Murnauers

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sasha81, Módosítva: 2015. február 19.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illat- és szinezőanyag mentes. Értékes holttengeri sókkal, uborka és menta kivonattal.

galagonyanya

2014. augusztus 10.

Valóban nagyon jó, mert nem szárítja a bőrt. Zsíros vagy kombinált bőrnek az sem használ, ha valami túlságosan kiszárítja. Ez a termék nem annyira krémes, inkább tejes állagú, és az illata engem a citromra emlékeztetett. Könnyű leöblíteni, és valóban jól tisztít és puhít. Nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

malvina

2014. június 3.

Müllerben vettem néhány évvel ezelőtt, mostmár sajnos nem lehet ott kapni Murnauers termékeket. Fehér színű, krémes állagú lemosó, enyhén mentolos illattal. Jól tisztít, és azon ritka arclemosók egyike, ami nem szárít egyáltalán. A Salthouse márkának van hasonló csomagolású és összetételű terméke, azt használom majd ehelyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 3.

Viki000

2012. június 17.

Nagyon jó kis lemosó ebben az árkategóriában. Anyukámnál próbáltam ki, mert otthon maradt a saját lemosóm és ő ezt használja újabban. Nem irritál, nem szárít és tetszik ez az enyhe menta illat, különösen melegebb időben. Ha jól tudom, 1200Ft környékén mozog az ára (Müllerben a legolcsóbb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

sasha81

2011. április 15.

Annak ellenére használom hogy zsíros a bőröm. Az én bőrtipusomra való arctisztítók túl drasztikusan szárítják a bőröm. Ettől viszont sima és selymes marad. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 15.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol