Nabla

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcikaa, Módosítva: 2018. december 11.

Szuperfényes highlighter krémes hatású formulával. Felvitele nagyon egyszerű, és nem emeli ki a bőr textúráját.

4 árnyalatban kapható

Dorcikaa

2018. december 14.

Sokat vacilláltam,hogy megvegyem e ezt a terméket, mivel sehol nem találtam róla véleményt.( ezért is töltöttem fel ide) :)
Nekem a Savage árnyalat van meg( ami a képen is szerepel). Nagyon szép fényű, brutál pigmentáltságú termékről van szó. Egész nap a helyén marad és kevés kell belőle. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Emolliensek: Isopropyl Isostearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Olea Europaea (Olive) Oil, Hydrogenated Vegetable Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Színezékek: Zinc Stearate
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).