N.A.E.

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 2.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító micellás víz bio damaszkuszi rózsavízzel dúsítva. A micellás víz gyengéden tisztít és távolítja el a sminket az arcról és a szemekről. Tisztítja az arcbőrt, valamint kellemes bőrérzetet hagy maga után.

Vegán

mese22

2020. július 12.

Sajnos nekem nem jött be, többet kellett dörzsölni, mint amennyire en szeretem és egy picit előhozta az ekcémám a szemem alatt. Pedig tetszett a termék. Nem húzom le, mert lehet valamelyik összetevőre allergiás vagyok vagy a sok dörzsölés miatt történt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

Bradshaw

2020. július 8.

Szuper. Én eddig Garnier micellás vizet használtam, de ez is ugyan olyan jó. Nem irritálja a bőröm (pedig nagyon érzékeny) és a szememet sem csípi. Imádom, hogy vegán termék. Én a rózsa illatot is nagyon szeretem. Könnyen lehozza a szempilla spirált is, de csak frissítő arc törölgetőnek is sokat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

noreb04

2020. június 17.

Én eddig a Bioderma hidratáló micellás vizét használtam, és nagyon szerettem, de le fogom cserélni erre. Olyan szépen hozza le a sminkem, mint eddig még soha semmi. A rózsás illatot én sem preferálom általában, de itt nem zavar.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

judiTT

2020. június 15.

Kevésbé irritálta a bőröm, mint a géles arclemosójuk, de ezen kívül nem nyújt semmi olyat, amiért azt mondanám, hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

Benedetta88

2020. június 14.

Kellemes meglepetés lett számomra ez a micellás víz. Kedvelem a rózsa illatot, de különösebben nem is rajongok érte kozmetikumokban. A parfümnek sem túlzottan örülök, de árban viszont nagyon kedvező volt ez a mennyiség, gondoltam kipróbálom, ha már úgyis elfogyott a Bioderma Sébium micellásom. Nagy meglepetésemre nagyobb erőfeszítés nélkül leszedte a sminkemet, a spirált is 1-1 mozdulattal eltávolította, nem kellett dörzsölnöm, így nem hullik ki egy szempillám sem és látszat tisztítás sincs, reggelre nincs "panda szem". (Sajnos jártam már így, amikor "nem dörzsöltem szét" a szempilláim az adott termékkel...)
Egyáltalán nem bántja a szemem, ami nálam hatalmas piros pont. Különösebben nem érzékeny a szemem, mégis a legtöbb a micellás víz bántotta..Tiszta és puha lesz a bőröm a használata után. Egyedül az illatáért nem rajongok, engem valami retró rózsás termékre emlékeztet, még nem jöttem rá, hogy mire, de nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

tinkerbell25

2020. június 10.

Az illata nem lenne rossz, de nekem olyan durva allergiás reakciót okozott, hogy antihisztamint kellett bevennem, hogy lemenjen a pirosság és az égő, viszkető érzés, ami lemosó után sem akart csillapodni :( Így érzékeny bőrűeknek nagyon nem ajánlom, én is el fogom ajándékozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

cseszter99

2020. május 27.

Nagyon jó termék lenne, de az én egyébként nem érzékeny arcbőrömet, szerintem az erős parfüm irritálta. Pirosságot, csípő érzést okoz az orcáimon, ha nem mosom le azonnal. Tisztító hatása nálam bevált, de így nem tudom használni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

DNM

2020. április 29.

Pixi Pure dobozban volt. Nagyon megszerettem. Nem csíp, mindent levisz. Jó az illata, kevés is elég belőle. Meg fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Asteria

2020. április 11.

Nagyon jó illata van, és valóban mindent leszed az arcról. Nagyon megszerettem, nem csípi a szemem, mikor ezzel szedem le a szempilláimról a festéket, és nagyon jól leszedi, nem kell erőteljesen dörzsölgetnem, ezáltal nem is hullik ki annyi pillám, mint előtte :) Örülök, hogy megvettem, szerintem örök darab lesz nálam ezentúl

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

bildo07

2020. április 8.

Nagyon megszerettem, még csak 1 hete tesztelgetem, de eddig nagyon bejött. Bio arclemosók eddig nem váltak be, nem mosták le a sminket, stb. Most végre megtaláltam, amit kerestem: mindent lemos az arcról és közben nem szárít, az illat pedig csak ráadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract