N.A.E.

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2020. április 2.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító micellás víz bio damaszkuszi rózsavízzel dúsítva. A micellás víz gyengéden tisztít és távolítja el a sminket az arcról és a szemekről. Tisztítja az arcbőrt, valamint kellemes bőrérzetet hagy maga után.

Vegán

Ár: 900 Ft , Eladó: Nigea88
Állapot: Alig hiányzik belôle, Helyszín: Budapest, XX. ker., fizetés: Személyes átvétel/ készpénz

emb1p3

2021. június 11.

Update: nem használtam pár hónapig, mert kétlaki életet élek, és épp a helyett b-ben voltam, ma pedig, amikor újra elővettem, szörnyű allergiás reakciót okozott: kipirosodott, ég a bőröm. Látom, hogy többek is így jártak, nyilván az illatanyag, nem is értem, nem tesztelték ezt a cuccot, mielőtt piacra engedték? Ezt a termékfejkesztést újra kell kezdeni, és addigis le kellene venni a polcokról.

Tesztelésre kaptam én is. Mivel nem hordok atombiztos vízálló sminket, csak színezett fényvédőt és oldschool, nem folyékony rúzsokat, így eddig mindenféle micellás víz, ami szembe jött velem, képes volt maradéktalanul elvégezni a sminklemosás feladatát. Irritációt nekem nem okozott. A végső kérdés így az, hogy szereti-e az ember a rózsaillatot, a klasszikus, kicsit savanykás, hamvas rózsát, nem a Lancome Tresor-féle pralinésokat, hanem a friss, citrusosabb hangulatúakat. Van, akinek ez áporodott vénasszonyos budoár-szag, számomra boldog otthonosság, így én saját büdzséből is megveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

dodeszka95

2021. május 15.

Nagyon szeretem,lecseréltem a Garnieres micellás vizemet erre.Korábban többfélét is kipróbáltam,de ez vált be nagyon.Imádom,hogy nem irritál,kellemes de nem erős az illata.Nagyon szépen tisztít,a sminket is leviszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Reni666

2021. május 13.

Nekem nagyon tetszik.
-sok van benne ,nem volt olcsó de szerintem megérte .
-leszedi a vizálló sminket is .
-szép egységes lesz a böröm töle .
-nagyon kellemes az illata .
-nem okozz irritációt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

Nekem nagyon tetszik.
-sok van benne ,nem volt olcsó de szerintem megérte .
-leszedi a vizálló sminket is .
-szép egységes lesz a böröm töle .
-nagyon kellemes az illata .
-nem okozz irritációt .

o_korda_agi

2021. április 22.

Nagyon tetszik az üzenet, amit a márka képvisel, ezért is tettem egy próbát, hogy lecserélem a jól bevált Garnier micellás vizemet. Sajnos 2-3 használat után is ugyanazt a szinte már allergiás reakciót tapasztaltam. Az arcbőröm kivörösödött és égett. Sajnos emiatt nem tudom használni a továbbiakban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

P.Niki

2021. április 19.

Azért vásároltam mert természetes micellás vizet szerettem volna. Használat közben égő érzést tapasztaltam, borzasztóan piros lett tőle az arcom, lemostam de vörös kiütések maradtak a bőrömön. Adtam neki még egy esélyt, de sajnos be kellett látnom, hogy ez a termék nem nekem lett kitalálva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

Illa

2021. március 17.

Tesztelésre kaptam, és nagyon megörültem neki, pont kifogyóban volt a micellás vizem. (Ezúton is köszönöm!) Én csak a hajtőn, a szememen és a nyakamon használom, mert alapból 2 lépéses (olaj + habzó arclemosó) arctisztítást csinálok. Igazából nem vettem észre sem azt, hogy irritálna, sem azt, hogy csípné a szemem, és jól leszedi a sminket is. Az illata engem zavar, nagyon művi és tolakodó, nem vártam ilyet egy natúr terméktől. Ettől eltekintve nincs rá panaszom. Hatalmas adag, jó időre el vagyok látva micellás vízzel. De az illata miatt nem valószínű, hogy megveszem.

Update: annyira megszerettem (az illatával is megbarátkoztam, gyakorlatilag szinte fel sem tűnik), hogy újravettem. Megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Nigea88

2021. február 26.

Azert vettem meg, hogy egy olyan termekkelteszteljem a markat, amitol semmi extrat nem varok, csak hogy leszedjeba sminket. Tetszik a vegan irany, foleg ilyen termekeket veszek mar, a Garniert ezert csereltem volna le. De! Annyira csip, hogy minden egyes hasznalatkor szidom magam, hogy miert vettem meg, ugyanis, nem szer ert nek sok termeket, a micellas vizzel tavolitom el a spirat is. Nem tudom hogy fogom birni elhasznalni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

eve57

2021. február 14.

Kedves Olvasó!

Megdöbbentően olvasom a véleményeket a N.A.E. micellás vizéről. Számomra a tisztító hatása tökéletesnek bizonyult. Minden szennyeződést és sminket eltávolított az arcomról. Tisztította a próusaimat. Összehúzó hatása volt. Az illata kellemes, nem tömény vagy irritáló. Egyedül a szempilla spirálra nem ajánlom, mert szembe kerülve irritációt okozhat, enyhén csíp. De arra, amúgy is külön használok lemosót, így engem ez nem zavart.
Nekem nagyon száraz bőröm van, mely érzékeny is egyben. Sok kozmetikai termékre lettem már allergiás, de ez nálam semmilyen negatív hatást nem okott.
Egy évig tartott körülbelül az 500 ml üveg, így gazdaságosnak is mondanám.
Kifejezetten jobbnak ítélem a garnier lemosóitól. A bioderma micellás vize szempillaspirál lemosásánál nem okoz semmilyen kellemetlen érzést. A N.A.E. lemosónak nem marad fura íze az ajkakon smink eltávolítás után, míg a Bioderma lemosója után sima vízzel még át kell dörzsöljem a szám rendesen. Illetve erősebb pórustosztító hatást tudok be a N.A.E. lemosónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Kedves Olvasó!

Egy évig tartott körülbelül az 500 ml üveg, így gazdaságosnak is mondanám.

Kriszta180222

2021. január 19.

Update: Használgattam legvégső tisztítási lépésként, de sajnos a flakon felénél kidobásra került, ugyanis borzasztóan el kezdett irritálni, lángoló vörös lett az egész fejem tőle, eddig ilyet egyetlen más lemosónál sem tapasztaltam. Lehet, hogy az én bőrömmel történt valami változás, mindenesetre nálam használhatatlan lett a termék.

Szintén tesztelésre kaptam. Nagyon tetszik a letisztult desing, és nekem személy szerint bejön ez a rózsás illat. A sminket nem távolította el teljesen, de ennyit bármelyik másik micellás víz is hagyott, és sajnos nekem is irritálta kicsit a bőröm, kipirosodott és húzódott. Nem lesz kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

HLaura

2021. január 14.

Alapvetően végzi a dolgát, rendesen tisztít, viszont szerintem nagyon mű az illata, szárít és nekem irritálta a bőrömet, folyamatosan csípte, kipirosodott tőle, véleményem szerint ennyi pénzért egy sokkal jobb formulával is előállhattak volna, egyáltalán nem éri meg az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract