekintve, hogy elég erősen izzadok. Drogériás viszonylatban jó alternatívája a Vichy deonak. Annál olcsóbb, kiadósabb, de egy kicsit kevésbé hatékony, mint az. Ennek viszont jobbak az összetevői. Tetszik, hogy nagyon diszkrét, kicsit alkoholos illata van, de az alkohol elillan és természetes tisztaság illata van, ami jó, mert különösen nyáron nem szeretem az émelyítő, erős illatokat. Nagyon szerettem a Murnauers lábspayt is, de sajnos azt kivonták. Így utazáskor, ha nem akarok magammal külön lábsprayt is cipelni, akkor ezt a deot viszem és a lábamra is ezt használom, nem 100%-os, de annyit tud, mint a Scholl és nem is olyan erős szagú, mint az. Az alkohol miatt csípi egy kicsit a frissen borotvált területet, de nem vészes. a Ruhán nem nagyon hagy foltot, talán a feketén minimálisan, de nem számottevő. Most vettem a DM-ben újra már sokadjára, mert most 25% van minden deora.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 8.

Hencida

2013. február 25.

Visszatérek ehhez... Megpróbáltam más natúr kozmetikumot, de rendesen büdösödtem... Ez korábban már bevált, újra landolni fog a kosaramban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

kova

2012. június 18.

Ez a dezodor bizonyult számomra az eddigi legjobbnak,pedig szerintem szinte mindent kipróbáltam. A tömbös változata is ugyanilyen jó,csak ott el kell találni a vizezés mennyiségét, de egy-két alkalom után ki lehet tapasztalni és akkor a legforróbb nyári melegben sincs szag. Izzadtság van, de nem büdös, nem sok. Én néha fújok fölé valamilyen testpermetet is, ha nagyon hiányzik valamilyen illat. De összességében nagyon hatásosnak tartom, jó sokáig elég, gazdaságos és sok orvos is ezt ajánlja a káros alumíniumsó tartalmú dezodorok helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.