N.A.E.

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 2.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító micellás víz bio damaszkuszi rózsavízzel dúsítva. A micellás víz gyengéden tisztít és távolítja el a sminket az arcról és a szemekről. Tisztítja az arcbőrt, valamint kellemes bőrérzetet hagy maga után.

Vegán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kata_baba

2022. augusztus 2.

Borzasztó. Vagyis elnézést, egy jó oldala van, mivel nagyon finom az illata, de ezzel le is zárult a jó tulajdonságainak listája. Húzódik, ég, piros lesz tőle a bőröm, és nem is szedi le elég jól a sminket... Odaadtam a férjemnek, állítólag a micellás víz jól leszedi a koszt a velúr cipőről...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 2.

rbagmlak

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2022. június 22.

Spirálon kívül mindennel megbirkózik, így lenne 4*.
Nekem valamiért egy ilyen csúszós, feszülős réteget hagy a bőrömön, tehát 3*.
De a cipőt jól tisztítja 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 22.

Spirálon kívül mindennel megbirkózik, így lenne 4*.
Nekem valamiért egy ilyen csúszós, feszülős réteget hagy a bőrömön, tehát 3*.
De a cipőt jól tisztítja 🙂

Ilona77

2022. május 26.

A hatása rendben. Az illata viszont annyira tömény, édes, nem bírom.
Emiatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 26.

A hatása rendben. Az illata viszont annyira tömény, édes, nem bírom.
Emiatt nem fogom újravenni.

zsuffy

2022. április 13.

Nekem ez a micellás víz egyáltalán nem vált be. Irritálja a szememet és tűz vörös lett az arcom tőle. Valószínűleg a benne lévő rózsa kivonatot nem bírja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 13.

liaba

2022. március 30.

Teljesen elégedett vagyok. Nem csíp, tökéletesen leszedi a sminket, kellemes az illata. Még akkor sem húzódik a bőröm, ha nem mosom le külön vízzel is. Az az érzésem, hogy sosem fogy el, akkora flakonban van :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 30.

Lulu0206

2022. január 5.

Nem rossz. Reggel és este használom a kombinált bőrömön(t-vonalán eléggé olajos tud lenni és az arcom kifejezetten száraz)
2 lépése tisztitáshoz kiváló.

• Sokáig elég
• Kellemes, enyhe illat
• Szépen leszedi a sminket, de önmagában picit kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 5.

2 lépése tisztitáshoz kiváló.

• Sokáig elég
• Kellemes, enyhe illat
• Szépen leszedi a sminket, de önmagában picit kevés.

vidazs93

2021. december 30.

Nekem bevált. Sminklemosásra használom csak, de arra tökéletes. A szemfestéket és spirált is szépen leszedi, nem csípi a szemem. Az illata kellemes, de nem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

pattelin

2021. november 28.

Nekem bevállt, mert sajnos kevés olyan micellás vizet találok, ami nem csípi az érzékeny szemem. Szépen eltávolítja a sminkem, talán többször át kell vele menni, de ez nem baj. Nagy kiszerelés, sokáig elég lesz! Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 28.

fabyen

2021. november 7.

Ár-érték arányban kiadós, nagy mennyiséget adnak, ami sokáig elég. Én este és reggel is használom és így is kiadós. Az illata visszafogott, nem feszül tőle a bőröm és a szememet sem csípi. A sima spirállal kevésbé birkózik meg, így azt külön leszedem, de egyébként jó kis víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

morvaieszter

2021. október 23.

Alapvetően meg vagyok vele elégedve, friss érzetet hagy maga után. Abban nem .vagyok teljesen biztos, hogy maradéktalanul eltávolítja a sminket, de mivel úgyis használok utána arctisztítót is ez sem különösebben probléma. Ár-érték arányban is teljesen jó szerintem, hónapok óta használom és a felénél járok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract