N.A.E.

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 3.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Arctisztító hab bio damaszkuszi rózsavízzel dúsítva. Az arctisztító hab gyengéden távolítja el a sminket és tisztítja az arcbőrt. A gyengéden ápoló habformula tiszta, ragyogó és friss bőrérzetet nyújt.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Alex_unnie9
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Posta/Foxpost/személyes átvétel. Szállítás előre utalás után

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

purity

2022. július 4.

Én reggelente szoktam használni, nagyon szeretem. Valóban nem habzik extrém módon, de reggeli arcmosáshoz nekem ennyi elég. Egyáltalán nem szárítja a bőröm, de érzem, hogy mattít és jó érzés használat után. Imádom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 4.

lzsoficim

2022. április 20.

Ennek a tisztítónak a vikagon semmi ertelme.
A gèlest nem lattam a polcokon sehol, azt imadtam, de ugy tunik, mintha megszunt volna.
Helyette valasztottam ezt, de te jo isten, hat ez mi?
Felviszem az arcomra es semmive valik, elszublimál.
Vagy 6 pumpalas utan feladtam, nincs az a mennyiseg, amit kinyomsz a kezedre es barmi is tortenne :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

Ennek a tisztítónak a vikagon semmi ertelme.
Helyette valasztottam ezt, de te jo isten, hat ez mi?
Felviszem az arcomra es semmive valik, elszublimál.

mosomagyumolcsot

2022. március 9.

Borzasztó ez az arctisztító hab. Sajnos mielőtt megvettem nem olvastam el az itteni véleményeket, csak sokat láttam ezt a terméket egy influenszernél és gondoltam kipróbálom. Hát ez elég nagy hiba volt, ugyanis egyáltalán nem érzem, hogy rendesen tisztítaná az arcomat és akármennyit nyomok a kezemre belőle, miután felviszem az arcomra, teljesen eltűnik. Többet nem veszem újra az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

Cintia04

2021. július 12.

Nem rossz de pl smink lemosásra nem jó! Hétköznap én csak szempillaspirált használok de azon kívül, hogy a szemem alá folyik nem mossa le! A hab formula tetszik, könnyű de nagyon vizes állaga van amit bármennyit is nyomok mintha semmi nem kerülne az arcomra! Egy alap arc tisztításra jó, az érzékeny bőrt nem bántja és viszonylag szépek az összetevők is! El fog fogyni de nem estem hasra tőle... Vannak sokkal jobb arc tisztító habok! Nem húzom le mert nem rossz de számomra a nagyon jótól távol áll! A tubusa igényes, illata nagyon kellemes de számomra már már illattalan nem nagyon érzem pedig nagyon szeretem a rózsavizes illatokat! Összességében 3,5 pont de én felfelé kerekítek így megkapja a 4 csillagot 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Timicat

2021. június 15.

Én szeretem második lépésnek használni mert puha lesz tőle a bőröm és szeretem az illatát. Mínusz pont hogy ez a parfum miatt is van valószínűleg. Arctisztító habnak nem nevezném, inkább habosított víznek nevezném. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

TVeda

2021. június 9.

Rózsaillat az arcon. Kb. ennyit ért nekem. Habzó lemosót kerestem, de a finom illaton kívül, más pozitívumot nem nyújtott. Ráadásul szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 9.

vassviktoria

2021. február 26.

Habzó lemosónak nem mondanám, nagyon sokat kell ahhoz nyomni hogy tényleg habzó legyen az arcon is és ne legyen belőle víz rögtön. Az rózsaillat nem a kedvencem és önálló lemosónak sem elég szerintem. Mindenképp kell előtte micellás víz a sminknek.
Nem újravevős, de problémám se volt vele különösebb. Második lemosónak tökéletes és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Zsenike

2021. január 13.

Na, végre megtudtam, milyen a hab állagú rózsaillat. Ez az arclemosó konkrétan szublimálódik a kifújás és az arcbőrre való felkenés utáni pillanatban, így sosem tudjuk meg, valójában mit csinálna a bőrrel, tisztítana-e, vagy bármi.
Nagyon finom rózsaillata van, ezért adok neki két csillagot, de mivel tényleg semmilyen kölcsönhatás nem jön létre a bőröm és a lemosó között, így a semmit nehéz bárhogyan értékelni. Mintha levegővel paskolnám az arcomat, ennyit csinál. Kár érte, mert ilyen összetevőkkel nagyon szeretném szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

NovakneViki

2020. október 12.

Én is a felértékelők táborát erősítem. A választásomkor a húzóerő a damaszkuszi rózsakivonat volt, meg a hab állag. Mivel beköszöntött a hűvösebb időjárás, ezért már kifejezetten sok volt a nyári körömvirágos arctisztítóm, azt elraktam a fiókba és kipróbáltam ezt. Gondoltam ha nem válna be arctisztításra, akkor elhasználom tusfürdő habnak.
De szerencsére bevált. Azzal, hogy a hab állaga nem a legtartósabb egyetértek, de mivel ez nem hajtógáz által felfújt hab, ezért irreális elvárás, hogy elkenve is megmaradjon a hab állaga.
Én sminkeltávolítás után arctisztításra használom. Használat után nem húzza az arcbőrt. Viszont azt az egyet sajnálom, hogy nincs damaszkuszi rózsás tonik párja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

ST

2020. szeptember 21.

Én is a védelmére kelek ennek a kis “habnak”! A Happy Skin habjára kerestem alternatívát, és ez eddig teljesen jól teljesít nálam. Hogy a hab nem hab, azt már a Happynél megszoktam, így ezen gyorsan túlléptem, cserébe viszont leszedi a BB-krém + púder kombót ÉS nem szárítja szét a bőröm, ami nálam nagy szó! A szemsmink nyilán kifog rajta, de arra ott a micellás víz, így legalább az is értelmet nyert. Szerintem mi barátok leszünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract