Naava

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fürdőtermékek

Az Aqua Moments fürdősó a Holt-tenger egyedülálló ásványi összetevőivel, valamint bőrszépítő hatású vadrózsaolajjal segít az ellazulásban, elősegítve a bőr megújulását. A holt-tengeri sóban található 26 féle ásványi összetevő és nyomelem egymással harmóniában támogatja a bőr természetes funkcióit, miközben az ízületekre, izmokra is jótékony hatással bírnak.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Színezékek: CI 14720