Nacomi

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A hidegen préselt kókusz olaj bázisú, EcoCert tanúsítvánnyal, ökológiai Fülöp-szigeteki termelésből. Intenzíven hidratáló, tápláló és a száraz bőrt regeneráló hatású. Az arcot selymesen simává teszi. A kókuszolaj az úgynevezett könnyű olajokhoz tartozik – nem terheli túlságosan a bőrt és nem tömíti el pórusokat, krémes verzióban kevésbé zsíros és gyorsabban beszívódik.

crazy724

2019. október 17.

Rendelés mellé kaptam egy 40ml mintát. Imádom ennek a márkának a csomagolását, elképesztően bájos (megragadtam a lényeget:). Az illata kellemes, enyhén kókuszos, nincs gejl, mű illata. Nyáron jutottam hozzá, de mivel ez egy nagyon zsíros"krém" mind érzetre, mint állagra én csak ősszel/télen tudom elképzelni a használatát teljes testen. Lényegében csak a könyökömre és a térdemre használtam, ill. kipróbáltam arcra, kézre is. Száraz a bőröm, ennek ellnére nehezen szívta be, hagyott egy zsíros réteget, viszont remekül hidratált, puhává varázsolta a bőrt. Nem valószínű, hogy beruházok a nagy kiszerelésre, ez a kis minta is nehezen fogyott el, és a csomagolást leszámítva nem hagyott bennem maradandó nyomot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Gyevocska

2019. szeptember 8.

Kicsit félve rendeltem meg, mert általában a kókusz, mint illat - ha mű - nálam kiveri a biztosítékot. 1x, 2x használom, aztán megcsömörlök tőle, a szekrény mélyén landol, és amikor már avas, kidobom. Vagy elajándékozom. Ez tökéletesen kimeríti a pazarlás fogalmát nálam. Mellesleg viszonylag ritkán használok testápolót, főleg nyáron. Konkrétan leizzadom. Most, hogy hűvösebbre fordult az idő, már egy csöppet más a helyzet. Vágytam egy kis illatra. Na, eddig a rizsa.
Tehát: Nacomi. Az illat jó. nem gej, nem mű. Fürdés után elég gyorsan beszívja a bőröm. Finom illatú, és kellemesen puha lesz. De ha csak úgy, napközben használom, akkor marad egy csöpp krémes réteg. Ezt meg ugyi a ruha szívja be. Ezt úgy is felfoghatnám, hogy legközelebb már maga a ruha fogja hidratálni a testem.....? Hydro-póló? Hehe! Az összetevői és szépek, tulajdonképpen emiatt rendeltem.
Na, jó, az én bőröm nem általánosítható. Valószínűleg, akinek normál, vagy száraz a bőre, annak jól működik. Ennek ellenére nem vontam le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate