My Hsin-Ni

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   28ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Macsek23, az összetevőket feltöltötte: soos.gina93, Módosítva: 2014. június 5.

Kiszerelés:   28ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Az arany oldja a sejtek energiablokkjait, megakadályozza a bőr idő előtti öregedését, serkenti a bőrsejtek megújulását, regenerál és ránctalanít.

Soulwalker

2019. január 13.

Tenyleg instant csodaszer! Az itteni velemenyek hatasara vettem meg, es milyen jol is tettem!:) gyonyoruen osszeramolja az ember lanyanak a boret, tomorebb es simabb lesz hasznalat utan. Ahogy az elottem szolok sokan, en is osszegyujtom a szerumot egy tegelybe, es kenem az arcomra, ha szukseget latom, de eppen nincs 20percem a maszkra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

SoLy

2018. november 14.

Szeptembern egy igen jeles alkalomkor használta Anyukám és utána nagyon szép volt a bőrén a smink is. Feltöltötte az arcát és élettel telibb volt.Érdemes tovább hagyni, majd bemasszírozni a maradékot a nyakra, dekoltázsra, mert ott is bevált. Az ára hirtelen sok lehet egy fátyolmaszkért, de a Rossmannban volt akcióban a komplett doboz (5 db volt benne). Ha legközelebb is lesz ilyen, tuti lecsapok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Zsuzsi216

2018. november 12.

Mostanában elég sok fátyolmaszkot próbáltam a márkától. Nem rossz, nem rossz.
Valóban rengeteg szérum van a tasakban, óvatosan kell bánni vele, ha az ember nem szeretné, hogy minden tocsogjon tőle.
Többször szoktam ezeket a maszkokat használni, mert szerintem simán lehet. Volt már, hogy csak egyszer és a szérumot egy üres krémes tégelybe töltöttem. Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Mostanában elég sok fátyolmaszkot próbáltam a márkától. Nem rossz, nem rossz.

Ginatural

2018. július 1.

Nagyon jó maszk, olyan feszes lesz tőle a bőr, mintha egy feltöltésen lettem volna. Igaz,hogy kétszer is fellehet használni valamikor így csinálom én is de ha egyszer magamba masszíroztam az összes gélt és még a maszkból is kinyomkodtam használat után, olyan érésem.volt 3 napig mintha botox kezelésen vettem volna részt! Fantasztikus. A Q10 es párjával a kedvemcem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Venusz1984

2018. április 26.

Wow ő a maszkok királynője nálam. Nagyon sok szérum van rajta de én magra rakom az összeset. Este lefekvés előtt szoktam és regglre mint a vasaló, gyönyörű sima bőrrel ébredek. Kb 2 napig tart a hatása. De az első nap ténleg látványos. Ha van valami rendezvény, buli előtte is fel szoktam dobni hogy javítsom az összeképen. Imádom! Tutti titkos fegyver.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

szepesiorsi

2017. november 18.

Mindegyik maszkot próbáltam már ebből a márkából, szerintem ez a legjobb. Valóban jóval több 'lé' van benne, mint ami szükséges, így először csak a sarkát vágom le a csomagnak és a felesleget egy kis tégelybe kinyomom. Nagyon kellemesen hűsít, semmilyen bőr irritációt nem érezni. Amit utána tapasztalni az viszont tényleg hihetetlen: nem tűnnek el teljesen a kis ráncok, de mintha tényleg simább lenne az arcom és úgy érzem ,mintha botoxoltak volna. Mintha feszülne az egész arcom, de semmi kellemetlen érzés!! Ez az extrém hatás csak 1 napig tart, de én nagyon bízom benne, hogy láthatatlanul hosszabb távon is juttat be hatóanyagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

tara95

2017. október 7.

Az első maszk, ami elérte, hogy a szeretett x lépéses rutinom kimerüljön egy fátyoldarab felhelyezésében....nagyon különleges, szinte zselés állagú, egyszer használtam föl, a szérumot átöntöttem egy üvegbe. Teljesen sima lett tőle az arcom. Az illata meg abszolút luxus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

bélám

2017. augusztus 19.

Tesóm átpálinkázott lakodalma után kizárólag ennek köszönhetem, h másnap ki mertem dugni az orrom a hotelszobából.
A hatalmas bőröndöket a szemem alatt teljesen eltüntette, a fáradt, agyonsminkelt és szélfújta arcomból selyempapírt csinált.
Kár, h nem fotóztam le. Ha nem velem történik, nem hiszem el.... Csodaszer, ha hirtelen sz@rból kell várat építeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

SzellGreta

2017. április 17.

Kb kétszer vagy háromszor használtam, mert nincs igazán szükségem rá DE ez a maszk csodálatos! Feszesít, kisimít és mattá varázsolja a bőröm. Nagyon tetszik az eredmény, ami 2 napig simán tart. Tuti újra veszem még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

CeCeDrake

2017. február 3.

Anyukámmal ezt a maszkot ipari mennyiségben vásároljuk. Ha ez nincs, megteszi a platina maszk is, de ez vált be a legjobban.
Kb 2,5 éve kaptunk ajándékba 5 db-os válogatás csomagot. Hetente próbáltuk ki őket. Az én arcomnak sima jóleső érzés, frissebb lesz tőle a bőröm. De az igazi csodát anya bőrén végzi. Most múlt 60, nincs sok és mély ránca, ami van, azt viszont ez a maszk gyönyörűen "eltünteti" 1-2 napra. Ugyanis addig tart a hatása.
Tényleg olyan, mint egy plasztikai műtét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Tényleg olyan, mint egy plasztikai műtét.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Collagen, Saccharide Isomerate, Sorbeth-30