N.A.E.

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2023. november 19.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító micellás víz bio damaszkuszi rózsavízzel dúsítva. A micellás víz gyengéden tisztít és távolítja el a sminket az arcról és a szemekről. Tisztítja az arcbőrt, valamint kellemes bőrérzetet hagy maga után.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

DorinaKatalin

2023. december 14.

Összességében elégedett voltam a termékkel, majdnem elhasználtam az egész üveget. A szememet nem csípte, sok más micellás vízzel szemben. Illata kellemes, habár lehet inkább veszek egyet parfümmemteset ezután.
A visszafogott sminket leviszi, habár egy-két szempillaspirálnál kicsit dörzsölni kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 14.

h_ilke

2023. március 1.

Én kis mértékű sminket használok, azt eltávolítja.
Smink nélküli esti sima arctisztításra is jó, bár rájöttem, ezek a rózsaillatú dolgok nem jönnek be nekem (de ez egyéni).
Környezettudatosságból eldobható vattakoronggal nem jó használni. Mivel tanácsolják sok helyen, hogy vízzel a micellások után is mossuk le az arcunkat, már sokszor (ha smink nincs fenn) nem is vattakoronggal használom, hanem csak úgy a tenyerembe öntve.
Ha elfogy visszatérek a gél típusú lemosókhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 1.

Én kis mértékű sminket használok, azt eltávolítja.
Ha elfogy visszatérek a gél típusú lemosókhoz.

Mona01

2022. október 22.

Nagyon rossz termék. Nem szedi le a sminket, dörgölni kell a vattakoronggal a bőrt, ami nem túl jó. Ráadásul nagyon csíp. Pênzkidobás. Én is cipőtisztításra fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 22.

kata_baba

2022. augusztus 2.

Borzasztó. Vagyis elnézést, egy jó oldala van, mivel nagyon finom az illata, de ezzel le is zárult a jó tulajdonságainak listája. Húzódik, ég, piros lesz tőle a bőröm, és nem is szedi le elég jól a sminket... Odaadtam a férjemnek, állítólag a micellás víz jól leszedi a koszt a velúr cipőről...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 2.

rbagmlak

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2022. június 22.

Spirálon kívül mindennel megbirkózik, így lenne 4*.
Nekem valamiért egy ilyen csúszós, feszülős réteget hagy a bőrömön, tehát 3*.
De a cipőt jól tisztítja 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 22.

Spirálon kívül mindennel megbirkózik, így lenne 4*.
Nekem valamiért egy ilyen csúszós, feszülős réteget hagy a bőrömön, tehát 3*.
De a cipőt jól tisztítja 🙂

Ilona77

2022. május 26.

A hatása rendben. Az illata viszont annyira tömény, édes, nem bírom.
Emiatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 26.

A hatása rendben. Az illata viszont annyira tömény, édes, nem bírom.
Emiatt nem fogom újravenni.

zsuffy

2022. április 13.

Nekem ez a micellás víz egyáltalán nem vált be. Irritálja a szememet és tűz vörös lett az arcom tőle. Valószínűleg a benne lévő rózsa kivonatot nem bírja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 13.

liaba

2022. március 30.

Teljesen elégedett vagyok. Nem csíp, tökéletesen leszedi a sminket, kellemes az illata. Még akkor sem húzódik a bőröm, ha nem mosom le külön vízzel is. Az az érzésem, hogy sosem fogy el, akkora flakonban van :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 30.

Lulu0206

2022. január 5.

Nem rossz. Reggel és este használom a kombinált bőrömön(t-vonalán eléggé olajos tud lenni és az arcom kifejezetten száraz)
2 lépése tisztitáshoz kiváló.

• Sokáig elég
• Kellemes, enyhe illat
• Szépen leszedi a sminket, de önmagában picit kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 5.

2 lépése tisztitáshoz kiváló.

• Sokáig elég
• Kellemes, enyhe illat
• Szépen leszedi a sminket, de önmagában picit kevés.

vidazs93

2021. december 30.

Nekem bevált. Sminklemosásra használom csak, de arra tökéletes. A szemfestéket és spirált is szépen leszedi, nem csípi a szemem. Az illata kellemes, de nem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .