N.A.E.

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 3.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Arctisztító hab bio damaszkuszi rózsavízzel dúsítva. Az arctisztító hab gyengéden távolítja el a sminket és tisztítja az arcbőrt. A gyengéden ápoló habformula tiszta, ragyogó és friss bőrérzetet nyújt.

vassviktoria

2021. február 26.

Habzó lemosónak nem mondanám, nagyon sokat kell ahhoz nyomni hogy tényleg habzó legyen az arcon is és ne legyen belőle víz rögtön. Az rózsaillat nem a kedvencem és önálló lemosónak sem elég szerintem. Mindenképp kell előtte micellás víz a sminknek.
Nem újravevős, de problémám se volt vele különösebb. Második lemosónak tökéletes és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Zsenike

2021. január 13.

Na, végre megtudtam, milyen a hab állagú rózsaillat. Ez az arclemosó konkrétan szublimálódik a kifújás és az arcbőrre való felkenés utáni pillanatban, így sosem tudjuk meg, valójában mit csinálna a bőrrel, tisztítana-e, vagy bármi.
Nagyon finom rózsaillata van, ezért adok neki két csillagot, de mivel tényleg semmilyen kölcsönhatás nem jön létre a bőröm és a lemosó között, így a semmit nehéz bárhogyan értékelni. Mintha levegővel paskolnám az arcomat, ennyit csinál. Kár érte, mert ilyen összetevőkkel nagyon szeretném szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

NovakneViki

2020. október 12.

Én is a felértékelők táborát erősítem. A választásomkor a húzóerő a damaszkuszi rózsakivonat volt, meg a hab állag. Mivel beköszöntött a hűvösebb időjárás, ezért már kifejezetten sok volt a nyári körömvirágos arctisztítóm, azt elraktam a fiókba és kipróbáltam ezt. Gondoltam ha nem válna be arctisztításra, akkor elhasználom tusfürdő habnak.
De szerencsére bevált. Azzal, hogy a hab állaga nem a legtartósabb egyetértek, de mivel ez nem hajtógáz által felfújt hab, ezért irreális elvárás, hogy elkenve is megmaradjon a hab állaga.
Én sminkeltávolítás után arctisztításra használom. Használat után nem húzza az arcbőrt. Viszont azt az egyet sajnálom, hogy nincs damaszkuszi rózsás tonik párja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

ST

2020. szeptember 21.

Én is a védelmére kelek ennek a kis “habnak”! A Happy Skin habjára kerestem alternatívát, és ez eddig teljesen jól teljesít nálam. Hogy a hab nem hab, azt már a Happynél megszoktam, így ezen gyorsan túlléptem, cserébe viszont leszedi a BB-krém + púder kombót ÉS nem szárítja szét a bőröm, ami nálam nagy szó! A szemsmink nyilán kifog rajta, de arra ott a micellás víz, így legalább az is értelmet nyert. Szerintem mi barátok leszünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

cbl

2020. augusztus 26.

Akkor ezek szerint jöttem felpontozni. :D
Nyáron kifejezetten szeretem a habokat, eddig a Lvly arctisztító habját használtam, de azt kivonták, ezért kerestem egy minimál összetevős habot.
Tény, hogy sokkal kevésbé habzik, de nekem ez jobban bejön, hogy át lehet vele simítani az arcot és nem csapódik a hab mindenhova, mert az eddigiekkel mindig úgy jártam, hogy annyira haboztak, hogy a fülemtől a babahajakig ment mindenhova, ahova nem kéne. Pont annyira habzik, hogy kinyomom, átsimítom az arcom és tiszta is. A sminket előtte amúgy is leszedem micivízzel, szóval nekem ezután tiszta lesz a bőröm és nagyon-nagyon puha. Ha meg nem sminkelek, akkor csak ezzel mosom le az arcom és maradéktalanul leszedi a zsírt. Az illatát szeretem, arctisztító után még soha nem volt ennyire puha a bőröm, pedig sokfélét kipróbáltam a drogériástól a highend termékekig. Vettem is egyet pluszba, hogy tuti legyen itthon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Akkor ezek szerint jöttem felpontozni. :D

hangi

2020. július 29.

Próbálom a rózsát több ponton is beépíteni az arcápolási rutinomba, illetve tetszett a márkáról az első benyomás. Sminklemosó tej után szoktam habzós arclemosót használni, más márkától is próbáltam már azt a koncepciót, hogy felhabosítva jön ki a flakonból. Hát ennél, mire az arcomhoz érek a kezemmel, eltűnik valahova a hab, és olyan mintha puszta kézzel simogatnám az arcom. Egyáltalán nem ad tiszta érzetet, de utána mégis puha az arcom. Akkor használnám, ha egy tavaszi, nem túl meleg napon egész nap nem kell elhagynom a lakást és nincs rajtam smink...talán úgy elég lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

Aanna

2020. július 14.

Rettenetesen silány termék. A hab szó szerint nem habzik, ezért nem lehet rendesen felvinni az arcra, mert csak “vízzé” válik és maximum elkeni a sminket, de sajnos semmiképp nem távolítja el azt rendesen. Arctisztításra teljesen alkalmatlan ez a termék, ettôl persze a márka egyéb termékei még lehetnek jók. 🤷🏼‍♀️
Mindenesetre konkrétan ezt senkinek nem ajánlom, pénzkidobás - ill., nálam maga a termék is a kukában landolt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

szigetizs

2020. június 26.

Egyetlen hibája, amit előttem is írtak, a hab állaga. Gyakorlatilag nem hab, hanem folyós, kisebb buborékokkal :D Nagyon nehéz így eloszlatni az arcon, olyan, mintha semmi se lenne a kezeden, és nem hagy tisztaságérzetet maga után. Sokat kellett emiatt pumpálni, és egy hónap alatt el is fogyott.
Az illata nem volt rossz, egyáltalán nem erős, és nem zavaró. Nem okozott semmi gyulladást, vagy gondot az arcomon, nem szárította.
Szerintem nem éri meg az árát, sokkal olcsóbbak is vannak, amik több ideig kitartanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Bianka2211

2020. április 17.

Akciósan vettem 1500Ft-ért, nekem tetszik az illata, viszont egyet értek az előző hozzászólóval, hogy szinte eltűnik a hab, ahogy szétoszlatnám az arcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Rea96

2020. április 11.

Engem egyáltalán nem nyűgözött le. Nem tetszik ez a rózsás illat és ami nekem nagy csalódás volt, az az, hogy amikor kinyomtam a kezembe szép állagú hab volt, de amint próbáltam az arcomon szétkenni, egy másodperc alatt már semmi hab sem volt sehol. Nem tudtam egyáltalan eldolgozni. No name màrkájú, olcsóbb arcisztító hab is többet tudott mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract