My Hsin-Ni

Ár:   840 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: anszan, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A kaviár rendkívül gazdag esszenciális aminosavakban, peptidekben, nyomelemekben, esszenciális zsírsavakban. Értékes hatóanyag, mely segít a bőr fiatalságának megőrzésében, regeneráló és ránctalanító hatású, valamint jótékonyan befolyásolja a kollagén és elasztin termelődését a bőrben.

Dudoka77

2019. augusztus 24.

Én még sosem tapasztaltam, hogy egyetlen maszk olyan látványos csodát művelt volna az arcommal, így természetesen ez sem tett ilyet. Ettől függetlenül kellemes tapasztalatom vele, hogy nedvességgel töltötte fel a bőrömet anélkül, hogy bármi ragacsos érzetet tapasztaltam volna, amit nehezen viselek el még akkor is, ha tudatában vagyok az adott kozmetikum jótékony hatásának. Szintén nem bírom az erős, tolakodó illatokat, ez a maszk pedig illat dolgában is diszkrét, tehát újabb jó pont. Rengeteg folyadékot tartalmaz, így mindjárt azzal kezdtem, hogy tégelybe facsartam a felesleget, amit hűtőbe téve több alkalommal is felhasználhattam. Alapvetően puha, finom tapintású bőrt hagyott maga után, nem is volt egy ökör ára, így semmi okom lepontozni. Épp annyit tett, amit egy maszktól elvárhatok. Összességében kellemes viselet, azzal a megnyugtató gondolattal, hogy ismét tettem valamit a bőröm érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Lina14

2019. augusztus 13.

Nekem sajnos szintén nem csinált semmit, az aloes nagyon jó de ez nem valami nagy szám. Legalább ártani nem ártott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

SoLy

2018. november 14.

Nem rossz, de amennyit ez tud, azt tudja egy baleás vagy isana fátyolmaszk is, sőt. Csatlakozom az előttem szólókhoz, ennek van a legkevésbé látványos hatása, de ez bőrfüggő is. Azt írja, hogy méregtelenítő hatású (ki is jött pár pattanás), viszont az érettebb bőrt célozza be, így nem is én vagyok egyenlőre a célközönsége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Vavoca31

2018. március 22.

Egy fárasztó és kimerítő hét meglátszott az arcomon is, karikás szemek, megereszkedett bőr. Kb. mint amikor végigbulizol egy fesztivált és keveset alszol. Feltettem ezt a maszkot, körülbelül 40 percet lehetett rajtam, mert elaludtam vele. Feltöltötte az arcomat, sokkal puhább és simább lett, már nem úgy néztem ki, mint egy drogos zombi. Nyílván 1 maszk nem fog csodát művelni, de meg vagyok elégedve a hatásával. Még egyszer fel lehet használni, annyi lötyi van benne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

CeCeDrake

2017. szeptember 6.

Ha maszk, akkor My Hsin Ni, de ez vált be a legkevésbé, ennek nincs látványos hatása ellentétben a többivel. Ezt nem veszem újra, talán akkor mégis, ha csomagban lesz és ez is benne lesz megint.
Egyébként még mindig jobb ez is, mint a többi drogériás termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Egyébként még mindig jobb ez is, mint a többi drogériás termék.

katx3

2017. március 28.

A My Hsin Ni maszkok közül ezt kedvelem a legkevésbé, puha lett a bőröm, de ennyi pénzért többet várnék. Nem nyújtja az ígért hatást, nem vettem észre sem ránctalanító, sem feszesítő hatást. Ennyi pénzért többet várnék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Bujvari

2016. december 20.

A termékcsalád eddig próbált összes maszkja közül ez kapja a legkevesebb csillagot. A leírásban szereplő egyetlen hatást sem váltotta ki: a bőröm használat után száraz, matt volt (azonnal krémeznem kellett), a ráncok még csak nem is halványodtak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

zsuzsoka0925

2016. április 20.

Nekem ez a maszk csak feláztatta az arcomat, de pozitív hatást nem igazán tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

gabbica

2015. június 28.

Kiprobaltam, kellemes, de semmi wow hatas. Amellett, hogy puha lett tole vegulis a borom, sajnos jopar apro kis feher pattanas is elojott,amit nem tudok hova tenni. Felveve eleg ijeszto, a baratom latni sem akar abban a feloraban, a cicam az agy ala menekult elolem, szoval vicces egyebkent, de hatasra nekem csak 3mas...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

TitaniaBell

2015. április 29.

Végigpróbáltam a termékcsalád összes darabját, és ez a kedvencem a fehérítős mellett. Nekem jobban bevált, mint az arany vagy a platina. Tényleg feszesíti a bőrt, valamint segít hamarabb begyógyulni a pattanásokat. 30-40 percig fent szoktam hagyni, aztán összehajtom és visszateszem a tasakba, amit jó szorosan lezárok. Így még egyszer fel tudom használni ugyanazt a maszkot 5-6 napon belül (csak olyankor a másik oldalát teszem az arcomra).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Hydroxyethyl Urea, Ethoxydiglycol

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.