Nabla

Ár:   €39,90   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   16 x 0,43 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 13.

Ár:   €39,90
Kiszerelés:   16 x 0,43 g

16 nude és nude árnyalatokkal harmonizáló szemhéjpúdert tartalmazó paletta. A szemhéjpúderek matt, csillámos és fólia hatásúak.

Ár: 10.000,- Ft , Eladó: Animi
Állapot: Alig használt, Helyszín: Solymár / Budapest, fizetés: Posta, Foxpost előre utalás után vagy személyes átvétel (Solymár, Budapest)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vivik

2021. április 21.

Nagyon jó kis alap paletta. Gyönyörűk a színei, nagyon pigmentált és szépen eldolgozható. Ha valaki nincs oda a színes/extrém szemfestékekért, ezzel az egy palettával nagyon meg lesz elégedve, és nagyjából mindent meg is tud csinálni vele. Én is szeretem, és szívesen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 21.

HRenata

2021. március 14.

Összességében csalódás. Rengeteg fotót, videót megnéztem, mielőtt megrendeltem, mégis élőben narancsosabb volt összhatás, mint amire számítottam. Ez mondjuk nem a termék hibája, viszont a 16 szín töredékét tudtam csak használni így, a többi nem állt jól.
A nagyobb bajom, hogy a fényes színeket nem szerettem benne, szerintem nehéz velük dolgozni, és az a szín ami a kedvencem volt, egykét óra alatt lehullott a szemem alá, hogy aztán a munkahelyi mosdóban kelljen megpróbálni a csillámokat letörölgetni. Nincs se rejtett, se olajos szemhéjam, használok primert, és van olyan harmad ennyibe kerülő palettám, amiben a mattok ugyanilyen jók, a fényes árnyalatok pedig jobban működnek és nem vándorolnak sehova. Azért a hírneve és az ára miatt én nem ezt vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

Anheszenamon

2021. február 20.

Nekem nem lett szerelem ez a paletta. Nem szerettem benne a csillámos vagy topper színeket. El is adtam mert egyszerűen nem nyúltam érte szívesen. Akkor inkább a ND Glam mellett teszem le a voksom, azt sokkal jobban szeretem. Azért jár a 4 csillag mert a színek nagy részével nem volt gondom, de ez a paletta nem dobogtatta meg a szívemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

Bius05

2021. február 6.

Karácsonyra kaptam ajándékba ezt a palettát. Sokat elmond, hogy pár használat után elajándékoztam a barátnőimnek az összes barna palettámat, mert tudtam, hogy esély sincs arra, hogy azokat használjam, ha ez is elérhető.
Minden színe kellemes, erősen pigmentált, kivéve a Body and soul-t, de annak meg gyönyörű a ragyogása kis mennyiségben is. Ha olyan a kedvem, a mattokra szoktam rápötyögtetni egy kicsit.
Ha vadulni szeretnék, nem ezt veszem elő, de hétköznapi palettának tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

Ha vadulni szeretnék, nem ezt veszem elő, de hétköznapi palettának tökéletes.

Lencseee

2020. december 27.

Azt a hideg skalat kerestem ebben az evben, ami ennek a palettanak a felet kiteszi. Egi jel, eppen, amikor feladtam volna, szembejott velem. Az allaga egy alom, de ez azert minden nablara valszeg elmondhato. Benne megvan az a huvosseg, amit kerestem, a masik fele meg az ABH soft glam palettat potolja. Hibatlan! Tokeletes hetkoznapi, de akar alkalmakra is barmikor viselheto paletta. Ha csak egy nablat vennel, ez biztos pont. Nincs benne semmi izgalmas szon, de eppen ezert szeretem🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.