My Hsin-Ni

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anszan, Módosítva: 2013. július 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nano platina részecskék aktív hatóanyagként segítik a bőr mélytáplálását, feszesítését, regenerálódását és a hidratációjának a helyre állítását. Ez a speciális hatóanyagokkal átitatott maszk segít a bőr nedvességének megtartásában, megújításában és megfiatalításában. A maszk rendszeres használatával a bőr bársonyosan puhává és simává válik.

CeCeDrake

2017. október 4.

Rendszeresen vásárolom ezeket a maszkokat, mert ha SOS szükségem van rá, befutok a Müllerbe és kész.
Mindig van itthon 2-3 db, nálam nélkülözhetetlen termék.
Tegnap este erre esett a választásom. Este...inkább hajnali 5. Dolgoztam, kimutatások, elemzés, éjszakába nyúlt, van ilyen. Csaltam, mert este fél6-7-ig aludtam egy kicsit. Meg reggel 1,5 órát fél4-5ig. Tükörbe néztem és tudtam, hogy ez kell nekem.
30 percig hagytam fent, ahogy szoktam és most a maradék löttyöt nem tettem el estére, hanem beledolgoztam a bőrömbe, a nyakamra is, a kezemre is. Csodát művel. A meggyötört fejem helyett egy üde, kisimult, pihent szép arc vigyorgott a tükörben.
Most reggel kérdezték a kollégák, hogy ezt hogy csináltam, mert tudják, hogy dolgoztam hajnalig, egész éjjel e-maileket küldtem a kész kimutatásokkal, ahhoz képest meg úgy nézek ki, mint aki wellnessezni volt :-D háááát ez ilyen, itt a titok.
Még mindig nem ez a kedvencem, az arany után jön ez, de akkor is csodákra képes, én ajánlom mindenkinek.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Mindig van itthon 2-3 db, nálam nélkülözhetetlen termék.

Bujvari

2016. december 20.

Anyukámon teszteltük a maszkot, aki már 71 éves! Azt kell mondjam, szépen teljesített. A ráncok látványosan csökkentek, a bõr sokat símult. A hatás kb. két napig tartott és nem okozott semmilyen irritációt. Újra meg fogjuk vásárolni.

Bujvari
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

soos.gina93

2014. június 3.

Nekem ez a fajta maszk nem jött be a többit szeretem, nagyon jók de ez valahogy nem nekem lett tervezve:) húzódott és irritált volt utána a bőröm.

soos.gina93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Macsek23

2014. június 1.

Egyszer használtam. Kicsit drága, de úgy tűnik, megéri beruházni rá. 1 használat után 5 csillag. Majd következő maszkolás után írok még véleményt
Az egyik legjobb maszkjuk.

Macsek23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 1.

Az egyik legjobb maszkjuk.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Collagen, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!