Nabla

Ár:   2590 Ft (utántöltő: 2090 Ft)   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wdorika, Módosítva: 2016. október 28.

Ár:   2590 Ft (utántöltő: 2090 Ft)
Kiszerelés:   2,5 g
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2590 Ft

A Nabla szemhéjpúderei hihetetlenül pigmentáltak és bársonyos formulájúak, így könnyedén használhatóak. Profi minőségű, és rengeteg színben kapható termék.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2016 október

Ár: 2590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Nabla Mono  On The Road
Ár: 1500 ft , Eladó: Miaaa29
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Polgár, fizetés: Személyesen átvehető Polgáron vagy postázom.
Ár: 9500 Ft , Eladó: zsofula
Állapot: 1-2-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy banki utalást követően postával, Foxposttal
legallybrunette

2019. szeptember 28.

Nem vagyok az a nagy sminkhalmozó, a félig sem kihasználható paletták helyett monokra szoktam vadászni. Két színt vettem meg, a Coconut Milket, és a Poetryt. Az előbbi mellényúlás volt, iszonyat ronda vanília puding színű a hideg árnyalatú bőrömön. A másik viszont nagyon klassz matt középlila. Jó minőségű, szép, tartós festék. Kár, hogy a világos nekem kuka, így elég drága buli volt egy db használt utántöltő megvétele, de ez legyen az én bajom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Anne74

2019. március 13.

Nabla rajongásom újabb darabja... Csodás színek. S a megszokott minőségű termék. Imádom 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 13.

Kremcica

2019. február 15.

Ahogy Nikozia, úgy én is a Selfish árnyalattal kezdtem Nabla imádatomat és sikerült egy olyan szép árnyalatot kifogni amit amíg ki nem fogy használni fogok. <3 Sötét lila szürkés tónussal, pici pinkkel zöld szemhez teli találat. Picit pereg (nem vészes), de szemhéjalapra vagy korrektorra építve ecsettel vagy ujjal gyönyörű lesz és utána nem potyog a szem alá. Van hogy önmagában, van hogy egy másik színnel kombinálom arra topperként. A maga 2,5 grammjával pedig gyakorlatilag kétszerese a palettákban lévő színeknek. Mostanában azt érzem jobban megéri ilyen monókból összerakni egy saját mini Z palettát, mert így tuti elhasználom minden színét. Vettem hozzá a márkától egy mágneses palettát is és tuti fogok még más Nabla színeket is beszerezni emellé ha akciós lesz vagy kijönnek egy limitált kollekcióval.

Kiegészítő info: Ha a márka oldaláról rendeltek 6 vagy 12 db utántöltős monot, úgy a hozzáillő méretű palettát ajándékba adják. Így azért már kedvezőbb az árfekvése ha egy teljes palettában gondolkodunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

draculina

2019. január 20.

Selfish és Alchemy duokróm árnyalatokat vettem meg. Az Alchemy hétköznapokon is hordható, én egy világosabb szemhéjpúder fölé szoktam felvinni. A Selfish-t inkább alkalmakra hordom. Mindkettő nagyon tartós, gyönyörű színeik vannak. Nem potyog, ecsettel és ujjal is könnyű felvinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Amadea

2018. június 29.

Régóta érlelem magamban a véleményem, sokat hezitáltam, töprengtem... az első, hirtelen felindulásból elkövetett beszerzés után némileg finomodott az ítéletem - azaz vásároltam még pár Nabla terméket:)) -, és már nekem is kezd szívcsücsökké válni a márka, de az első randi keserű szájízét nehéz feledni.
Félreértés ne essék, ezek a szemhéjpúderek jók, de elkövettem azt a hibát, hogy hittem a Nabla videóinak, ahol cselesen többször, erőteljesen huzigálja az illető az ujját a kezén és gyönyörű, tükrösen ragyogó, mély tüzű fények épülnek fel a csillámos szemhéjpúdereknél (naná, hogy a mohó szarkaénem ezekre figyelt fel). Nos, jóformán kinyomnám a szemem, ha így próbálnám felapplikálni a színeket a szemhéjamra. Szóval csak óvatosan a videókkal meg persze a szimpla képes swatchokkal is.
Sensuelle: ez volt a legdrágább és ez okozta a legnagyobb csalódást. Ha abban a tudatban vásárolom, hogy ez egy topper, akkor nem koppantam volna ekkorát. Alapszíne gyakorlatilag nincs, amúgy szépen mutat más szemhéjpúderen, de annyira elvette a kedvem a csalódás, hogy inkább eladtam. Kicsit potyog, de nem tolerálhatatlan mértékben.
Ludwig: szép, téglásvörös fényes szín, a képeken úgy tűnt, hogy duokróm, ezért esett rá a választásom, a valóságban sajnos nem az.
Zoe: fényes, almazöld szín, mostanában fedeztem fel újra, belső szemzugban gyönyörűen mutat, kicsit óvatosan kell vele bánni, mert könnyű túlzásba esni vele és sok lesz.
Citron: imádom ezt a zöldes stich-hel bíró aranyszínt, valósággal megbolondulok tőle. Hasonlít a Colourpop Telepathyjához, de nem bírtam ellenállni neki, olyan szép.:)
Aurum: hát, inkább pirit, pont erre az ásványra (amelyet a bolondok aranyának is neveznek) hasonlít a színe, sápadt, ezüstös arany, nagyon különleges szín.
Absinthe: na, ez tényleg duokróm, és nagyon pigmentált, nála értettem meg a Nabla szemfestékei iránti rajongást. A Zoeva Naturally Yours palettájában van hasonló szín, de sokkal gyengébb és keményebb, közel nem lehet olyan hatást elérni vele, mint ezzel. Jó dupe-ja a Colourpop Glass Bull, de már szemre más, a GB-nak sokkal "darabosabb" a felszíne. Nagyon szeretem a Colourpopot, de ennél a színnel elhasalt, a GB azóta mást boldogít, az Absinthe pedig engem. Sokkal krémesebb állagú és elmondhatatlanul pigmentáltabb, mint a két másik darab, nem kell négyszer végigtapogatni a szemhéjam, hogy felépüljön a szín. Sajnos nem túl tartós, más festékek a nap végén is a helyén vannak, ez már dél körül csíkokban eltűnt a szemhéjamról (ugyanazt az alapot használom mindig és fixálom is), de majd kipróbálom más alappal is, hátha úgy jobban működik.

A Sensuelle "csalásáért" és az Absinthe megkérdőjelezhető tartósságáért vonok le csillagot, arról a festékek nem tehetnek, hogy nem néztem alaposan utána a színeknek. Ez az objektív rész. A szubjektív az, hogy a Colourpop monói után (az egy Glass Bull - Absinthe párbajtól eltekintve) nem estem hasra tőlük, hiába szépek és pigmentáltak, a wow hatást már elhappolták a Nabla elől.
Ui.: Lehet, hogy ha választok egy-két matt színt is, kicsit más lenne a véleményem, de szerencsére a Soul Blooming igyekszik védeni a mundér becsületét.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

annabanana

2018. június 23.

4 utántöltőt vettem: Fahrenheit (matt), Daphne No. 2 (szatén), Alchemy és Absinthe (mindkettő duokróm). Hát a színek már önmagukban fantasztikusak, annyira szépek, gazdagon pigmentáltak, a duokrómok pedig minden várakozásomat felülmúlták. A kiszerelés is nagyobb szerintem, mint az átlag monok (pl. a NYX monoi biztosan kisebbek). Már ezer éve akartam ilyen színeket, mert teljesen más márkák palettáiban nagyon megtetszettek a hasonló színek, de pár színért nem tudtam volna 10-20 ezret kiadni, a Nabla választéka hatalmas, ajánlom mindenkinek, aki inkább összeválogatja a maga színvilágát. Sajnos nem hibátlanok, primer vagy alap nélkül nem annyira élénkek (bár ez természetes), és sajnos a duokróm Alchemy eléggé pergett a felvitelkor. A matt Fahrenheit ijesztően porzott az ecsetem alatt, de a szememre már gond nélkül fel tudtam vinni, nem pergett le. Szerintem megérik az árukat, ha az embernek már vannak alap színei (barnák, bézsek) és már inkább extrább színeket venne, és nem akar egész palettákért pénzt kidobni.

Azt majdnem el is felejtettem, hogy a Huda Beauty - Desert Dusk palettából kettő tetszett meg igazán, és a Nabla monoi tök jó dupe-ok! A Twilight-nak az Alchemy, a Retrograde-nak pedig az Absinthe - úgyhogy kár lett volna megvenni egy olyan drága palettát ezért a két színért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

vadvirag919

2018. június 8.

Nagyon nagyon nagyon régóta szerettem volna a Nablától VALAMIT - leginkább a Silk Roadot -, így amikor láttam PP-n, hogy készleten van, nem kicsit szaladt el velem a ló. 7 matt és 2 fényes refill jött még velem (millenium, freestyle, narciso, farenheit, antique white stb.), azóta az atmosphere és a new heaven is beszerzésre került. Elsősorban a pigmentált matt színek érdekeltek, ebből most van egy olyan kollekcióm, ami magában és satírhoz is tökéletes. A türkiz és a világoskék vonal pedig elképesztő, SEHOL nem lehet olyan színt kapni mint pl a new heaven vagy a freestyle, csak a sötétkék, meg a királykék, és persze csillogjon mint a bánat.... vagy ha mégis a pigmentáció nulla. Szóval a színválaszték csillagos ötös, itt megvettek kilóra.
A festék maga kicsit poros, száraz érzetű, viszont gyönyörűen lehet vele dolgozni alapra és alap nélkül is. Utóbbi mondjuk nem ajánlatos, mert pár óra alatt elmászik/összemosódik. Milani alapon nekem jó volt, de nem kiemelkedő, viszont a Nabla saját Underpaintig krémes festékén valami hihetetlen volt. Nem vagyok nagy sminkmester, de majdnem sikerült azt a szintet hozni, amit instán v youtubeon lát az ember és csorgatja a nyálát...
Az árát tekintve drága, igen, sokkal drágább mint egy 900 Ft-os catrice paletta, de én ezért örömmel fizettem komolyan, mert 2,5 g sok, a színek gyönyörűek, én válogathattam össze a saját kis palettámat. Fényévekkel jobb minőség a drogériás vonalnál, de olcsóbb is, mint egy high end márka. Itthon is könnyen elérhető (csoda!). És nekem nagyon szimpatikus ez a szabadság, hogy azt a színt veszem meg, amit akarok, panként vagy rendes monoban, megcsinálhatom a saját palettámat, nem kell feleslegesen nézegetnem a századik szatén sötétbarnát, amit soha nem fogok használni. Visszahozta a kedvemet a szemsminkekhez, én is tudok vele jól dolgozni, gyorsan kész is van, nem kell keresgélni h most melyik palettában van az a barna, amivel árnyékolni szoktam....?!
Szemek dolgában a Nabla a király. Kész. Pont. Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Szemek dolgában a Nabla a király. Kész. Pont. Szerelem.

Csucsi08

2018. április 19.

2018.04.19 Az onlinebeauty.hu-n kihagyhatatlan kedvezmény volt rá, így volt szerencsém beszerezni még jó néhány árnyalatot, főképp mattokat, mert az a kedvencem. Jelenleg összesen már 12 szín boldog tulajdonosa vagyok. Imádás van! :)

2017.10.10 Nagyon sokáig csak fotókon nézegettem őket, azonban szerettem volna egy sötétbarna szemhéjpúdert, mivel azt a színt használom a leggyakrabban. Ez a márka nagyon jó minőségű és szép összetevőjű, így a Camelot árnyalatra esett a választásom. Ha tehetném sok árnyalatot beszereznék tőlük, de sajnos nem annyira pénztárcabarát. Egyébként lenyűgözőek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

PinkMcFreeze

2018. január 29.

Itt vásároltam egy kedves hölgytől az Aphrodite árnyalatot, de nekem nem elég csillogós és eléggé porzik a felvitelnél. Tartóssága szerintem közepes, de nálam ez is gyenge eredmény, mert a catrice is jobban bírta, ami sokkal kedvezőbb áron kapható. Egyszer próbáltam ki, de sajnos a színe egyáltalán nem varázsolt el... sajnálom, pedig a színei nagyon szépek! Azoknak tudnám inkább ajánlani, akik a szatén vagy selyemfényű szemhéjpúdereket szeretik és nem zavarja őket, hogy porol :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Dea

2017. december 17.

Mivel nagyon erősen van lenyomva, ezért nem porol, viszont iszonyatosan nehéz ecsettel felvenni, kézzel sokkal jobban működik, mivel én annyira nem szeretek kézzel sminkelni ezért valószínűleg fel fog ide kerülni az árnyalat,amit vettem (aphrodite),ha esetleg valakit előzetesen is érdekel. Mivel nem nekem való,ezért nem fogok több árnyalatot venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Squalane eo 1 0